Vijesti

Izašla Lista kandidata studentskih stipendija grada Sinja

Dana 30. studenoga 2021. godine, Komisija za provedbu postupaka dodjele stipendija studentima s područja Grada Sinja za 2021./2022. akademsku godinu, objavljuje Listu kandidata za dodjelu studentskih stipendija.

Svaki kandidat može podnijeti pisani prigovor/dopunu dokumentacije/na objavljenu Listu kandidata. Prigovor se podnosi na e-mail adresu info@sinj.hr u roku 8 dana od dana objavljivanja Liste na službenoj internetskoj stranici Grada Sinja.

O prigovoru na Listu kandidata odlučuje Gradonačelnik u roku od 8 dana po isteku roka za dostavu prigovora.

O Odluci po prigovoru kandidati će biti obaviješteni u pisanom obliku, odnosno putem e-maila.

Odluka Gradonačelnika o prigovoru je konačna.

Odluku o dodjeli stipendija donosi Gradonačelnik. Odluka će biti objavljena na oglasnoj ploči i na službenoj web stranici Grada Sinja, www. sinj. hr.

Sa svakim dobitnikom stipendije Gradonačelnik će sklopiti poseban ugovor o stipendiranju.

 

REPUBLIKA HRVATSKA
SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA
GRAD SINJ
Komisija za provedbu postupka dodjele stipendija studentima s područja Grada Sinja
Sinj, 30. studenoga 2021. godine
LISTA KANDIDATA ZA DODJELU STIPENDIJA ZA 2021./2022. AKADEMSKU GODINU
Studenti 1. godine
Prijave koje ispunjavaju uvjete natječaja
PREZIME I IME FAKULTET
1 BAKIĆ VIKTORIA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
2 BLAJIĆ MARIA FILOZOFSKI FAKULTET U ZADRU, PSIHOLOGIJA
3 BLAJIĆ TINA FAKULTET HRVATSKIH STUDIJA U ZAGREBU, KOMUNIKOLOGIJA I SOCIOLOGIJA
4 BOKO IVA FGAG U SPLITU, ARHITEKTURA
5 BRKOVIĆ HELENA PMF U ZAGREBU, GEOGRAFIJA
6 BUDIMIR MARIJA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ
7 BULIĆ ANTONIA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
8 BULJ DARIA FILOZOFSKI FAKULTET U ZADRU, PEDAGOGIJA I SOCIOLOGIJA
9 CVITKOVIĆ KLARA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA, MED. LABARATORIJSKA DIJAGNOSTIKA
10 CVRLJE FRANKO PMF U SPLITU, INFORMATIKA
11 ČARIĆ MAJA FILOZOFSKI FAKULTET U ZADRU, PSIHOLOGIJA
12 ČUGURA IVAN FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
13 ĆURKOVIĆ LORENA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
14 DELONGA DORIS FAKULTET HRVATSKIH STUDIJA U ZAGREBU, POVIJEST I FILOZOFIJA I KULTURA
15 DOMJANOVIĆ JOSIP ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNARSTVO
16 DŽEVRNJA-VIRO JOSIPA EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAULTET U ZAGREBU,LOGOPEDIJA
17 ERCEG MATEA GRAĐEVINSKI FAKULTET U ZAGREBU, GRAĐEVINARSTVO
18 GALIĆ ANTE EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
19 GAURINA IVONA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I POVIJEST UMJETNOSTI
20 GLAVINIĆ ANTE FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA
21 GLAVURDIĆ IVAN ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNARSTVO
22 HRGOVIĆ MARTINA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNARSTVO
23 JADRIJEVIĆ KRISTIJAN ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, KONSTRUKCIJSKO STROJARSTVO
24 JADRIJEVIĆ-MLADAR IVONA KEMIJSKO-TEHNOLOŠKI FAKULTET U SPLITU, KEMIJSKO INŽENJERSTVO
25 JENJIĆ ANJA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I POVIJEST UMJETNOSTI
26 JENJIĆ MARTINA FGAG U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO
27 JUKIĆ IVA UMJETNIČKA AKADEMIJA U SPLITU, FILMSKA I MEDIJSKA UMJETNOST
28 KATIĆ TOMISLAV FESB U SPLITU,ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
29 KELAVA KATARINA ODJEL ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE U ZADRU, SESTRINSTVO
30 KLARIĆ-KUKUZ LEA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, ENGLESKI JEZIK I KNJIŽ. I TALIJANSKI JEZIK I KNJIŽ.
31 KOVAČEVIĆ GABRIJEL PMF SPLIT,INFORMATIKA
32 LABROVIĆ MARINO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA
33 LACO MIHAELA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, TURISTIČKO POSLOVANJE
34 MANDAC SUZANA GEODETSKI FAKULTET U ZAGREBU,GEODEZIJA I GEOINFORMATIKA
35 MARIĆ LUKA HANK GEODETSKI FAKULTET U ZAGREBU, GEODEZIJA
36 MAROVIĆ MIHAELA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE
37 MASTELIĆ TEA FILOZOFSKI FAKULTET U ZADRU, PSIHOLOGIJA
38 MIHALJEVIĆ ZORICA PMF U ZAGREBU, MATEMATIKA
39 MODRIĆ MIRNA FILOZOFSKI FAKULTET U ZADRU, PSIHOLOGIJA
40 PAVIĆ GABRIELA GRAĐEVINSKI I ARHITEKTONSKI FAKULTET U OSIJEKU, ARHITEKTURA I URBANIZAM
41 PERIĆ GABRIELA PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKI FAKULTET U SPLITU, FIZIKA
42 PERIĆ JOSIP FESB  U SPLITU, RAČUNARSTVO
43 PETRIČEVIĆ TEA SVEUČILIŠTE U ZADRU, SESTRINSTVO
44 POLJAK ENA UČITELJSKI STUDIJ U ZADRU
45 RAJEVSKIJ DOMAGOJ EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
46 ROMAC BORNA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
47 SMOLJO IVANA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA
48 ŠANDRIĆ ANI FILOZOFSKI FAKULTETU ZADRU, PSIHOLOGIJA
49 ŠEGO LUCIJA PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, SOCIJALNI RAD
