TemeVijesti

POGLEDAJTE POPIS – oko 500 sinjskih i ostalih roditelja iz Cetinskog kraja dobilo 3.000,00 kuna u projektu Pomoći obitelji s troje i više djece na školovanju

Donešena je odluka o raspodjeli dijela sredstava Proračuna Splitsko-dalmatinske županije za 2021.,–namijenjenih provođenju demografskih mjera, aktivnost Pomoći obitelji s troje i više djece na školovanju (Zagora i otoci) za 2020./2021. nastavnu godinu.

Popis:

TABLICA 1 – OBITELJ S TROJE DJECE – IZNOS 3.000,00 KN
RB     Ime i prezime        ADRESA

  1. Ana Čačija Čačin Dolac 203, Obrovac Sinjski
  2. Ivica Jukić Put Banjana 9, Muć-Bračević
  3. Mirjana Turudić H.Vukčića Hrvatinića 34
  4. Marijana Pavić B.Bušića 39 b, Imotski
  5. Ivana Škeva Vinjani Donji 376, Imotski
  6. Ivana Bajić Vojnić-Sinjski br.99, Trilj
  7. Ljuba Lagator Stjepana Radića 15, Trilj
  8. Miro Župa Ulica Brodarić 19, Košute, Trilj
  9. Ankica Drnasin Gornji kraj 2, Prgomet
  10. Mijo Marković Alojzija Stepinca 18, Otok
  11. Ivana Žižić-Gušo Jelašce 6, Otok
  12. Mario Milas Blajburška 75, Imotski
  13. Igor Perišić Kutska 19, Dugopolje
  14. Pero Sičić Put sv.Nikole 3, Ostrvica
  15. Mario Rebić Vinjani Donji 187, Imotski
  16. Mate Franić Vina 46, Vrgorac
  17. Mislav Aračić Vinjani Gornji 342, Imotski
  18. Dejan Labrović Glavice 402, Sinj
  19. Mirjana Dolić Glavice 349, Sinj
  20. Miro Koprčina Vrabač 5, Trilj
  21. Kruno Guvo Put Drinića 35, Trilj
  22. Mija Šaškor Stož.brigadira Ante Šaškora, Čišla
  23. Branimir Mateljan Ul. Put Mateljana 6, Košute, Trilj
  24. Tomislav Turudić Bana Berislavića 44, Vrlika
    RB Ime i prezime ADRESA
  25. Stipe Šitum Franje Tuđmana 53, Cista Provo
  26. Mario Vuletić Ulica gornji Vuletići 9, Krstatice, Zagvozd
  27. Darko Firizin Put Lešćevišća 21, Donje selo, Šolta
  28. Dina Glavinić Brnaze 190, Sinj
  29. Ivna Delija Brnaze 579A, Sinja
  30. Nediljka Budić-Leto Ul.Domovinskog rata 2, Vedrine, Trilj
  31. Damir Ostojić Blajburška 12, Imotski
  32. Dijana Tomasović Vinjani Gornji 144, Imotski
  33. Iva Kujundžić 3.Imotske bojne 26, Grubine, Podbablje
  34. Katarina Ivanko Domovinskog rata 101, Drum; Podbablje
  35. Petar Nenadić Vinjani Gornji 220, Imotski
  36. Marina Ljubičić Runović 668, Imotski
  37. Suzana Birko Put Odrine 6, Sinj
  38. Ela Maršić Ulica fra Mate Gnječa 24, Proložac Donji
  39. Ante Jažić Glavina Donja 58, Imotski
  40. Mario Stanić Hrvace 159a, Hrvace
  41. Nikolina Režić Maovice 216, Vrlika
  42. Ivana Milavić Put lokve 11.Seoca, Blato na Cetini
  43. Ivana Jadrić Dicmo-Osoje 79
  44. Milena Mamuzić Domovinskog rata 43, Sinj
  45. Julijana Rebić Donji Vinjani 158, Imotski
  46. Ante Gudelj Ivana Pavla II 62, Zmijavci
  47. Anita Lasić Šumet, Proložac, Put Bazane 17
  48. Ivana Sušić Glavina Donja 50a, Imotski
  49. Mariana Bacelj Vedrine, Trilj, Ulica Vedrinskih branitelja 75
  50. Jure Vukosav Dusina108, Vrgorac
  51. Željka Milanović Donje Glavice 149, Sinj
  52. Marija Dukić Košute, Ulica Vukovarska 86
  53. Đurđica Bošković Gala 104, Otok
  54. Zoran Samardžić Josipa Jovića 2, Donji Proložac
  55. Nevena Jerončić Seoca, Put Sela 2
  56. Ivan Čondić Don Ivana Čondića 6 svib
  57. Neven Jurišić Miljenka Buljana6c, Sinj
  58. Neno Roguljić Gardun 20, Trilj
  59. Zoran Mršić-Božinović Postranje, Ulica Budim 24, Proložac Donji
  60. Ivana Vugdelija Otok Dalmatinski, Steget 13,Otok
  61. Mila Perić Proložac, Poljička 34
  62. Andrija Kerum Put Keruma 56, Radunić
  63. Davor Šošić Donji Dolac 142 A, Donji Dolac
  64. Marina Jurko Vojnić Sinjski 58, Trilj
  65. Nediljko Buljan Ulica Alojzija Stepinca 41, Podbablje Gornje, Podbablje
  66. Nediljka Rupčić Rupčići 9A, Lovreć
  67. Slavica Dukić Ulica Put Cetine 34, Košute, Trilj
  68. Dragica Ćapin Ulica Dr.Franje Tuđmana 63, Podbablje gornje, Podbablje
