Sport

RK Kamičak – RK Trilj 33:23

U subotu je odigrano 5.kolo 2. Hrvatske rukometne lige – jug. U Sinju, u derbiju Cetinske krajine gostovao je Trilj. Sinjski poklonici dobre igre mogli su uživati u odličnom rukometu, u kojem smo tijekom prvih 15 minuta prvog poluvremena vidjeli izjednačenu borbu, sve do rezultata 8:8.

Tada Kamičak postiže nekoliko brzih pogodaka, odvaja se na 11:8, te održava prednost do poluvremena 16:13.

U nastavku gosti nisu imali izgleda protiv kvalitetnijeg protivnika te se Kamičak brzo odvaja na 6 pogodaka prednosti, što do završetka utakmice raste na konačnih 33-23 za domaćina.

Među strijelcima kod Kamička najbolji Toni Vučković sa 8, te Borozan sa 7 pogodaka, kod gostiju Mastelić sa 6.

Istaknimo i standardno odličnog kapetana Kamička na golu, Paula Stupala, koji je sa par vrhunskih obrana zaslužio pljesak cijele dvorane.