50 TENŽERA TEA PEDAGOGIJA I GEOGRAFIJA U ZADRU
51 TOMASOVIĆ MARTA FILOZOFSKI FAKULTET U ZAGREBU, ŠPANJOLSKI JEZIK I KNJIŽ. I ZALIJANSKI JEZIK I KNJIŽ.
52 VIDIĆ ENA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
53 VUČIĆ ANA PMF SPLIT,MATEMATIKA
54 VUJEVIĆ MONIKA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA U SPLITU, RADIOLOŠKA TEHNOLOGIJA
55 VUKASOVIĆ LONČAR PETAR FAKULTET STROJARSTVA I BRODOGRADNJE SVEU.  U ZAGREBU, STROJARSTVO
56 VUKASOVIĆ TEA SVEUČILIŠNI ODJEL ZA FORENZIČNE ZNANOSTI, FORENZIKA
57 VUKOVIĆ MARTA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
58 ŽIVALJ ANA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA U SPLITU, FIZIOTERAPIJA
Prijave koje ne ispunjavaju uvjete
PREZIME I IME FAKULTET
1 BALAIĆ-MARMUN PETAR FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO NEMA UVJETE
2 BENJA MARIJANA PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, PRAVO NEMA UVJETE
3 BUDIĆ JURICA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE NEMA UVJETE
4 FILIPOVIĆ-GRČIĆ KARLO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE, ELEKTROENERGETIKA NEMA UVJETE
5 GRGIĆ TEA POLICIJSKA AKADEMIJA U ZAGREBU,KRIMINALISTIKA NEMA UVJETE
6 MARKULIN ENA-LUCIJA GRAĐEVINSKI FAKULTET U ZAGEBU NEMA UVJETE
7 PERVAN LUKA GEODEZIJA U VARAŽDINU NEMA UVJETE
8 POLJAK FILIP ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA NEMA UVJETE
9 TOMAŠEVIĆ MARIJA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA U SPLITU, SESTRINSTVO POTVRDA
10 VUKAS JOZO EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG  PODUZEĆA POTVRDA, SVJEDODŽBE
11 ŽMIRE KRISTIJAN FGAG  U SPLITU, ARHITETKTURA I URBANIZAM NEMA UVJETE
Studenti ostalih godina
PREZIME I IME FAKULTET GOD.
1 AJDUKOVIĆ JOSIP FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA 2.
2 ALAGUŠIĆ MIRJAM UČITELJSKI STUDIJ U ZADRU 3.
3 ALEBIĆ BRUNA FILOZOFSKI FAKULTET U ZADRU, FRANCUSKI JEZIK I LINGVISTIKA 2.DIPL.
4 ANČIĆ MARIJA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA 1.DIPL.
5 ANTUNOVIĆ ANA EKONOMSKI FAKULTET U MOSTARU, POSLOVNA EKONOMIJA 2.
6 ATLAGA ANTE EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, TURISTIČKO POSLOVANJE 2.
7 ATLAGA LJUBICA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA 2.
8 BALAIĆ-MARMUN ANTE FER U ZAGREBU, RAČUNARSTVO 1.DIPL.
9 BALAIĆ-MARMUN DORIS EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA 1.DIPL.
10 BALIĆ KARLA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, TURIZAM 4.
11 BANDIĆ ANĐELA SVEUČILIŠTE U ZADRU, SESTRINSTVO 3.
12 BANDIĆ MARIJA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA 3.
13 BANDIĆ MATEO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA 1.DIPL.
14 BARAĆ ANA PMF U ZAGREBU, MATEMATIKA 4.
15 BARAĆ NIKOLINA FGAG U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO 2. DIPL.
16 BAŠIĆ GABRIELA ETNOLOGIJA I ANTROPOLOGIJA I RUSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST U ZADRU 1.DIPL.
17 BAZINA DOMAGOJ SVEUČILIŠNI ODJEL ZA FORENZIČNE ZNANOSTI, FORENZIKA 1.DIPL.
18 BENJA JOSIP ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE 2. DIPL.
19 BEŠLIĆ IVANA PMF U SPLITU, MATEMATIKA 1. DIPL.
20 BEŠLJIĆ IRENA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA 2.
21 BILANDŽIĆ MATEJ PRAVNI FAKULTET U MOSTARU, KRIMINALISTIKA I SIGURNOSNI MENADŽMENT 1.DIPL.
22 BILIĆ ANA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA 3.
23 BILIĆ ANĐELA EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, EDUK. REHACILITACIJA 2.DIPL.
24 BILOBRK AMALIJA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA 4.
25 BILOKAPIĆ TONI POMORSKI FAKULTET U SPLITU, BRODOSTROJARSTVO 3.
26 BITUNJAC KATARINA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 1.DIPL.
27 BLAJIĆ STIPE SVEUČILIŠTE U ZADRU, PRIMJENJENA GEOGRAFIJA 3.
28 BOGDAN SARA FILOTOFSKI FAKULTET U SPLITU, RANI I PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE 3.
29 BOGDAN ZLATKO FAKULTET DENTALNE MEDICINE U RIJECI 5.
30 BOKO MARTIN FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA 1.DIPL.
31 BOŠKIN IRIS FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, RANI I PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE 3.