  69. Jure Čović Čaporice 87, Trilj
  70. Drago Lučić Dolac Gornji, Soliovac 40, Omiš
    RB Ime i prezime ADRESA
  71. Liliana Mijoč Živinič 30, Otok Dalmatinski
  72. Damir Ivančev Gustirna II/13, Marina
  73. Irena Batarelo Krušvar 18, Dicmo
  74. Marina Gilić Vrabač 7, Trilj
  75. Davor Škrbić Bazana 2, Sinj
  76. Veronika Šitum Franje Tuđmana 88, Cista Provo
  77. Anka Šimić Rimski Put 15, Donji Proložac
  78. Vedrana Stojić Ulica fra Mate Gnječa 46, Postranje, Proložac
  79. Danijela Smodlaka Uskočka 8, Dugopolje
  80. Antonia Laco Otok Strana II 18, Otok
  81. Marina Maroš Put Ovrlje 56, Otok
  82. Matija Bazo Ruda 60, Otok
  83. Natalija Moškatelo Ploča 23/Dol, Stari Grad
  84. Anita Jenjić Glavice 214B, Sinj
  85. Ivan Medvid Radošić 67A, Sinj
  86. Ivana Varnica Milana Begovića 12, Vrlika
  87. Stanka Filipović Filipovići 8, Ramljanje, Muć
  88. Tatjana Tolj Stilja 90, Vrgorac
  89. Ankica Kovačević Sv.Mihovila 23, Zvečanje
  90. Marica Matas Fra A.Konstatina Matasa 33, Kladnjice, Lećevica
  91. Ivica Čović Čaporice 86, Trilj
  92. Maja Strižić Jenkijeva 3, Blato na Cetini
  93. Helena Veić Centar-Dubrava 9, Neorić, Muć
  94. Silvana Ćapeta Osoje 19, Dicmo
  95. Jelena Brčić Otok strana 1, 69
  96. Ivana Marinović Slivno 223/A, Runovići
  97. Franka Ćapin Dr.Franje Tuđman 37, Zmijavci
  98. Darinka Lončar Dr.Ante Starčevića 11, Podbablje Gornje, Podbablje
  99. Mirko Jelinčić Poljičke Republike 5, Trilj
  100. Jerko Čizmić Ulica Josipa Pupačića 56, Slime, Omiš
  101. Dražen Kerum Radunić, Put Keruma 11, Muć
  102. Marina Rubelj Rubelji-Vajići 24, Mitlo, Marina
  103. Ivana Barać Lučane 27, Sinj
  104. Dragana Putnik Put Medinjaka 14, Sinj
  105. Vedrana Kapitanović Kapitanovići 42, Donje Ogorje, Muć
  106. Robert Bitunjac Ruda75, Otok Dalmatinski
  107. Josipa Grabovac Šilanovac 15, Sinj
  108. Ivica Grabovac Hrvatskih Branitelja 52, Proložac
  109. Božidar Kordun Stara Čišla 5, Čišla, Omiš
  110. Zrinka Aračić 196 Vinjani Gornji, Imotski
  111. Mirjana Ančić Turjaci242, Sinj
  112. Ana Ljuba Dračari 6, Primorski Dolac
  113. Milica Milić Domovinskog rata 41, Dugopolje
  114. Sandra Vukušić Ulica Sv.Florijana 28, Dugopolje
  115. Alena Norac-Kevo Priblaće 48, Otok
  116. Berislav Perković Paloš Turjaci 219A, Sinj
  117. Ivan Vrdoljak Jelašće 83, Otok
    RB Ime i prezime ADRESA
  118. Jelena Vuleta Vuletina Rupa 47, Otok
  119. Božena Poljak Glavice 536, Sinj
  120. Ante Oklopčić Dinka Šimunovića 8, Vrlika
  121. Mirko Dujmović Put Studenaca 7, Kostanje
  122. Diana Baraban Pražnica 86, Pražnica, Pučišća
  123. Maja Plazibat Ulica sv.Mihovila 24b, Trilj
  124. Jasna Bilandžić Maljkovo 51A, Hrvace
  125. Anita Krivić Bazana 9A, Sinj
  126. Krešimir Budimir Turjaci 142, Sinj
  127. Marijana Doljanin Hrvace 423, Hrvace
  128. Nediljka Đerek Vinjani Gornji 171, Imotski
  129. Marija Vrlika ulica dr.Franje Tuđmana 44, Lećevica
  130. Ivica Bašić ulica dr.Franje Tuđmana 86, Lećevica
  131. Ante Žaper Brnaze 404c, Sinj
  132. Krystyna Anna Radovčić Put Križine 6, Kostanje, Omiš
  133. Zlatko Norac-Kevo Priblaće 56, Otok
  134. Mate Krišto Splitska ulica 53, Sinj
  135. Josipa Patrlj Put Malog vrila 3, Kamenmost, Podbablje
  136. Ante Kuduz Podosoje 27, Vrlika
  137. Jure Čačija Bajagić 205, Sinj
  138. Jozo Krce Velić 58, Trilj
  139. Slavica Perkušić Imotskih iseljenika 3, Imotski
  140. Ankica Bralić Sičane 90c, Dicmo
  141. Boja Tokić Velić 76, Trilj
  142. Zrinka Maličić Veić Donji Muć 199, Muć
  143. Mirko Bilokapić Udovičić 128, Otok
  144. Zdravko Lozančić Nova sela 63, Omiš
  145. Marina Rogošić Ulica kralja Zvonimira 11, Dugopolje
  146. Boris Mundić Ugljanje 114, Trilj
  147. Ivana Čavrlj Dubrava 7b, Lovreć
  148. Ante Klarić Put Piketa 10, Trilj
  149. Jure Čondić Težački Put 25, Svib, Cista Provo
