TemeVijesti

Objavljena Lista kandidata za dodjelu srednjoškolskih stipendija

Dana 27. studenoga 2020. godine, Komisija za provedbu postupaka dodjele stipendija učenicima srednjih škola s područja Grada Sinja za 2020./2021. školsku godinu, objavljuje Listu kandidata za dodjelu učeničkih stipendija.

Svaki kandidat može podnijeti pisani prigovor na listu kandidata na e-mail adresu info@sinj.hr, u roku 8 dana od dana objavljivanja liste na službenoj internetskoj stranici Grada Sinja.

O prigovoru odlučuje gradonačelnica u roku od 8 dana po isteku roka za dostavu prigovora.

O odluci po prigovoru kandidati će biti obaviješteni u pisanom obliku.

Odluka o prigovoru je konačna.

Dokument: LISTA KANDIDATA ZA DODJELU STIPENDIJA UČENICIMA SREDNJIH ŠKOLA ZA 2020-2021. ŠK. GOD.

PRIMANJA IME i PREZIME ŠKOLA RAZRED
1 0,00 ĐIPALO LUKA TIŠ RUĐERA BOŠKOVIĆA, RAČUNALNI TEHNIČAR ZA STROJARSTVO 4.
2 0,00 KRIVIĆ KRISTIJAN FRANJEVAČKA KLASIČNA GIMNAZIJA, KLASIČNI SMJER 1.
3 0 PLETIKOSIĆ KARMEN EKONOMSKA I UPRAVNA ŠKOLA SPLIT, EKONOMSKA 2.
4 0 PLETIKOSIĆ KLARA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, KOMERCIJALNA 2.
5 0 POLJAK ROMANO TIŠ RUĐERA BOŠKOVIĆA, VOZAČ MOTORNOG VOZILA JMO 3.
6 0 POLJAK VANESA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, KOZMETIČAR 1.
7 0 SMOLJO ANTONIO TIŠ RUĐERA BOŠKOVIĆA 1.
8 0 VRANČIĆ MARKO OPĆA GIMNAZIJA DINKA ŠIMUNOVIĆA 1.
9 0 VUKOVIĆ ANĐA ANDREA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, KONOBAR 2.
10 0 VUKOVIĆ ANTE TIŠ RUĐERA BOŠKOVIĆA, VOZAČ MOTORNOG VOZILA JMO 1.
11 0 ŽUPIĆ BARTOL TIŠ RUĐERA BOŠKOVIĆA, TEH. CESTOVNOG PROMETA 3.
12 212,5 BULIĆ AGATA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, EKONOMIST 1.
13 212,5 BULIĆ ANTONIA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, EKONOMIST 4.
14 212,5 BULIĆ NIKOLINA GIMNAZIJA DINKA ŠIMUNOVIĆA 3.
15 222,22 VUČKOVIĆ IVANA PRIRODOSLOVNA ŠKOLA SPLIT, PREHRAMBENI TEHNIČAR 1.
16 222,22 VUČKOVIĆ KARMEN OBRTNIČKA ŠKOLA SPLIT, MODNI TEHNIČAR 3.
17 241,77 JUKIĆ IVA ŠKOLA LIKOVNIH UMJETNOSTI SPLIT, FOTOGRAFSKI DIZAJNER 4.
18 291,72 VUČKOVIĆ LISA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA 2.
19 405,16 ĆURKOVIĆ ENTONI TIŠ RUĐERA BOŠKOVIĆA ,ELEKTROTEHNIKA 1.
20 465,63 BENJA MATE SSŠ RUĐERA BOŠKOVIĆA 1.
21 465,64 KLARIĆ BOŽENA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, MEDICINSKA SESTRA OPĆE NJEGE 1.
22 535,1 ŠUŠNJARA ANA FRANJEVAČKA KLASIČNA GIMNAZIJA, JEZIČNA 1.
23 544,07 TADIĆ ANTONIO SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA,  KOMERCIJALIST 4.
24 600,25 ŠUŠNJARA JOZO ZDRAVSTVENA ŠKOLA SPLIT, MEDICINSKI TEHNIČAR 4.
25 638,88 VRANČIĆ MARIJA GRADITELJSKO-GEODETSKA TEHNIČKA ŠKOLA SPLIT, GRAĐ. TEHNIČAR 1.
26 679,55 LAGATOR LOVRE SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, HOTELIJERSKI KOMERCIJALIST 3.
27 721,51 BULJ BRANKO SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, FRIZER 1.
28 725,72 PERKOVIĆ-TABAK SARA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, KOMERCIJALIST 2.
29 770,90 GAURINA ANTE SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, TURISTIČKO-HOTELIJERSKI KOMERCIJALIST 2.
30 790 SKEJO LAURA V. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR SPLIT, OPĆI SMJER 1.
