Sport

HNK Vrlika – NK Čaporice 2:1

Vrlo dobra igra i sasvim zaslužena pobjeda vrličkih seniora. Već na samom početku susreta negdje do 15 min. vrličani su imali izgledne situacije za postići tri zgoditka iz stvorenih prilika Tomića i Boduljaka. Kad se ne iskoriste takve prilike onda slijedi kazna. Gosti su poveli iz sumljivog dosuđenog jedanaesterca.

Vrlička momčad tu nije stala već je i dalje stvarala šanse, takvu jednu koristi odlični Tomić koji na asistenciju L.Vicića lijepo pogađa za 1:1. S tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme. U drugom poluvremenu opet vrličani stvaraju šanse i nastavljaju dobru igru. Nakon jednog udarca Tomića lopta se odbija od gostujućeg vratara, a najbrži i najspretniji je bio Varnica koji pogađa za konačnih 2:1 i zasluženu pobjedu Vrlike.