Vijesti

Dvoje novooboljelih u Cetinskom kraju

Prema izvješću Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, obrađeno je 1010 testova. Novooboljele osobe su s područja Splitsko-dalmatinske županije pozitivne na COVID infekciju i to Splita 11, Kaštela 6, Makarske 1, Omiša 1, Sinja 1, Solina 10, Vrgorca 1, Vrlike 1, Dugopolja 1, Gradca 1, Klisa 1, Muća 1, Okruga 1, Podstrane 1, Prgometa 1, Segeta 1, Sutivana 1 i Ciste Provo 1 osoba. Od ukupnog broja novooboljelih 25 osoba su kontakti prethodno oboljelih dok se ostali epidemiološki obrađuju.

Ukupno 1061 osoba nalazi se u samoizolaciji.

Na bolničkom liječenju nalazi se 16 COVID pozitivnih osoba u KBC-u Split dok se 2 osobe nalaze na respiratoru.

Prema izvješću KBC-a Split u protekla 24 sata preminula je jedna muška osoba stara 95 godina. Osoba je uz brojne komorbiditete bila pozitivna i na COVID infekciju.

Povezani članci

Moglo bi vas zanimati
Close
Back to top button
Sinjska rera | web portal Sinja i Cetinskog kraja
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.