32 BOŠKOVIĆ MARIN FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ 3.
33 BOTICA TINA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA 2.
34 BRALIĆ JOSIP ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA 1.DIPL.
35 BUDIMIR ANĐELA PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, SOCIJALNI RAD 1. DIPL.
36 BUDIMIR BEKAN NINA FAKULTET ZDRAVSTVENIH STUDIJA U MOSTARU,RADIOLOŠKA TEHNOLOGIJA 1.DIPL.
37 BUDIMIR IVAN POMORSKI FAKULTET U SPLITU, POMORSKE ELEKTROTEHNIČKE I INFORMATIČKE TEHNOLOGIJE 2.
38 BUDIMIR KARMEN FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I POVIJEST UMJETNOSTI 2.DIPL.
39 BUDIMIR MAGDALENA PRAVNI FAKULTET U SPLITU, UPRAVNO PRAVO 3.
40 BUDIMIR TINA PMF U SPLITU, BIOLOGIJA I KEMIJA 2.DIPL.
41 BULJ ANA-MARIJA FILOZOFSKI FAKULTET U MOSTARU, LOGOPEDIJA 3.
42 BULJ ANDRO PMF U SPLITU, INFORMATIKA 3.
43 BULJAN HELENA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU,POSLOVNA EKONOMIJA 2.
44 BULJAN JELENA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA 3.
45 BULJAN LUKA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 2.
46 BULJAN MARIJA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA 2.
47 BULJAN MILAN PMF U ZAGREBU, MATEMATIČKA STATISTIKA 1.DIPL.
48 BULJAN STIPE KBF U SPLITU, FILOZOFSKO-TEOLOŠKI STUDIJ 4.
49 CVITKOVIĆ ANTE FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 2.
50 CVITKOVIĆ IVANA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 2. DIPL.
51 CVITKOVIĆ MIRELA EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, LOGOPEDIJA 1.DIPL.
52 ČAČIJA ROBERT FAKULTET STROJARSTVA, RAČUNARSTVA I ELEKTROTEHNIKE U MOSTARU, RAČUNARSTVO 1.DIPL.
53 ČARIĆ STIPE PMF U SPLITU,INFORMATIKA I TEHNIKA 2.
54 ČAVČIĆ INA-PAULA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 2.
55 ČEKO DAVID FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 3.
56 ČIKARA ANA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA 6.
57 ČIKARA KATARINA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA 3.
58 ČOVIĆ JOSIPA FAKULTET POLITIČKIH ZNANOSTI U ZAGREBU, NOVINARSTVO 1.DIPL.
59 ČOVIĆ MARTINA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA 2.
60 ČOVO KRISTINA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, RANI I PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE 3.
61 ČOVO LUKA FESB  U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA 2.
62 ĆURIĆ SMILJANA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT 1.DIPL.
63 ĆURKOVIĆ IVA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA U SPLITU, MEDICINSKO LABARATORIJSKA DIJAGNOSTIKA 3.
64 ĆURKOVIĆ JOSIP FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA 2.
65 ĆURKOVIĆ NEVEN FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 2.
66 DOLIĆ FRANO ODJEL ZA FORENZIČNE ZNANOSTI U SPLITU, FORENZIKA 2. DIPL.
67 DOMAZET ENA GEOGRAFIJA I HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOOST U ZADRU 2.
68 DOMAZET KARLA SVEUČILIŠTE U ZADRU, SUVREMENA TALIJANSKA FILOLOGIJA I TEOLOŠKO-KATEHETSKI STUDIJ 2. DIPL.
69 DRŽAK ANTE KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU, KINEZIOLOGIJA 2.
70 DRŽAK DAVID MEDICINSKI FAKULTET U RIJECI, MEDICINA 4.
71 ĐIDARA BRUNO FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA 1.DIPL.
72 ĐIPALO JOSIP FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA 2. DIPL.
73 ĐULA TEA FILOZOFSKI FAKULTET U ZAGREBU, PSIHOLOGIJA 1. DIPL.
74 GABRILO KARMEN SVEUČILIŠTE U ZADRU, SESTRINSTVO 1. DIPL
75 GAURINA KRISTIJAN FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 2.DIPL.
76 GLAVURDIĆ FILIP UMJETNIČKA AKADEMIJA U SPLITU, KIPARSTVO 2.
77 GLAVURDIĆ IVANA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, TURIZAM 3.
78 GLAVURDIĆ KARLA GRAFIČKI FAKULTET U ZAGREBU, GRAFIČKA TEHNOLOGIJA 2.
79 GOJUN ANAMARIA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE 2.
80 GOLEM MIRNA PMF U SPLITU, INFORMATIKA 1.DIPL.
81 GRČIĆ IVANA FRANCUSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I ANGLISTIKA U ZADRU 2.
82 GRČIĆ KRISTINA TEKSTILNO-TEHNOLOŠKI FAKULTET  U ZAGREBU, TEKSTILNI I MODNI DIZAJN 1.DIPL.
83 GUGIĆ MARKO MUZIČKA AKADEMIJA U ZAGREBU, STUDIJ ZA INSTRUMENTALISTE 4.
84 GULIĆ ANA UČITELJSKI STUDIJ U ZADRU 5.
85 GULIĆ ANDREA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I POVIJEST UMJETNOSTI 2. DIPL.
86 GULIĆ IVANA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA 3.
87 GULIĆ PAVA SVEUČILIŠTE U ZADRU, INFORMACIJSKE ZNANOSTI 2.
88 GULIĆ TANJA PRAVNI FAKULTET U SPLITU, PRAVO 2.
89 GUSIĆ IVAN FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 2. DIPL.
90 HRGOVIĆ MARKO MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA 3.
91 IVANDIĆ HELENA FRANCUSKI JEZIK I KNJŽ. I PEDAGOGIJA U ZADRU 2.DIPL.
92 IVKOVIĆ ANTE MENADŽMENT U ŠIBENIKU 1.DIPL.
93 JADRIJEVIĆ IVANA EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, LOGOPEDIJA 2.
94 JADRIJEVIĆ-MLADAR PETRA PMF U SPLITU, BIOLOGIJA I KEMIJA 3.
95 JAGNJIĆ ANJA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, RANI I PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE 2.
