Sport

RK Kamičak – RK Zadar 27:27

Kako je i najavljeno u Sinju je odigrana vrlo uzbudljiva rukometna utakmica između Zadara i Kamička, puna borbenosti te rezultatskih preokreta. U borbi za drugo mjesto na polusezoni na kraju neriješen ishod 27-27. Započelo je vrlo izjednačeno i utakmica je bila u egalu sve do rezultata 9-9, kada Kamičak radi seriju od četiri pogotka što  uspijeva održati do poluvremena koje završava 16-12. U nastavku puno bolje otvaranje Zadrana koji rade preokret te uspijevaju povesti sa dva pogotka prednosti 18-20. Potom Kamičak uspijeva bolje povezati svoje redove te vraća prednost na svoju stranu za 25-22.

Do kraja gosti ponovno bolji, te uspijevaju u zadnjoj sekundi utakmice zabiti pogodak za konačnih 27-27. Kod domaćih strijelce su predvodili Gašpar sa 7, te Borozan i Milun sa 5. Kod gostiju najuspješniji Merhar sa 9. Za seniore nastupa zimska pauza, a službenu sezonu nastavljaju u veljači sljedeće godine. Napomenimo kako 16.12. Kamičak već tradicionalno nastupa u Makarskoj na memorijalu za  prerano preminulog igrača Kingtrada Renata Balajića, koji je porijeklom iz Cetinske krajine.