  150. Dragan Šalinović Veliki Prolog 137, Vrgorac
  151. Mirjana Širović Obrovac Sinjski 219b,Sinj
  152. Mijo Ljubičić Svibić 63, Aržano
  153. Petar Podrug Prisoje 15, Dicmo
  154. Slobodan Periš Put Okolišta 24, Trilj
  155. Dujo Poljak Glavice 537, Sinj
  156. Anita Vukelja Nova sela 157, Omiš
  157. Igor Jelavić Donji vinjani 427a, Imotski
  158. Anna Bubalo Ulica lug 70, Proložac
  159. Nedjeljka Stolica Prisoje 57, Dicmo
  160. Jadranka Kovač Glavina Donja 441, Imotski
  161. Matilda Đurišić Vinjani Donji 421, Imotski
  162. Gojko Radeljić Vinjani Donji 503. Imotski
  163. Mirjana Božinović-Karauz Postranje, Proložac Put Vilodera13
  164. Ivana Plazibat Kukuzovačkih žrtava 17, Košute, Trilj
    RB Ime i prezime ADRESA
  165. Ante Buljan Domovinskog rata 147, Zmijavci
  166. Mladen Gašpar Potravlje 284, Hrvace
  167. Tomislav Karin Franje Kuharića 6, Grubine, Podbablje
  168. Ivana Maršić Sv.Mihovila 29, Proložac
  169. Marjana Ćorić Fra Rajmonda Rudeža 6, Imotski
  170. Sandra Sabljić Blajburška 18, Imotski
  171. Ankica Radeljić Vinjani Donji 568, Imotski
  172. Josipa Begović Put Japjeničara 15, Grahote, Šolta
  173. Marijana Zorica Hrvace 91, Hrvace
  174. Sara Ćurković Fra Rafe Kalinića 84, Sinj
  175. Lidija Maras Donje Glavice 279c, Sinj
  176. Ivana Petrović Stožernog Brigadira A.Šaškora, Čišla, Omiš
  177. Ivana Miličević Zvečanje, Sv.Mihovil 26, Omiš
  178. Toma Vukas Trilj, Vedrine, ul. Put Šipića 1
  179. Sonja Bilandžić Krušvar 42, Dicmo
  180. Darijana Žižić Jelašce 37, Otok
  181. Anamarija Goluža Ulica sv.Mihovila 2, Dugopolje
  182. Sabina Knezović Mala Vinica 37, Aržano
  183. Ante Madunić Ul.Franje Tuđmana 41, Cista Provo
  184. Ivica Bušić Vinjani Donji 633, Imotski
  185. Neven Ćurković Rumin 59, Hrvace
  186. Željko Nedović Sušci 10A, Dicmo
  187. Marija Marasović Strmendolac 39, Trilj
  188. Ivan Kolić Bleiburška 17, Dugopolje
  189. Marijana Križan Ruđera Boškovića 38, Dugopolje
  190. Rino Rančić Brnaze 756B, Sinj
  191. Vedrana Lipotić Ramska 5, Trilj
  192. Ana Batoš Turić Vrbanj 67, Vrbanj, Stari Grad
  193. Dragica Šestan Šestani 10, Šestanovac
  194. Anđela Lozančić Nova sela 40, Nova sela
  195. Ratko Bešlić Ulica Mlikote 20, Zagvozd
  196. Marija Lendić Ulica Lendići 8, Rašćane gornje, Zagvozd
  197. Katarina Guć Ulica Gući 55, Biokovsko selo, Zagvozd
  198. Helena Marendić Obrovac Sinjski 218F, Sinj
  199. Kristina Petričević Kneza Trpimira 55, Tugare
  200. Marina Lasić Šarići 1, Blato na Cetini, Omiš
  201. Tina Pervan Domobranska 38A, Vrgorac
  202. Mario Škero Škerići 6,Žežavica, Šestanovac
  203. Alen Jakupčević Put Križica 17, Gornje Selo, Šolta
  204. Petra Bilokapić Udovčići 125, Otok
  205. Zvonimir Đula Ulica sv.Luke 9, Otok
  206. Ruška Talaja Slivno 408, Runovići
  207. Marijana Mustapić Ul. Milana Mustapića 25, Dolića Draga, Lokvičići
  208. Petar Pavlinušić Turjaci 13B, Sinj
  209. Ante Panza Brnaze 206, Sinj
  210. Slaven Rudež Vinjani donji 359, Imotski
  211. Sanja Bogut Branimira Anića 6, Imotski
    RB Ime i prezime ADRESA
  212. Jelena Bilopavlović Vinjani donji 570, Imotski
  213. Gordana Lubina Runović 360, Runović
  214. Domagoj Kundid Runović 720, Runović
  215. Ante Bušić Gojka Šuška 44, Imotski
  216. Branimir Todorić Ivana Pavla II. 31, Zmijavci
  217. Mate Maršić Ul. Hrvatskih branitelja 73, Donji Proložac, Proložac
  218. Melani Kujundžić Ivanbegovina 98, Ivanbegovina, Podbablje
  219. Andrijana Mustapić Hajduka A.Šimića 30, Imotski
  220. Maja Pletikosić Hrvace 116, Hrvace
  221. Enđi Galić Ante Starčevića 2, Trilj
  222. Ante Videka Grančuša 5, Košute, Trilj
  223. Anđelko Vučković Brnaze 63, Sinj
  224. Ivana Gladović Karakašica 159, Sinj
  225. Marija Kaselj Ježević 71, Vrlika
  226. Ivanka Jerković Košute, Grančuša 3, Trilj
