Sport

Alkarski Grad postaje veteranska rukometna meka na vikend

Međunarodni veteranski rukometni turnir ˝Klupska sapunica 2022˝održava se ovog vikenda u Sinju, od 01.07. do 02.07. 2022. godine.

U svom premijernom izdanju okupiti će se 200 – tinjak veterana ovog sporta iz 3 države (Slovenija, Bosna i Hercegovina te Hrvatska). Natjecati će se 8 muških ekipa (Mvrk Kairos Trogir, Zlatne godine, RK Kamičak, Dugi rat, Bjelovar, Čist obraz, No name veterans i Križevci), te 7 ženskih ekipa (Zadar, Vodice, Spalatine, Crne ovce, Trogir, Dalmatinka Ploče i Vranjic Petason).

Naravno, najviše pogleda će privuči najpopularnija veteranska ekipa u Hrvatskoj ˝Zlatne godine˝ iz Metkovića koju predvodi zlatni olimpijac Nikša Kaleb.

,,Nije nam važna pobjeda, već biti dobri domačini, pokazati našim gostima sve čari grada Sinja i cetinske krajine kao i dobru zabavu te naravno, dobar rukomet. Nadamo se da će ovo postati tradicionalni turnir, te da će iz godine u godinu rasti.’’ – kažu organizatori turnira.

U školskoj sportskoj dvorani Sinj turnir će otvoriti gradonačelnik Sinja gospodin Miro Bulj, a u svečanom trenutku pomoći će svojim koreografijama Sinjske mažoretkinje.

Ispred dvorane goste će se počastiti zakuskom uz piće, te zabaviti notama Zlatnog tria iz Splita.

Natjecateljski dio turnira u petak počinje u 16 sati, a u subotu u 11 sati. Nakon završenog natjecateljskog dijela turnira, zabava će se nastaviti u Piccadilly clubu do ranih jutarnjih sati, što veterani od milja zovu ˝treće poluvrijeme˝.

Svi Sinjani pozivaju se da prate ovaj rukometni turnir i uljepšaju gostima boravak u gradu. Za sve posjetitelje turnira u subotu će se organizirati igra iznenađenja, uz privlačnu nagradu.

Raspored događanja i termini utakmica veteranski turnir „Klupska sapunica“                 Sinj 2022.

Grupe Muški                                                                                Grupe Žene

Grupa A                      Grupa B                                                  Grupa A                  Grupa B

Trogir                          Bjelovar                                                   Zadar                       Trogir

Zlatne godine            Čist obraz                                                Crne Ovce               Vodice

Kamičak                     No name veterans                                 Spalatine                 Dalmatinka

Dugi rat                      Križevci

P E T A K

Br.Ut. Satnica Ekipe Rezultat
1 16:20-16:40 Bjelovar – Križevci (M)
2 16:40-17:00 Kamičak – Dugi rat (M)
—— 17:00-18:00 OTVARANJE TURNIRA
3 18:00-18:20  Vodice – Dalmatinka (Ž)
4 18:20-18:40 Čist obraz – No name veterans (M)
5 18:40-19:00 Trogir – Zlatne godine (M)
6 19:00-19:20 Trogir –  Vodice(Ž)
7 19:20-19:40  Zadar – Spalatine (Ž)
8 19:40-20:00 Bjelovar – Čist Obraz (M)
9 20:00-20:20 Zlatne godine – Kamičak (M)
10 20:20-20:40 Spalatine – Crne ovce (Ž)
—— 18:00-23:00 Zabava ispred dvorane
—— 23:00-05:00 Disko Piccadilly
 

 

S U B O T A

Br.Ut. Satnica Ekipe Rezultat
 
11 11:20-11:40 No Name veterans – Križevci (M)  
12 11:40-12:00 Zlatne godine – Dugi rat (M)  
13 12:00-12:20 Crne ovce – Zadar (Ž)  
14 12:20-12:40 Trogir – Dugi rat (M)  
15 12:40-13:00 Čist obraz – Križevci (M)  
16 13:00-13:20 Dalmatinka – Trogir (Ž)  
17 13:20-13:40 Kamičak – Trogir (M)  
18 13:40-14:00 Bjelovar – No name veterans (M)  
—— 14:00-16:00 Pauza za Ručak  
PF1Ž 16:00-16:30 Polufinale 1 žene A1-B2  
PF2Ž 16:30-17:00 Polufinale 2 žene B1-A2  
PF1M 17:00-17:30 Polufinale 1 muški A1-B2  
PF2M 17:30-18:00 Polufinale 2 muški B1-A2  
3.MJŽ 18:00-18:30 Ut. za 3.mj žene: poraženi PF1Ž – poraženi PF2Ž  
3.MJM 18:30-19:00 Ut. za 3.mj muški; poraženi PF1M – poraženi PF2M  
19:30-20:00 Finale žene pobjednik PF1Ž – pobjednik PF2Ž  
FM 20:30-21:00 Finale muški pobjednik PF1M – pobjednik PF2M  
—— 11:00-23:00 Zabava ispred dvorane  
—— 23:00-05:00 Disko Piccadilly  

 

Povezani članci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Moglo bi vas zanimati
Close
Back to top button