Sport

Sinjanke kući pjevajući!

OK Split – ŽOK Sinj 1:3 (25: 22,19:25,17:25, 8:25)

Odlične vijesti iz Splita, i to s Poljuda. Nakon što je Hajduk slavio, isto su učinile i sinjske odbojkašice, ali u Poljudskoj dvorani.

Prvi set protekao je u dosta rastrganoj igri, bilo je previše pogrešaka, osobito na  strani Sinjanki, pa je konačnih 25:22 za Splićanke prilično realan rezultat.

Drugi set glatko je otišao na stranu odbojkašica Sinja pa se sa istih pozicija krenulo u nastavak meča.

Odlučujući trenutak zbio se na polovici trećeg seta kada su Sinjanke rezultatski zaostatak od 15:12 velikom serijom poena preokrenule i dobile.

U četvrtom, odlučujućem setu nije bilo neizvjesnosti, djevojke trenera Zorice sjajnom izvedbom razoružale domaće odbojkašice i došle do konačne pobjede.

U sljedećem kolu u Sinj stiže Riječka Drenova.