  227. Jadranka Matković Domovinskog rata 14, Hrščevani, Podbablje
  228. Nataša Vučemilo Lučane 4a, Sinj
  229. Svijetlana Blajić Krušvar 140, Dicmo
  230. Marija Bilokapić Udovičići 137, Otok
  231. Snježana Bilandžić Krušvar 1D, Dicmo
  232. Suzana Nazlić Ul.Antuna Mihanovića 76, Koprivno, Dugopolje
  233. Milenko Bacelj Vedrinskih branitelja 73, Vedrine, Trilj
  234. Melany Šimić Ul. Antuna Branka Šimića 15, Dugopolje
  235. Mate Bebić Bebići 28, Gornji Muć, Muć
  236. Sandra Delić Ul.Dr.Franje Tuđmana 83, Lećevica
  237. Antonela Mravak Gala 161, Otok
  238. Matilda Dropulić Pčelinjak 2/8, Vrgorac
  239. Marin Topić Put Gospe 11, Tugare, Omiš
  240. Tihomir Jurić Jurići 47, Prugovo, Klis
  241. Monika Džimbeg Priblaće 1, Otok
  242. Ankica Tenžera Obrovac Sinjski 82, Sinj
  243. Josipa Tolić Blajburška 121, Imotski
  244. Ivana Raboteg Put Kunjaka 36, Kučiće, Omiš
  245. Tomislav Ćurak Podosoje 42, Vrlika
  246. Mate Zoro Donji Muć 253, Muć
  247. Goran Raić Crivac, Novo Selo 11, Muć
  248. Mirjana Rako Šumet, ul. Dr. Franje Tuđmana 8, Donji Proložac
  249. Marija Vukojević Hr. Velikana 14, Vrgorac
  250. Vesna Biloš Skejić Hrvatskih Branitelja 215, Poljica, Podbablje
  251. Tanja Mandac Brnaze 663, Sinj
  252. Tonka Smilović Radobiljska cesta 30, Katuni, Šestanovac
  253. Marijan Kutleša Kralja Zvonimira 5, Imotski
  254. Ivan Kristić Vojnić sinjski 9, Trilj
  255. Marina Mikulić Ulica Jurja Dalmatinca 5, Dugopolje
  256. Katarina Sablić Vojnić sinjski 1b, Trilj
  257. Ana Randić Strana I br.32, Otok
  258. Antonia Vitić Obrovac Sinjski 203B, Sinj
    RB Ime i prezime ADRESA
  259. Nela Vukas Dubrovačka 36, Trilj
  260. Elvis Runje Jasensko 43, Sinj
  261. Josip Markičević Poljička cesta 67, Tugare
  262. Antonija Banović Put Težina 15, Kostanje
  263. Zoran Gaurina Domovinskog rata 68, Sinj
  264. Andreja Puljiz Gudelj Ul. kralja tomislava 27, Imotski
  265. Damir Rebić Vinjani donji 98, Imotski
  266. Anita Botica Ruda 36, Otok
  267. Edita Dinčić Put Studenca 3, Čišla, Omiš
  268. Jelena Vučković Filipa Grabovca 42, Sinj
  269. Anita Sieczkowska Težački Put 20, Zmijavci
  270. Jozo Mateljan Ul. Put Mateljana 12, Košute, Trilj
  271. Amalija Bulić Domovinskog rata 27, Sinj
  272. Josipa Vukojević Hr. Velikana 14, Vrgorac
  273. Ana Delija Brnaze 579, Sinj
  274. Tina Pervan Brnaze 726, Sinj
  275. Vesna Zorić Brnaze 429, Sinj
  276. Vedran Kokan Krušvar 132, Dicmo
  277. Vera Kaćunko Dolac Donji 134, Omiš
  278. Ivana Čulin Domovinskog rata 60, Dugopolje
  279. Miranda Perić Put Perića briga 53, Kamenmost, Podbablje
  280. Maja Kovačević Brnaze 430, Sinj
  281. Frano Roguljić Put okolišta 9, Trilj
  282. Franka Božić Poljičke Republike 19, Zvečanje, Omiš
  283. Kristina Šimundža H.Vukčića Hrvatinića 24, Vrlika
  284. Marija Bralić Sičane 47a, Dicmo
  285. Marina Matković Vrbanj 50, Vrbanj, Hvar
  286. Eta Buratović Svirče 37, Vrbanj, Hvar
  287. Mirela Puljiz Put Crvenog jezera 4, Imotski
  288. Dragica Guberac Hrvace 246, Hrvace
  289. Veronika Čubre Vrbanj 267, Hvar
  290. Ivica Mravak Gala 170, Otok
  291. Stipe Katić Jurela Strana II, br 33, Otok
  292. Zvonimir Lešin Runovići, Runovići 146
  293. Tomislav Gudelj Ivana Pavla II61a, Zmijavci
  294. Marinko Smoljo Put Šumarije 84, Sinj
  295. Edita Mandić Račinsko Polje 14, Tugare, Omiš
  296. Marina Šamadan Kašićeva 9, Koprivno, Dugopolje
  297. Dijana Kukavica Glavina Donja 30, Imotski
  298. Anita Šunjić Šunjići 17, Gizilovac, Muć
  299. Vera Madunić Franje Tuđmana 48, Cista Provo
  300. Josip Grubišić Muć Donji 374, Muć
  301. Sanja Varnica Podosoje 103, Vrlika
  302. Damir Boduljak Vinalić 107, Vrlika
  303. Mihovil Tomašević Brnate 1, Sinj
  304. Zdenko Minarik Zvečev prolaz 7, Sinj
  305. Joško Svalina Put Milna 15, Crivac, Muć
