Sport

Junak odigrao neriješeno protiv Uranije

Junak remijem u Baškoj Vodi povećao prednost pred drugoplasiranim Splitom.

U prvom poluvremenu domaćin nije ozbiljnije zaprijetio, a u 22. minuti bilježimo prećku Andrića. Na poluvrijeme se odlazi bez golova, a u nastavku domaćin dolazi do prednosti. U 55. minuti Regvar zabija za vodstvo Uranije 1:0. Nije trebalo dugo čekati na odgovor Junaka. Tri minute kasnije Andrić poravnava rezultat na 1:1. Do kraja bilježimo crveni karton Regvara u 88. minuti. Valja napomenuti kako je Neretvanac u Opuzenu slavio nad drugoplasiranim Splitom rezultatom 2:1 čime je Junak povećao svoju prednost na 4 boda i time se odlijepio od ostatka tablice.

Junaku sada slijede dvije domaće utakmice zaredom, u 3. kolu dočekuje Vodice, a u 4. Kamena iz Ivanbegovine. Junak je zacrtao svoj cilj ove sezone, Druga liga je sve bliže. Junak igra najbolji trećeligaški nogomet i ne sumnjamo u dalnji nastavak i još bolje rezultate.