Sport

JUNAK – VODICE 1:1

Na Gradskom stadionu u Sinju odigrana utakmica 18. kola 3.HNL Jug u kojoj je Junak ugostio momčad Vodica, a konačni rezultat bio je 1:1. Prvo poluvrijeme bilo je bez golova, unatoč dominaciji Junaka kojem je vjetar išao u korist. Prijetili su sinjski Plavi s brojnih pozicija, ali nažalost lopta nije pronašla put do mreže gostiju. U drugom poluvremenu gosti dolaze do pogotka u 53. minuti golom Torbarine. Junak tada postaje dominantan, preuzima konce igre u svoje ruke (ili noge), te u 79. minuti uspijeva poravnati rezultat na 1:1 golom Stipe Baraća. Bilo je podosta prilika i do kraja susreta, i to na obje strane. Na kraju, ipak, podjela bodova rezultatom 1:1. Napomenimo još kako je Split na domaćem terenu svladao Zagoru čime se prednost Junaka nad drugoplasiranim Splitom smanjila na 2 boda. Također, kažimo i kako Junak iduće kolo također igra na domaćem terenu gdje dočekuje Kamena iz Ivanbegovine.