96 JAGNJIĆ KARLO PMF U SPLITU, INFORMATIKA 2.
97 JAZIDŽIJA ANAMARIJA GRAFIČKI FAKULTET U ZAGREBU, GRAFIČKA TEHNOLOGIJA 1.DIPL.
98 JAZIDŽIJA GABRIELA EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, REHABILITACIJA 2.
99 JELINČIĆ MARINELA PMF U ZAGREBU, MOLEKULARNA BIOLOGIJA 2.DIPL.
100 JELINČIĆ MILAN POMORSKI FAKULTET U SPLITU, BRODOSTROJARSTVO 3.
101 JENJIĆ ANDRIJA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA 2.
102 JENJIĆ KREŠIMIR PRAVNI FAKULTET U SPLITU, UPRAVNI STUDIJ 2.
103 JENJIĆ MATEA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA 1.DIPL.
104 JUKIĆ BRUNO FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 2.
105 JUKIĆ DAMIR SOCIOLOGIJA I JEZIK I KOMUNIKACIJA U VIŠEJEZIČNOM DRUŠTVU U ZADRU 2.
106 JUKIĆ JANA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA 2.
107 JUKIĆ KATARINA VELEUČILIŠTE U KNINU, EKONOMSKI I NORMATIVNI OKVIR PODUZETNIŠTVA 2. DIPL.
108 JUKIĆ PAULA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA 2.
109 JUKIĆ-BRAČULJ DINO EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA 2.
110 JUKIĆ-BRAČULJ MONIKA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE 2.DIPL.
111 JUKIĆ-BRAČULJ VALENTINA TURISTIČKI MENADŽMENT U ŠIBENIKU 3.
112 JURIĆ KATARINA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA U SPLITU, SESTRINSTVO 2.
113 JURIĆ MIA FGAG U SPLITU, ARHITEKTURA 3.
114 JURKO ELENA KATOLIČKI BOGOSLOVNI FAKULTET U SPLITU, TEOLOŠKO KATEHETSKI STUDIJ 1.DIPL.
115 JURKO KLARA ŠPANJOLSKI JEZIK I KNJŽ. I ANGLISTIKA U ZADRU 3.
116 KEKEZ TONIJA VETERINARSKI FAKULTET U ZAGREBU, VETERINARSKA MEDICINA 4.
117 KELAVA ADRIANA GRAĐEVINSKI I ARHITEKTONSKI FAKULTET U OSIJEKU, ARHITEKTURA I URBANIZAM 2.
118 KELAVA NIKOLINA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA 5.
119 KLARIĆ KLARA FAKULTET ZDRAVSTVENIH STUDIJA U RIJECI, PRIMALJSTVO 2.
120 KNEZOVIĆ MARIO FPMOZ U MOSTARU, RAZREDNA NASTAVA 3.
121 KODŽOMAN LEONARDA PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKI FAKULTET U SPLITU, BIOLOGIJA 2.
122 KOJIĆ MONIKA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA U SPLITU, SESTRINSTVO 2.
123 KOPRČINA MIHAELA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽ. I TALIJANSKI JEZIK I KNJIŽ. 2.
124 KOTROMANOVIĆ FILIP EKONOMSKI FAKULTET  U SPLITU, UPRAVLJANJE FINANCIJAMA I POREZIMA 2. DIPL.
125 KOVAČEVIĆ ANDREA FILOZOFSKI FAKULTET U ZAGREBU, KROATISTIKA I LINGVISTIKA 2.
126 KRIŽANAC ANTONIA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA 2.
127 KRIŽANAC JOSIPA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 1. DIPL
128 KRIŽANAC KATICA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, ENGLESKI JEZIK I PEDAGOGIJA 2.DIPL.
129 KRIŽANAC TONI PRAVNI FAKULTET U SPLITU, UPRAVNI STUDIJ 2.
130 KRKA TEA PRAVNI FAKULTET U SPLITU, UPRAVNO PRAVO 2.
131 LABROVIĆ JOSIP VETERINARSKI FAKULTET U ZAGREBU, VETERINARSKA MEDICINA 3
132 LABROVIĆ MIRNA FAKULTET KEMIJSKOG INŽENJERSTVA I TEHNOLOGIJE U ZAGREBU, KEMIJSKO INŽENJERSTVO 3.
133 LABROVIĆ PAULA FAKULTET ZDRAVSTVENIH STUDIJA U MOSTARU, FIZIOTERAPIJA 3.
134 LACO JAKOV FESB U SPLITU, AUTOMATIKA I SUSTAVI 2.DIPL.
135 LACO NIKOLINA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA 3.
136 LIŠNIĆ ZVONIMIR FAKULTET AGROBIOTEHNIČKIH ZNANOSTI U OSIJEKU, BILINOGOJSTVO 1.DIPL.
137 LOVRIĆ ANĐELA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST 1.DIPL.
138 LOVRIĆ ANTE ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA 1.DIPL.
139 LOVRIĆ MARKO MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA 5.
140 MACAN EMA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA 5.
141 MAJIĆ JELENA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA 3.
142 MALEŠ MARIJA PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET U ZAGREBU, PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA 2.
