Sport

RK Kamičak – RK Vodice 33:25

Nakon prošlotjednog poraza od lidera prvenstva Kamičak je tražio dva boda kod kuće za povratak na pobjednički niz.

Trener Damir Šimleša započeo je utakmicu sa dva kadeta(L. Milun, Gavran) u početnoj sedmorci, te time pokazao da će mlađi igrači dobiti puno više prilike za dokazivanje na terenu.

Početak utakmice rezultatski vrlo izjednačen, sa izmjenama u vodstvu, što se nastavlja tokom cijelog prvog poluvremena. Iako smo dojma da je Kamičak trebao na odmor sa nekoliko pogodaka prednosti, zbog nevjerojatnih promašaja kontri i polukontri, ipak Vodičani imaju gol prednosti na poluvremenu (14-15).

U nastavku slično otvaranje, Kamičak promašuje zicere, koji čupaju živce navijačima, dok Vodice, na drugoj strani to kažnjavaju. Ipak sredinom drugog poluvremena, Kamičak preokreće rezultat, uz raspoloženog Paula Stupala na vratima(4 obranjena sedmerca) i lako se odvaja te privodi utakmicu kraju sa visokih 33-25.

Kod domaćih istaknimo odličnu igru Nene Zdilara, te strijelce A.Miluna i Gašpara sa po 7 pogodaka. Kod gostiju najraspoloženiji Dželalija sa 13.