31 840,11 DEVIĆ ANTEA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, FRIZER 3.
32 840,11 DEVIĆ PETRA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, MEDICINSKA SESTRA OPĆE NJEGE 3.
33 859,32 TOMAŠEVIĆ IVANA ZDRAVSTVENA ŠKOLA SPLIT, MEDICINSKA SESTRA OPĆE NJEGE 5.
34 860,89 BUDIMIR BEKAN ANA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, KUHAR 1.
35 905,78 GULIĆ ANTE TIŠ RUĐERA BOŠKOVIĆA 1.
36 905,78 GULIĆ MARIO SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, KOMERCIJALNA 2.
37 949,28 ATANASOVSKI NINA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, TURISTIČKO-HOTELIJERSKI KOMERCIJALIST 2.
38 957 ŠEGO LUCIJA OPĆA GIMNAZIJA DINKA ŠIMUNOVIĆA 4.
39 979,16 MILANOVIĆ IVAN SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, KONOBAR 3.
40 979,16 MILANOVIĆ ZVONIMIR SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, KOMERCIJALNA 3.
41 999,6 ŠUŠNJARA KARLO GIMNAZIJA DINKA ŠIMUNOVIĆA 1.
42 999,6 ŠUŠNJARA STANKO TIŠ RUĐERA BOŠKOVIĆA, ELEKTROTEHNIKA 3.
43 1.000,63 IVAČIĆ BRUNO SREDNJA TEHNIČKA PROMETNA ŠKOLA SPLIT, TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA 3.
44 1.000,63 IVAČIĆ MAJA FRANJEVAČKA KLASIČNA GIMNAZIJA, KLASIČNI SMJER 4.
45 1.000,63 IVAČIĆ NIKOLA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA,  KOMERCIJALIST 1.
46 1.011,16 JUKIĆ ANTE TIŠ RUĐERA BOŠKOVIĆA, TEH. CESTOVNOG PROMETA 3.
47 1.099,51 MANDAC KARLA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, KOMERCIJALNA 2.
48 1.133,23 MILOŠEVIĆ IVA NADBISKUPIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA DON FRANE BULIĆ 4.
49 1.133,23 MILOŠEVIĆ MARKO SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, KOMERCIJALIST 2.
50 1.146,35 ŠUŠIĆ ANA EKONOMSKA I UPRAVNA ŠKOLA SPLIT, EKONOMSKA 2.
51 1.170,67 MACAN MIRELA GRAD.-GEO. TEH. ŠK SPLIT, TEH. GEODEZIJE I GEOINFORMATIKE 3.
52 1.181,15 DOTUR JERKO SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, EKONOMSKA 3.
53 1.212,73 DOLIĆ LANA OPĆA GIMNAZIJA DINKA ŠIMUNOVIĆA 1.
54 1.214,24 PAVIĆ LANA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, KOMERCIJALIST 3.
55 1.232,00 POLJAK JOSIP OPĆA GIMNAZIJA DINKA ŠIMUNOVIĆA 2.
56 1.258,00 TALAJA BOŽE TIŠ RUĐERA BOŠKOVIĆA, TEH. CESTOVNOG PROMETA 4.
57 1.267,96 MARKOVIĆ ANA ZDRAVSTVENA ŠKOLA SPLIT, MEDICINSKA SESTRA OPĆE NJEGE 4.
58 1.385,43 ROMAC BARBARA FRANJEVAČKA KLASIČNA GIMNAZIJA U SINJU 3.
59 1.385,43 ROMAC ANA EKONOMSKA I UPRAVNA ŠKOLA SPLIT 1.
60 1.386,74 VRDOLJAK JOSIP TIŠ RUĐERA BOŠKOVIĆA, RAČUNALNI TEHNIČAR ZA STROJARSTVO 1.
61 1.387,51 KRAJINA LUKRECIJA MAXIMILIJA ŠKOLA ZA DIZAJN, GRAFIKU I ODRŽIVU GRADNJU SPLIT, LIKOVNA UMJETNOST I DIZAJN 1.
62 1.471,84 GUGIĆ LJUBICA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, MEDICINSKA SESTRA OPĆE NJEGE 1.
Prijave koje ne ispunjavaju uvjete natječaja
63 1.212,73 DOLIĆ FILIP TIŠ RUĐERA BOŠKOVIĆA 3.
64 1.564,90 JADRIJEVIĆ-MLADAR IVONA ZDRAVSTVENA ŠKOLA SPLIT, FARMACEUTSKI TEHNIČAR 4.
65 1.564,90 JADRIJEVIĆ-MLADAR MARTA SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, EKONOMSKA 2.
66 VINKOVIĆ MARIN SSŠ BANA JOSIPA JELAČIĆA, TURISTIČKO-HOTELIJERSKI KOMERCIJALIST 2.

 

Povezani članci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Back to top button