143 MAMIĆ BRUNO ZDRAVSTVENO VELEUČILIŠTE U ZAGREBU, RADIOLOŠKA TEHNOLOGIJA 3.
144 MAMIĆ MATEJ HKS U ZAGREBU,SESTRINSTVO 1.DIPL.
145 MANDAC MORANA AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI U ZAGREBU, GRAFIKA 4.
146 MARAS IVA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA 2.
147 MARENDIĆ NINA ODJEL ZA STUDIJE MORA U SPLITU, BIOLOGIJA I TEHNOLOGIJA MORA 2.
148 MARKOVIĆ DUJO MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA 4.
149 MARKOVIĆ MARIN ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJAU SPLITU, RADIOLOGIJA 2.
150 MAROVIĆ KRISTINA HKS U ZAGREBU, SESTRINSTVO 3.
151 MARTINOVIĆ JELENA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA U SPLITU, RADIOLOŠKA TEHNOLOGIJA 2.
152 MARUNICA ANTONIA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA 2.
153 MARUNICA DOMAGOJ FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI U ZAGREBU, PROMET 1.DIPL.
154 MARUNICA NIKOLINA HKS U ZAGREBU, SESTRINSTVO 3.
155 MASNIĆ KATARINA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA 2.
156 MASTELIĆ ANA SVEUČILIŠTE U ZADRU, SESTRINSTVO 3.
157 MASTELIĆ ANTE GEODETSKI FAKULTET U ZAGREBU, GEODEZIJA I GEOINFORMATIKA 3.
158 MASTELIĆ STELLA-PETRA FGAG U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO 1.
159 MATIĆ BOŽENA UČITELJSKI STUDIJ U ZADRU 3.
160 MATIĆ IVICA FESB U SPLITU, STROJARSTVO 3.
161 MATIĆ MARKO VISOKA ŠKOLA ZA MEN. I DIZAJN ASPIRA U SPLITU, MEĐUNARODNI MEN. U HOTELIJERSTVU I TURUZMU 2.
162 MIDENJAK ANA KEMIJSKO-TEHNOLOŠKI FAKULTET U SPLITU, ZAŠTITA OKOLIŠA 2. DIPL.
163 MIJIĆ KATARINA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA 2.
164 MIJIĆ PETRA VELEUČILIŠTE MARKO MARULIĆ U KNINU, PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA 3.
165 MILANOVIĆ-LITRE IVAN FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE U VARAŽDINU, INFORMACIJSKI I POSLOVNI SUSTAVI 2.
166 MILIČIĆ LAURA FESB U SPLITU,KOMUNIKACIJSKE I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA 1.DIPL.
167 MILUN DANJA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U U SPLITU, PRIMJENJENO RAČUNARSTVO 2. DIPL.
168 MITROVIĆ BRUNO ALGEBRA U ZAGREBU, MULTIMEDIJSKO RAČUNARSTVO 2.
169 MLADINA MARIO FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST 2.
170 MODRIĆ BERNARD FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I ENGLESKI JEZIK 1.DIPL.
171 MRAVAK ANITA FILOZOFSKI FAKULTET U ZAGREBU, ANTROPOLOGIJA I ARHEOLOGIJA 2.DIPL.
172 MRAVAK NIKOLINA UČITELJSKI STUDIJ U GOSPIĆU 5.
173 MRĐEN FRANKA PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, SOCIJALNI RAD 2.
174 PAVIČIĆ BARBARA SVEUČILIŠTE U ZADRU, KULTURA I TURIZAM 2.
175 PAVIĆ MARIN EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, UPRAVLJANJE PROJEKTIMA 2.DIPL.
176 PAVIĆ ŽELJANA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA 1.DIPL.
177 PAVLICA NELA FILOZOFSKI FAKULTET U RIJECI, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST 1.DIPL.
178 PAVLOVIĆ KRISTINA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT 2.DIPL.
179 PERKOVIĆ-PALOŠ SARA ODNOSI S JAVNOSTIMA U DUBROVNIKU 2. DIPL.
180 PEŠO LUKA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA 1. DIPL.
181 PETRIČEVIĆ IVA AGRONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, FITOMEDICINA 2.
182 PLAZIBAT IVAN FER U ZAGREBU, RAČUNARSTVO 2.
183 PLETIKOSIĆ IVA PMF U SPLITU, BIOLOGIJA 3.
184 POLJAK BARBARA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ 5.
185 POLJAK BARBARA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I FILOZOFIJA 3.
186 POLJAK BOŠKO FESB  U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA 2.
187 POLJAK KARLO MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU,MEDICINA 4.
188 POLJAK LEA AGRONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, FITOMEDICINA 1.DIPL.
189 POLJAK MARTA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I PEDAGOGIJA 2. DIPL.
190 POROBIJA IVAN FESB U SPLITU, INDUSTRIJSKO INŽENJERSTVO 3.
191 PROLOŠČIĆ ANAMARIJA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA 3.
192 PUPIĆ-VURILJ TONKA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA 3.
193 PUTNIK KARLA PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, PRAVO 2.
194 PUTNIK KRISTINA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA 1. DIPL.
195 RADAN ANTEA FAKULTET HRVATSKIH STUDIJA U ZAGREBU, PSIHOLOGIJA 2.
196 RADIĆ KATARINA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ 5.
197 RAJIĆ GABRIJELA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA 3.
198 ROMAC ANA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA 2.
199 ROMAC DALIJA PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, PRAVO 3.
200 ROMAC KRISTIAN ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE 1.DIPL.
201 ROMAC MARKO ODJEL ZA TURIZAM I KOMUNIKACIJSKE ZNANOSTI U ZADRU, PODUZETNIŠTVO U KULTURI I TURIZMU 2.
202 ROMAC MIA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU,POSLOVNA EKONOMIJA 2. DIPL.
203 ROMAC SARA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 2.
204 ROSAN ANTE KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU 2.DIPL.
205 RUNJE BARBARA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE 5.
206 SABLIĆ LOVRE EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU,EKONOMIJA 2.
207 SANTO JOSIP KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU 3.
208 SESARDIĆ SARA FILOZOFSKI FAKULTET U ZAGREBU, FONETIKA 2. DIPL.
209 SKEJIĆ ANDREA SVEUČILIŠTE U ZADRU, KULTURA I TURIZAM 2.
210 SLIŠKOVIĆ STIPE MEDICINSKI FAKULTET U ZAGREBU, MEDICINA 2.
211 SMOLJO BARBARA VELEUČILIŠTE U KNINU, EKONOMSKI I NORMATIVNI OKVIR PODUZETNIŠTVA 2. DIPL.
212 SOLDIĆ ANTONIO EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, EKONOMIJA 3.
213 STOJIĆ MAJA FAKULTET ZA MEDIJE I KOMUNIKACIJE U BEOGRADU, MASTER STUDIJE TV SERIJE, 5.
214 STRMO KATARINA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA 2.
215 ŠANDRIĆ MIRNA FILOZOFSKI FAKULTET U ZAGREBU, ARHEOLOGIJA 2.DIPL.
