Vijesti

Tijekom vikenda sankcionirano 588 prometnih prekršaja

Na prometnicama Policijske uprave splitsko-dalmatinske tijekom vikenda provedene su pojačane aktivnosti  u prometu. Evidentirano je 588 prekršaja od kojih izdvajamo 136 za prekoračenje  brzine, 71 prekršaj za alkohol, 72 za nekorištenje sigurnosnih pojaseva, 28 za korištenje mobitela tijekom upravljanja vozilom, 13 za neregistrirano i tehnički neispravno vozilo, te 9 za upravljanje vozilom prije stjecanja prava na upravljanje. Utvrđena najveća koncentracija alkohola koja je iznosila 2,14 g/kg.

Zabilježeno je 30 prometnih nesreća od kojih je jedna s poginulom osobom i sedam nesreća s ozlijeđenim osobama. Četiri osobe su teže dok ih je osam lakše ozlijeđeno.

Povezani članci

Back to top button
Sinjska rera | web portal Sinja i Cetinskog kraja
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.