Vijesti

65 novih slučajeva u protekla 24 sata, u bolnicama ukupno 142 osobe

U protekla 24 sata zabilježeno je 65 novih slučajeva pa je broj trenutno oboljelih (aktivnih slučajeva) u Hrvatskoj danas 855. 142 osobe su na bolničkom liječenju, s devet pacijenata na respiratoru. U protekla 24 sata testirano je 1489 osoba.

Od 25. veljače 2020., kada je zabilježen prvi slučaj zaraze u Hrvatskoj, do danas je ukupno zabilježeno 4.857 osobe zaražene novim koronavirusom, od čega 65 u protekla 24 sata.

3.866 osoba se oporavilo, a dosad je preminulo stotinu trideset i šest.

Do sada je ukupno testirano 112.003 osobe, od toga 1489 u protekla 24 sata.

Povezani članci

Back to top button
Sinjska rera | web portal Sinja i Cetinskog kraja
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.