216 ŠARIĆ PAULA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, PEDAGOGIJA I ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST 3.
217 ŠEGO IVA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I POVIJEST UMJETNOSTI 2. DIPL.
218 ŠIMAC TONI PMF U SPLITU, BIOLOGIJA 2.
219 ŠIMIĆ ANDRIJA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT 1.DIPL.
220 ŠIMIĆ BRUNO ODJEL ZA FORENZIČNE ZNANOSTI U SPLITU, FORENZIKA 2. DIPL.
221 ŠIMLEŠA MARKO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA 3.
222 ŠKALIC BOŽENA FILOZOFSKI FAKULTET U MOSTARU, HRVATSKI JEZIK I FILOZOFIJA 2.
223 ŠTROLIGA ANTEA HOTELIJERSTVO, RESTORATERSTVO I GASTRONOMIJA U DUBROVNIKU 2.
224 ŠUĆA JUDITA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE 2.
225 ŠUSTE LUCIJA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE, ELEKTROTEHNIKA 1.DIPL.
226 ŠUŠNJARA JOSIP FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE U VARAŽDINU, BAZA PODATAKA I BAZA ZNANJA 1.DIPL.
227 ŠUŠNJARA MARKO FILOZOFSKI FAKULTET U MOSTARU, ENGLESKI JEZIK I KNJIŽ. I TALIJANSKI JEZIK I KNJIŽ. 2.
228 ŠUŠNJARA SANJA UMJETNIČKA AKADEMIJA U SPLITU, KONZERVACIJA I RESTAURACIJA 2.
229 ŠUŠNJARA SARA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 2.DIPL.
230 TADIĆ LEONARDA-ANĐELA ODJEL ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE U ZADRU, SESTRINSTVO 2.
231 TADIĆ SARA PRAVNI FAKULTET U SPLITU, UPRAVNO PRAVO 2.
232 TALAJA DIJANA RUSKI JEZIK I KNJIŽ. I NJEMAČKI JEZIK I KNJŽ. U ZADRU 2. DIPL.
233 TIČINOVIĆ BRUNA SVEUČILIŠTE U ZADRU, INFORMACIJSKE ZNANOSTI 3.
234 TIGANJ ANDREA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, TALIJANSKI JEZIK I KNJŽ. I POVIJEST UMJETNOSTI 2. DIPL.
