Sport

PREUZEO DRUGOLIGAŠA: Mirko Labrović ima novi klub

Mirko Labrović novi je trener Intera iz Zaprešića. Radi se o stručnjaku s bogatim drugoligaškim iskustvom, koji je u ovom rangu vodio Šibenik, Rudeš i Solin, a vodio je još Junak, OSK, Hrvace… prenosi dalmatinski portal.

Momčad iz Zaprešića po ispadanju iz 1. HNL nije uspjela brzopotezno se vratiti. Dapače, dugo su kotirali kao kandidati za ispadanje, ali na kraju su ipak dohvatili sredinu tablice, deseto mjesto. No, njihove ambicije su puno više, a to će pokušati ostvariti s dalmatinskim trenerom.

Povezani članci

1 Komentar

  1. Jedan Glavičanin u NK Rijeku, drugi u NK Inetr. Plodne NK Glavice.

Back to top button
Sinjska rera | web portal Sinja i Cetinskog kraja
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.