Cedevita – Alkar 103:75 (25:21, 18:13, 26:24, 34:17)

Gledatelja: 200
Suci: Siniša Herceg, Domagoj Marunica, Mateo Pavičić

Cedevita: Katić (17), Jordano (16), Matković (14), Bajo (12), Perković (9), Bošnjak (8), Buljević (6), Vitali (6), Wideman (5), Ćorić (5), Radović (5), Vidović.

Alkar: Vučić (19), Boban (10), Marić (10), Kanaet (9), Brown (9), Šipić (8), Markulin (8), Žaper (2), Šimunović-Erpušina, Jurela, Elez, Modrić.

U trećem kolu HT Premijer lige Cedevita je u Domu sportova odigrala odličnu utakmicu protiv Alkara i pobijedila 103:75. Momčad Slavena Rimca u domaćem prvenstvu tako je i dalje bez poraza dok je Alkaru ovo prvi poraz u tri susreta.

Svoje posljednje vodstvo na utakmici Alkar je imao kad su bili u prednosti 18:17. Cedevita je prvu četvrtinu završila s vodstvom 25:21, a na poluvremenu su Zagrepčani vodili 43:34.

U nastavku utakmice domaćini su nastavili kontrolirati rezultat i kasnije su samo dodatno povećali svoju prednost.

U dresu Cedevite najbolji je bio Toni Katić koji je upisao 17 poena, sedam skokova i četiri asistencije a na strani Alkara 19 poena i sedam skokova upisao je Hrvoje Vučić.