235 TITLIĆ LEONARDA FILOZOFSKI FAKULTET  U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ
236 TOKIĆ ANTE FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 2.DIPL.
237 TOMAŠEVIĆ JURE FESB U SPLITU, PODATKOVNA ZNANOST I INŽENJERSTVO 1.DIPL.
238 TOMAŠEVIĆ LUCIJA GRAĐEVINSKI FAKULTET U ZAGREBU, GRAĐEVINARSTVO 2.
239 TOMAŠEVIĆ MAGDALENA PMF U SPLITU, MATEMATIKA 2.DIPL.
240 TOMAŠEVIĆ MAJA UMJETNIČKA AKADEMIJA U SPLITU, FLAUTA 5.
241 TOMAŠEVIĆ MIRNA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA 3.
242 TOMIĆ IVAN VETERINARSKI FAKULTET U ZAGREBU,VETERINARSKA MEDICINA 5.
243 TOMIĆ KATJA HOTELIJERSTVO , RESTORATERSTVO I GASTRONOMIJA U DUBROVNIKU 2.
244 VARDIĆ PETAR KREŠIMIR FAKULTET STROJARSTVA I BRODOGRADNJE U ZAGREBU, STROJARSTVO 2.DIPL.
245 VIDIĆ ANA TEKSTILNO-TEHNOLOŠKI FAKULTET  U ZAGREBU, TEKSTILNI I MODNI DIZAJN 2.DIPL.
246 VIDIĆ STIPE ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTRONIKA 2.
247 VRDOLJAK JAKOV KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU, KINEZIOLOGIJA 2.
248 VRDOLJAK JELENA FGAG U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO 1.DIPL.
249 VRDOLJAK JELENA PMF U SPLITU, BIOLOGIJA I KEMIJA 2. DIPL.
250 VRDOLJAK MARINELA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJŽ. I PEDAGOGIJA 1.DIPL.
251 VRGOČ LUKA RUSKI JEZIK I KNJŽ. I HRVATSKI JEZIK I KNJIŽ. U ZADRU 2.
252 VUČEMILO LANA HOTELIJERSTVO, RESTORATERSTVO I GASTRONOMIJA U DUBROVNIKU 2.
253 VUČIĆ DORIS PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, SOCIJALNI RAD 3.
254 VUČIĆ KARLA FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI U ZAGREBU, PROMET 3.
255 VUČIĆ KARMEN EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, SOCIJALNA PEDAGOGIJA 2.
256 VUČIĆ PETRA PMF U SPLITU, INFORMATIKA 3.
257 VUČKOVIĆ ANĐELIKA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, DENTALNA MEDICINA 6.
258 VUČKOVIĆ KRISTINA FILOZOFSKI FAKULTET  U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ 4.
259 VUČKOVIĆ MARTA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA 1.DIPL.
260 VUČKOVIĆ MARTINA FILOZOFSKI FAKULTET U ZADRU, POVIJEST I ANGLISTIKA 1.DIPL.
261 VUČKOVIĆ MIRTA VETERINARSKI FAKULTET U ZAGREBU, VETERINARSKA MEDICINA 3.
262 VUČKOVIĆ TINA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE 1.DIPL.
263 VUJEVIĆ PETRA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 2. DIPL.
264 VUKAS MARKO KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU, 3.
265 VUKASOVIĆ-LONČAR STANKA FILOTOFSKI FAKULTET U SPLITU, SOCIOLOGIJA 2.
266 VUKO ANĐELA FAKULTET POLITIČKIH ZNANOSTI U ZAGREBU, NOVINARSTVO 1.DIPL.
267 VUKO-TOKIĆ  MARIJA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA 2.
268 VUKOVIĆ ANA FILOZOFSKI FAKULTET U RIJECI, KULTUROLOGIJA 3.
269 VUKOVIĆ FRANO-FILIP GRAĐEVINSKI FAKULTET U ZAGREBU,GRAĐEVINARSTVO 2.
270 VUKOVIĆ IVNA PMF U SPLITU, INFORMATIKA 2. DIPL.
271 VUKOVIĆ MARCHELA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU , UČITELJSKI STUDIJ 3.
272 VUKOVIĆ MORENO EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA 1.DIPL.
273 VUKOVIĆ VLATAN FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA 2. DIPL.
274 VUKOVIĆ VLATKA PMF U SPLITU, INFORMATIKA 2.DIPL.
275 ZLODRE IVOR UMJETNIČKA AKADEMIJA U SPLITU, SAKSOFON 3.
276 ZLODRE NATAN KONZERVATORIJ U  DEN HAAGU-NIZOZEMSKA, GITARA 2. DIPL
277 ŽAJA SARA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA 2.
278 ŽANKO ALISA SVEUČILIŠTE U ZADRU; KULTURA I TURIZAM 2.
279 ŽANKO ENA PEDAGOGIJA, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST U ZADRU 3.
280 ŽMIRE MARIN FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA 2.
281 ŽUPIĆ ANA MARIJA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO 2.
282 ŽUPIĆ GLORIA PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, PRAVO 3.
283 ŽUPIĆ IVNA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA U SPLITU, SESTRINSTVO 1.DIPL.
284 ŽUPIĆ KARLO VELEUČILIŠTE U ŠIBENIKU, CESTOVNI PROMET 3.
285 ŽUPIĆ MARIJA FAKULTET HRVATSKIH STUDIJA,KROATOLOGIJA I DEMOGRAFIJA I HRVATSKO ISELJENIŠTVO U ZAGREBU 3.
286 ŽUPIĆ PAULA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ 4.
Prijave koje ne ispunjavaju uvjete
PREZIME I IME FAKULTET
1 BALAJIĆ MARTA ŠPANJOLSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I ANGLISTIKA U ZADRU POTVRDA-TRENUTNA GODINA STUDIJA
2 BARAĆ PETAR FESB U SPLITU,RAČUNARSTVO NEMA UVJETE
3 BEŠLJIĆ DEA FGAG U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO POTVRDA-TRENUTNA GODINA STUDIJA
4 BITUNJAC TINA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA POTVRDA-TRENUTNA GODINA STUDIJA
5 CVITKOVIĆ ĐONE KATARINA PMF U SPLITU, INFORMATIKA I TEHNIKA POTVRDA-GODINA PRVOG UPISA NA DIPLOMSKI STUDIJ
6 ČAVČIĆ MIA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST NEMA UVJETE
7 ČOVIĆ KATARINA KEMIJSKO-TEHNOLOŠKI FAKULTET U SPLITU POTVRDA-GODINA PRVOG UPISA I TRENUTNA GODINA STUDIJA
8 DELIĆ ANDREA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ NEMA UVJETE
9 ĐULA MIA PREHRAMBENO-TEHNOLOŠKI FAKULTET U ZAGREBU, PREHRAMBENO INŽENJERSTVO POTVRDA-GODINA PRVOG UPISA
10 ERCEG MIRNA SVEUČILIŠTE U ZADRU, INFORMACIJSKE ZNANOSTI NEMA UVJETE
11 GLAVINIĆ ELENA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, EKONOMIJA PREBIVALIŠTE I IZJAVA
12 GRABIĆ KLARA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, RANI I PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE NEMA UVJETE