    RB Ime i prezime ADRESA
  306. Smiljana Dukić Vukovarska 66, Košute, Trilj
  307. Ivana Kelava Sv.Mihovila 17, Trilj
  308. Inga Podrug Prisoje 83, Dicmo
  309. Emilija Kukulj Hrvatskih redarstvenika 17, Zmijavci
  310. Marijana Petričević Obrovac sinjski 223, Sinj
  311. Ružica Tadić Šutra Brnaze 781B, Sinj
  312. Ivana Bojić Ante Starčevića 35, Trilj
  313. Anđela Armanda Hrvace 88A, Hrvace
  314. Marina Bikić Put šušnjevače 4, Sinj
  315. Nensi Žuro Prisoje 45, Dicmo
  316. Monika Radman Ruda 247, Otok
  317. Mario Kusić Vukići 5,Grabovac, Šestanovac
  318. Ivana Udiljak Franjevački trg 14, Studenci, Lovreć
  319. Ante Ugrina Rastovac 19, Rastovac, Marina
  320. Mirna Pavić Put Ruduše 32, Sinj
  321. Ivana Modrić Glavice 160, Sinj
  322. Ivan Budimir Maljkovo 32, Hrvace
  323. Boško Jenjić Domovinskog rata 2, Sinj
  324. Andrija Kolić Ul.Blajburških žrtava 17, Dugopolje
  325. Stipe Vukadin Ugljanje 121, Trilj
  326. Lidija Jagnjić Brnaze 599, Sinj
  327. Martina Kapitanović Kapitanovići 14, Donje Ogorje, Muć
  328. Marijana Veić Neorić 82, Neorić, Muć
  329. Ivana Marasović Ugljanje 85, Trilj
  330. Marija Čaljkušić Čaljkušići 19, Opanci, Lovreć
  331. Diana Ljubičić Runović 622, Runović
  332. Ana Kegalj Cesta Dr.Franje Tuđmana 30, Cista Velika, Cista Provo
  333. Ivana Milas Dr.Franjo Tuđman 172, Zmijavci
  334. Ana Babić Pejković Pejkovići 14, Žeževica, Šestanovac
  335. Ana Kotarac Glavice 35B, Sinj
  336. Marijo Đuzel Vinjani Gornji 122, Imotski
  337. Hrvoje Zebić-Matijaš Sičane 58, Dicmo
  338. Vedrana Laco Strana II 40, Otok
  339. Marijana Laco Strana II 4, Otok
  340. Romeo Dolić Donje Glavice 339, Sinj
  341. Damir Šušnjara Imotska ulica 11, Sinj
  342. Ivana Vranković Svirče 25, Jesla
  343. Gordana Balajić Obrovac sinjski 1, Sinj
  344. Slobodan Kukavica Glavina donja 29, Imotski
  345. Marijana Abram Vuletić Suhač 7, Sinj
  346. Nikola Trogrlić Domovinskog rata 3, Studenci, Lovreć
  347. Stjepan Tokič Velić 73, Trilj
  348. Marija Knežević Balovi 76, Primorski Dolac
  349. Tomislav Maleš Glavice 550, Sinj
  350. Jelena Zec 126.Brigade Hrvatske vojske 7, Sinj
  351. Slaven Kozina Domovinskog rata 35, Trilj
  352. Ivana Kujundžić Ivanbegovina 26, Podbablje
    RB Ime i prezime ADRESA
  353. Ani Ćapeta Kraj 136, Dicmo
  354. Sanja Krolo Gornji Muć 31, Muć
  355. Fila Jurič Splitska 12, Vrgorac
  356. Mario Milas Petra Krešimira 17, Zmijavci
  357. Matija Veić Neorić I 24, Muć
  358. Antonela Kasalo Ante Starčevića 35, Hršćevani, Podbablje
  359. Marija Franić Šustići 148, Primorski Dolac
  360. Željko Barić Barići Gornji 110A, Primorski Dolac
  361. Dario Beus Sv. Marka 32, Drum, Podbablje
  362. Ana Lucić Turjaci 328, Sinj
  363. Berislav Vrdoljak Otok, Jelašce 83
  364. Anamarija Blajić Turjaci 7, Turjaci, Sinj
  365. Kristina Ajdučić Gala 212, Gala, Otok
  366. Ivan Baturina Nisko, Baturine 4, Klis
  367. Ružica Kujundžić Blajburška 96, Glavina Donja, Imotski
  368. Ivana Mršić Dinka Štambaka 5, Imotski
  369. Dražen Grljušić Prapatnice 59, Vrgorac
  370. Ante Jelavić Vinjani Donji 4, Imotski
  371. Ante Vuković Stjepana Radića 14, Grubine, Podbablje
  372. Marija Karin Marka Marulića 2, Grubine, Podbablje
  373. Ante Kokić Ul.Sv.Mihovila 8,Postranje, Proložac
  374. Olga Bilopavlović Vinjani Donji 532, Imotski
  375. Svjetlana Vujčić Glavina Donja 243, Imotski
  376. Maja Vujčić Ul.Bruna Bušića 39A, Imotski
  377. Anja Kanaet Brnaze 177, Sinj
  378. Marija Bilokapić Udovčići 129, Otok
  379. Domagoj Vučić Glavice 408, Sinj
  380. Anita Gudelj-Velaga Glavina Donja 440, Imotski
  381. Anita Bilić Put Križine 34, Kostanje, Omiš
  382. Tereza Ćubić Ul.Franje Tuđmana 75, Cista Provo
  383. Josip Varenina Udovčići 161, Otok
  384. Zorica Marušić Podgrađe Put Brda 10, Kostanje, Omiš
