Vijesti

Osiguran besplatan prijevoz za sve srednjoškolce s područja Grada Sinja

Srednjoškolci od ponedjeljka 8.rujna 2025.  mogu koristiti  mjeru Grada Sinja kojom se osigurava besplatan prijevoz za sve srednjoškolce s područja Grada Sinja koji žive uključivo i one koji žive u udaljenijim naseljima. Podsjetimo, odluku je donio gradonačelnik Miro Bulj ne samo da pruži podršku mladima u obrazovanju, već doprinose i stvaranju jednakih prilika za sve učenike, neovisno o njihovom mjestu stanovanja.

Ova odluka predstavlja važan korak prema rješavanju problema prijevoza u Sinju i okolnim područjima, posebice za stanovnike udaljenih naselja. Omogućuje pouzdane prometne veze za srednjoškolce, što je ključno za njihovo obrazovanje, ali i za opću kvalitetu života.

Kako bi ostvarili pravo na besplatan prijevoz, učenici srednjih škola trebaju:

U svojoj školi izvaditi potvrdu o redovnom školovanju.

Popuniti obrazac za potvrdu prava na korištenje prijevoza za redovne učenike Grada Sinja.

Donijeti ispunjeni obrazac, potvrdu i osobnu iskaznicu u Gradsku upravu (soba 21) na ovjeru.

Ovjerenu dokumentaciju predati prijevozniku LONE d.o.o., koji će im izdati pokaz za besplatan prijevoz.

LINIJE I POLASCI 2025 (1)

Odluka Gradonačelnika 3068_001

OBRAZAC 2025.

Povezani članci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Back to top button
Sinjska rera | web portal Sinja i Cetinskog kraja
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.