13 GRGIĆ PETRA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ POTVRDA-GODINA PRVOG UPISA
14 JADRIJEVIĆ-MLADAR LUCIJA PRAVNI FAKULTET U SPLITU, UPRAVNI STUDIJ NEMA UVJETE
15 JAGNJIĆ PAVICA GRAFIČKI FAKULTET U ZAGREBU, GRAFIČKA TEHNOLOGIJA PREBIVALIŠTE
16 JELINČIĆ KARLA PMF U ZAGREBU, BIOLOGIJA I KEMIJA NEMA UVJETE
17 JELOVIĆ TANJA PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, JAVNA UPRAVA NEMA UVJETE
18 JENJIĆ EMA VETERINARSKI FAKULTET U ZAGREBU, VETERINARSKA MEDICINA NEMA UVJETE
19 JUKIĆ NEVEN MENADŽMENT U ŠIBENIKU POTVRDA-GODINA PRVOG UPISA I TRENUTNA GODINA STUDIJA
20 JUKIĆ SARA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO POTVRDA-GODINA PRVOG UPISA NA DIPLOMSKI STUDIJ
21 KLARICA KATA ODJEL ZA FORENZIČNE ZNANOSTI U SPLITU, FORENZIKA PREBIVALIŠTE
22 KLARIĆ-KUKUZ IVANA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, ANGLISTIKA I TALIJANISTIKA NEMA UVJETE
23 KOJIĆ SARA ODJEL ZA STUDIJE MORA U SPLITU, BIOLOGIJA I TEHNOLOGIJA MORA POTVRDA-TRENUTNA GODINA STUDIJA
24 KRAJINA ANA PEDAGOGIJA I ANGLISTIKA U ZADRU, POTVRDA-TRENUTNA GODINA STUDIJA
25 KRAJINA MARIO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA NEMA UVJETE
26 LABROVIĆ MIRO KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU, NEMA UVJETE
27 LUCIĆ LORA FAKULTET STROJARSTVA I BRODOGRADNJE U ZAGREBU POTVRDA-GODINA PRVOG UPISA I TRENUTNA GODINA STUDIJA
28 MACAN ANGELA SVEUČILIŠTE U ZADRU, SESTRINSTVO PREBIVALIŠTE
29 MACAN ANJA KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU, POTVRDA-GODINA PRVOG UPISA
30 MAĐOR BRANIMIR KBF U SPLITU, FILOZOFSKO-TEOLOŠKI STUDIJ NEMA UVJETE
31 MAGANIĆ TOMISLAV 0DJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNARSTVO NEMA UVJETE
32 MAJIĆ DUJE POMORSKI FAKULTET U SPLITU, POMORSKI MENADŽMENT PREBIVALIŠTE
33 MAMUZIĆ DAMIRA EESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA NEMA UVJETE
34 MANDAC LUCIJA MEDIJI I KULTURA DRUŠTVA U DUBROVNIKU POTVRDA-GODINA PRVOG UPISA I TRENUTNA GODINA STUDIJA
35 MARAS GABRIELA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA POTVRDA-TRENUTNA GODINA STUDIJA
36 MARIĆ DOMAGOJ FER U ZAGREBU, RAČUNARSTVO NEMA UVJETE
37 MARIĆ IVAN MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA NEMA UVJETE
38 MARKOVIĆ IVONA FESB U SPLITU, STROJARSTVO NEMA UVJETE
39 MARKOVIĆ TEREZA ARHITEKTONSKI FAKULTET U ZAGREBU, ARHITEKTURA I URBANIZAM NEMA UVJETE
40 MASTELIĆ BRUNO POMORSKI FAKULTET U SPLITU, BRODOSTROJARSTVO POTVRDA-GODINA PRVOG UPISA NA DIPLOMSKI STUDIJ
41 MATIĆ ANTEA KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU, KINEZIOLOGIJA NEMA UVJRTE
42 MATIJAŠEVIĆ HANNA FILOZOFSKI FAKULTET  U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ POTVRDA-TRENUTNA GODINA STUDIJA
43 MODRIĆ MATEA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA POTVRDA-GODINA PRVOG UPISA NA DIPLOMSKI STUDIJ
44 NASIĆ VANESSA KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU PREBIVALIŠTE  I IZJAVA
45 NORAC LUCIJA FGAG U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO NEMA UVJETE
46 PAVIČIĆ ROKO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKROENERGETIKA NEMA UVJETE
47 PAVIĆ TIHA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE POTVRDA-TRENUTNA GODINA STUDIJA
48 PENIĆ ANDREA FGAG U SPLITU,GRAĐEVINARSTVO NEMA UVJETE
49 PERAJICA BARBARA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ NEMA UVJETE
50 POLJAK EMA FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKE, GRAĐEVINARSTVO NEMA UVJETE
51 POLJAK LORENA VETERINARSKI FAKULTET U ZAGREBU, VETERINARSKA MEDICINA NEMA UVJETE
52 PROLIĆ DORA STOMATOLOŠKI FAKULTET U ZAGREBU, DENTALNA  MEDICINA PREBIVALIŠTE
53 PROLIĆ MARTA EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, LOGOPEDIJA PREBIVALIŠTE
54 PROLOŠČIĆ ANA-MARIJA FGAG U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO NEMA UVJETE
55 RADAN DINO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA POTVRDA-TRENUTNA GODINA STUDIJA I IZJAVA
56 RADONJA INA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, KONSTRUKCIJSKO STROJARSTVO POTVRDA-TRENUTNA GODINA STUDIJA
57 RUNJE JELENA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO POTVRDA-GODINA PRVOG UPISA
58 RUNJE JOSIP FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO NEMA UVJETE
59 SABLIĆ GABRIELA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ POTVRDA-GODINA PRVOG UPISA NA
60 SMOLJO LJUBICA UČITELJSKI STUDIJ U GOSPIĆU PREBIVALIŠTE
61 SOLDIĆ FILIP FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA NEMA UVJETE
62 ŠUŠNJARA IVAN PMF U ZAGREBU, GEOGRAFIJA I POVIJEST POTVRDA-TRENUTNA GODINA STUDIJA
63 VIDIĆ ANTEA ARHITEKTONSKI FAKULTET U ZAGREBU, ARHITEKTURA I URBANIZAM NEMA UVJETE
64 VUČIĆ ANA PMF U SPLITU,INFORMATIKA POTVRDA-GODINA PRVOG UPISA NA DIPLOMSKI STUDIJ
65 VUČIĆ MIRKA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE POTVRDA-TRENUTNA GODINA STUDIJA
66 VUČKOVIĆ ZORANA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I TALIJANISTIKA NEMA UVJETE
67 VUKASOVIĆ-LONČAR VEDRANA PREHRAMBENO-BIOLOŠKI FAKULTET U ZAGREBU , MOLEKULARNA BIOLOGIJA NEMA UVJETE
68 ŽUPIĆ LUKA ANTE ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE, ELEKTROENERGETIKA NEMA UVJETE

Povezani članci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Back to top button