  385. Ivana Galić Pod Matokitom 3, Vrgorac
  386. Silvija Aračić Vinjani Gornji 181, Imotski
  387. Ante Rudež Donji Vinjani368, Imotski
  388. Danijela Lasić Blajburška 87, Imotski
  389. Neda Ujević Ivana Pavla II 4, Krivodol, Podbablje
  390. Marijana Veić Veići 27, Neorić, Muć
  391. Ivica Jelić Dicmo Kraj 104a, Dicmo Kraj
  392. Ivana Vukšić Kokorići 36a, Vrgorac
  393. Julijana Didić Muklače 16, Crivac, Muć
  394. Ante Milas Petra Krešimira 7, 21266 Zmijavci
  395. Srećko Puljiz Runović 66, 21261 Runovići
  396. Ivona Utrobičić Utrobičići 37, Slime
  397. Manda Samardžić Seget 7, Otok
  398. Ružica Herceg Put Plane 13, Vrgorac
  399. Manda Medvidović Medvidovića Draga 27, Medvidovića Draga
    RB Ime i prezime ADRESA
  400. Nikola Kondža Ul. Ivana Pavla II br.8, Otok
  401. Milan Velić Naklice 10, 21252 Tugare
  402. Kristina Jerković Dicmo Kraj 4a, Dicmo Kraj
  403. Božena Sovulj Frane Josipa 80, Kučiće
  404. Danja Majić Stilja 46, Vrgorac
  405. Antea Brajnov Gustirna III br.9, 21222 Marina
  406. Zvonko Strižić Jenkijeva 6, Blato na Cetini
  407. Božana Tucak Runović 415, 21261 Runovići
  408. Antonija Jukić Runović 117b, 21261 Runovići
  409. Frane Škaričić Kroz Varoš 5, 21207 Kostanje
  410. Jurica Herceg Pod glavicom 4, Vrgorac
  411. Josip Puljiz Runović 46, 21261 Runovići
  412. Ivna Petričević Kneza Trpimira 20, 21250 Tugare
  413. Ana Kaselj Ježević 63, 21236 Vrlika
  414. Tanja Tolić Vinjani Donji 433a, Donji Vinjani
  415. Josipa Divić Kneza Branimira 11, Imotski
  416. Igor Mikulić Ante Starčevića 8, 21264 Donji Proložac
  417. Ivana Jelavić Šovran Vlaka 69a, Muć Gornji
  418. Ivana Gudelj Ul.3.imotske bojne 94., Podbablje
  419. Boris-Marko Skejo Put Međina 26, 21230 Sinj
  420. Mirjana Dotur Turjaci 80, Sinj
  421. Luka Dodig Veliki prolog 62, Vrgorac
  422. Jura Šamija Dubrava 67, 21257 Lovreć
  423. Marin Gojsalić Poljička cesta 48, 21207 Kostanje
  424. Ivana Ćosić Glavina gornja 46, 21260 Imotski
  425. Ivana Jukić Runović 108a, 21261 Runovići
  426. Marijana Roguljić Sv. Mihovila 40, 21240 Trilj
  427. Iva Ždero Runović 171, Runovići
  428. Nedjeljka Babić Raptavi Runović 226, Runovići
  429. Ivana Vukelja Novosel Nikole Tesle 11, Krivodol, Podbablje
  430. Marina Perković Šantar Vinjani Donji 421, Imotski
  431. Mirjana Gudelj Ul. 3. imotske bojne 82, Podbablje, Poljica
  432. Kristina Mladina Brnaze 465, 21230 Sinj
  433. Tanja Pivčević Poljička cesta 35, 21253 Gata
  434. Ana Marasović Put Šimaca 20, 21230 Sinj
  435. Romeo Stupalo Centar Dubrava 64, 21247 Neorić
  436. Zoran Delić Donji Muć 262, Donji Muć
  437. Ivana Laušić Put Pocelja 51, Gata
  438. Anamarija Ajdučić Gala 213, 21238 Otok Dalmatinski
  439. Antonija Kalajžić Put Žeževice 35, 21250 Šestanovac
  440. Mirjana Rako Fra. Ante Rake 25, Šumet
  441. Nikola Smajić Glavice 717, 21230 Sinj
  442. Milena Lažeta Blajburška 109, Imotski
  443. Jelena Norac Kevo Priblaće 102, 21238 Otok
  444. Anita Bilokapić Glavice 755f, 21230 Sinj
  445. Dubravka Najev Najevi 26, 21222 Marina
  446. Mira Mandušić Put gole glavice 5, Katuni, Šestanovac
    RB Ime i prezime ADRESA
  447. Antea Galešić Put Jagline 24, Neorić
  448. Ivica Kvesić Bruna Bušića 39, 21260 Imotski
  449. Katija Poljak Brnaze 355, Brnaze
  450. Ivana Milinović Milinovići 1, 21271 Grabovac
  451. Kata Bilobrk Obrovac Sinjski 175, 21241 Obrovac Sinjski
  452. Marijan Župa Krušvar 48, 21232 Dicmo
  453. Ivan Šalinović Pčelinjak 3/13, 21276 Vrgorac
  454. Mario Mikulić Ante Starčevića 58, Proložac Donji
  455. Ana Marčić Smolonje 7, Gata – Smolonje
  456. Kristina Serdarević Put Jokića-Kalčina 8, Neorić
  457. Anita Dolić Glavice 349, 21230 Sinj
  458. Gordana Vulić Fra Rafe Kalinića 83a, Sinj
  459. Marina Škegro Put Škegra 9, 21264 Donji Proložac
  460. Mara Brnas Ulica Bunje 108, 21270 Zagvozd
