Vijesti

Anketa o interesu kupnje POS stanova na području Općine Otok

Općina Otok provodi anketu o interesu mještana za kupnju stanova po Programu društveno poticane stanogradnje – POS.

Anketa o stambenim potrebama provodit će se tijekom mjesec dana, a anketni upitnik može se preuzeti u prostorijama Općine Otok i na internetskim stranicama.

Ukoliko bude 20-ak zainteresiranih za kupnju, Općina Otok krenut će u izgradnju POS-ovih stanova. Općina će kupiti zemljište i riješiti infrastrukturu. Već se obišlo nekoliko lokacija te se razgovaralo s vlasnicima zemljišta.Preuzimanje priloga:

Povezani članci

1 Komentar

Back to top button
Sinjska rera | web portal Sinja i Cetinskog kraja
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.