Branitelji

OBLJETNICA smrti generala koji je rekao: “Nisam ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu”

Na današnji dan, 29. studenoga, 2017. godine Slobodan Praljak je ispio otrov u haškoj sudnici nakon što mu je potvrđena kazna od 20 godina zatvora u suđenju bosanskohercegovačkoj ‘šestorci’.

– Slobodan Praljak nije ratni zločinac. S prijezirom odbacujem vašu presudu! – rekao je te ispio sadržaj iz čašice koji se pokazao smrtonosnim.

Podsjetimo, Jadranko Prlić, Bruno Stojić, Valentin Ćorić, Milivoj Petković, Berislav Pušić i Slobodan Praljak osuđeni su na ukupno 111 godina zatvora zbog, kako navodi presuda, sudjelovanja u udruženom zločinačkom poduhvatu koji je za cilj imao stvoriti etnički čist hrvatski teritorij u dijelu BiH.

Povezani članci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Back to top button
Sinjska rera | web portal Sinja i Cetinskog kraja
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.