  461. Goran Radović Radošić 148, 21230 Sinj
  462. Marija Žuljević Sv. Luke 36, Otok Dalmatinski
  463. Antonija Runac Runčev put 8, Poljica, Podbablje
  464. Zorana Bezić Put Radovanja 37, Grohote, Šolta
  465. Ivana Munjiza Pozorac 8, Pozorac, Marina
  466. Ivana Jurko Vojnić Sinjski 62, Trilj
  467. Andrijana Projić Kralja Tomislava 23, 21240 Trilj
  468. Ivana Maretić Kraj 131, 21232 Dicmo
  469. Ana Jerkan Hrvace 31, 21233 Hrvace
  470. Sanja Bajić Vojnić Sinjski 133a, 21240 Trilj
  471. Ivana Vučić Glavice 407a, 21230 Sinj
  472. Sandra Lipotić-Piroga Matije Gupca 5, Trilj
  473. Stipe Jerković Podosoje 5, 21261 Runovići
  474. Zorica Ujević Ul. Sv. Mihovila 39, 21263 Krivodol
  475. Ivna Lasić Berinovac 3, Lokvičići
  476. Ivan Čotić Dubrava 92a, Dubrava, Omiš
  477. Kristina Kutleša Vinjani Gornji 417, Imotski
  478. Ivana Vučić Put Odrine 7, Sinj
  479. Ana Radman Ulica Grančuša 5, Košute, Trilj
  480. Marina Matijević Ul. Mile Gojsalić 25, Kostanje, Omiš
  481. Mila Lasić Put Bazane 20, Šumet, 21263 Krivodol
  482. Gordana Pejić Fra Rajmunda Rudeža 1, Imotski
  483. Anamari Akrap Pons Tilurium 12, 21240 Trilj
  484. Ivan Prcela Hrvatskog branitelja 4, Košute, 21240 Trilj
  485. Ivana Šušić Ovrlje 8, 21238 Otok
  486. Lidija Šarac Put Klanca 33, 21208 Kučiće
  487. Ivana Parlov Kneza Branimira 3, Imotski
  488. Ivan Slavić Fortica 10, 21469 Sućuraj, Hvar
  489. Marija Rdman-Livaja Vrabač 56, 21242 Grab
  490. Jakša Sučević Sučevići 1, 21227 Primorski Dolac
  491. Boženka Petrušić Hr. branitelja 53, 21264 Donji Proložac
  492. Katarina Jukić Ravča 4, Ravča, 21276 Vrgorac
  493. Mirela Kažimir Ul. Kukuzovačkih žrtava, Košute, Trilj
    RB Ime i prezime ADRESA
  494. Ivana Držak Radošić 7b, Radošić, Sinj
  495. Ivana Bitunjac Ruda 65, 21238 Otok
  496. Andrea Nosić Nosići 4, 21257 Lovreć
  497. Anđelka Ćuk Progon I 41, Gornji Muć
  498. Ana Vrdoljačić Put Piketa 6c, 21240 Trilj
  499. Marijana Vukan Put Garduna 5 B, 21240 Trilj
  500. Jasna Ravlić Splitska 31, 21204 Dugopolje
  501. Vatroslava Šimunović Živinić 75, 21238 Otok Dalmatinski
  502. Ivana Pervan Ante Starčevića 15, Sinj
  503. Antonio Šitum Ul. Sv. Marka 17, Cista Provo
  504. Ivana Gašpar Tina Ujevića 5, 21276 Vrgorac
  505. Jozo Dedić Gala 113a, 21238 Otok Dalmatinski
  506. Darija Prološčić Fra Ivana Markovića 26, Sinj
  507. Ana Kovačević Turjaci 123, 21230 Sinj
  508. Ana Tadić Ruda 176, 21238 Otok
  509. Petar Stupalo Put Planine 5, 21247 Neorić
  510. Vedrana Batarelo Krušvar 3, 21232 Dicmo
  511. Ivana Znaor Bruna Bušića 18, Hršćevani, Podbablje
  512. Danijela Klapež Ul. Hrvatskog branitelja 8, Košute, Trilj
  513. Ivana Runje Karakašica 38j, 21230 Sinj
  514. Martina Tolj Trg Franje Tuđmana 2, Vrgorac
  515. Nikolina Jukić Donji Muć 36, Muć
  516. Jelena Rančić Don Ante Bućana 2, Trilj
  517. Nina Ujević Sv. Mihovila 43, 21263 Krivodol
  518. Ivana Vojković-Žižić Gala 69c, 21238 Otok
  519. Ivo Dodig Tina Ujevića1 5, 21276 Vrgorac
  520. Snježana Krištić Vukovarska 14, Hršćevani, Podbablje
  521. Mihajela Lasić Kneza Branimira 13, Imotski
  522. Jozo Šimleša Bajagić 153, 21241 Obrovac Sinjski
  523. Ivana Odrljin Ul. Put Odrljina 15, Košute, 21240 Trilj
  524. Anđelko Kraljević Ul. Hrvatskih branitelja 24, Proložac Donji
  525. Mladen Kozina Velić 9b, Trilj
  526. Kristina Rakušić-Baletić Dusina 102, 21277 Veliki Prolog
  527. Zrinka Kasalo Kralja Tomislava 33, Hršćevani
  528. Ivan Tadić Ruda 194, Otok Dalmatinski
  529. Mario Tadić Ruda 207, Ruda, Otok
  530. Stipe Mršić Glavina Donja 251a, Imotski
  531. Ivana Madunić Domovinskog rata 1, 21256 Cista Provo
  532. Danica Ćubić Ul. Franje Tuđmana 71, 21256 Cista Provo
  533. Nediljko Parlov Ante Starčevića 4, Imotski
  534. Ljubinka Karin Tina Ujevića 4, Grubine
  535. Renata Samardžić Ugljane 4, 21240 Trilj
  536. Matko Galić Pod Matokikom 5, 21276 Vrgorac
  537. Ivana Trogrlić Put Žeževice 4, 21250 Šestanovac
  538. Anamarija Perić Put Perića Briga 53, 21262 Kamenmost
  539. Mila Zdilar Glavina Donja 28, Imotski
  540. Vinka Soldo Vrbanj 108, Vrbanj, Hvar
    RB Ime i prezime ADRESA
  541. Kristina Svalina Lučane 8. 21230 Sinj
  542. Tomislav Vrdoljak Jelašce 71, 21238 Otok
  543. Diana Pervan Brnaze 725, 21230 Sinj
  544. Jadrana Lojić Runović 257, 21261 Runovići
  545. Slavica Šakić Franjevački trg2, 21265 Studenci
  546. Ivana Kilić Ul. Vlade Gotovca 3, 21260 Imotski
  547. Ivanka Petričević Put Piketa 9, 21240 Trilj
  548. Katarina Vučković Vlahe Bukovca 22, 21230 Sinj
  549. Marijana Žaper Miljenka Buljana 6d, 21230 Sinj
  550. Leila Erceg Ul. Generala Janka Bobetka 6, 21276 Vrgorac
  551. Mihajla Radanović Kraj 51, 21232 Dicmo
  552. Goran Radonić Kotezi 31, 21276 Vrgorac
  553. Luciana Uzinić Dubrava 81, Omiš
  554. Andrija Pavešković Naklice 10, 21252 Tugare
  555. Andrijana Dedić Ulica Rastovac 156, Zagvozd
  556. Željka Perković-Tabak Glavice 731a, 21230 Sinj
  557. Manda Lozina Slivno 312, 21272 Slivno
  558. Dijana Pezo Rimski put 31, Donji Proložac
  559. Ante Marović Zelovo 69, Zelovo, Sinj
  560. Gordana Krnjača Liščice 3, Košute, 21240 Trilj
  561. Anita Radonić Kotezi 28, 21276 Vrgorac
  562. Alen Uzinić Dubrava 85, Dubrava
  563. Silvija Buljan Glavina Donja 442, Imotski
  564. Gordana Karan Karani 7, Ogorja Gornje, Muć
  565. Ante Vidić Lučane 24a. 21230 Sinj
  566. Anita Bezina Bezine 24, Prugovo, Klis
  567. Mario Šinković Niz Badanj 17, Zvečanje, Omiš
  568. Dušan Apić Naklice 67, 21252 Tugare
  569. Ante Babaić Pod Steklićem 11, 21254 Blato na Cetini
  570. Ivana Jukić Brnaze 411, Brnaze, Sinj
  571. Slaven Mršić Glavina Donja 288, 21260 Imotski
  572. Ljubomir Soldo Donji Muć 146, Muć
  573. Ivana Glavaš Ul. Domovinskog rata 25, Drum, Podbablje
  574. Ivana Krnjača Liščice 7, Košute, 21240 Trilj
  575. Katarina Pletikosić Hrvace 140, 21233 Hrvace
  576. Marin Lučić Svirče 106, 21462 Vrbanj
  577. Gordana Novaković Duga uvala 5, 21252 Tugare
  578. Ivana Jukić Put Jukića 15, Donji Proložac
  579. Ivana Gusić Grab 102, Grab, Trilj
  580. Danijela Bilopavlović Vinjani Donji 535a, Donji Vinjani
  581. Tanja Vuleta Vuletina rupa 33, Otok Dalmatinski
  582. Željka Paštar Brnaze 361, Brnaze
  583. Vjekoslava Vukušić Dr. Franje Tuđmana 6, 21250 Šestanovac
  584. Ivica Rogošić Don Dinka Karamana 56, Dugopolje
  585. Ivana Krstulović-Carić Svirče 157, 21462 Vrbanj
  586. Perica Bosančić Ul. kneza Domagoja 2, 21204 Dugopolje
  587. Slavica Milanović Glavice 143, Sinj
    RB Ime i prezime ADRESA
  588. Ante Šušnjara Fra Rafe Kalinića 89, Sinj
  589. Maja Jeličić Progon I 1, 21203 Donji Muć
  590. Ana Vučemilović-Grgić Stjepana Gunjače 12, 21230 Sinj
  591. Gordana Kraljević Čelopek 23, 21254 Blato na Cetini
  592. Josipa Jukić Drniška 3, 21230 Sinj
  593. Ante Mustapić-Jogun Lug 71, 21264 Donji Proložac
  594. Marijana Franić Alvira Franića 37, 21254 Blato na Cetini
  595. Antonija Vuleta Vuletina rupa 29, Otok Dalmatinski
  596. Julijana Smilović Radobiljska cesta 19, Katuni, 21250 Šestanovac
  597. Goran Mišković Bakovići 47, Primorski Dolac
  598. Antonija Katranci Osoje 99b, Dicmo
  599. Mihaela Matijević Mile Gojsalić 27, Kostanje
  600. Irena Generalić Put Pocelja 29, Gata
  601. Andjelka Vukšić Kokorići 35, Vrgorac
  602. Jelena Milas Blajburška ulica 23, Drum, Podbablje
  603. Ivan Grčić Prisoje 112, 21232 Dicmo
  604. Nela Macan Radošić 29, 21230 Sinj
  605. Tomislav Galić Sv. Ante 31, 21256 Cista Provo
  606. Jelena Banović Fra Rafe Kalinića 1, 21230 Sinj
  607. Ivana Masle Bazana 2, 21230 Sinj
  608. Olivera Bušić Glavina Donja 493b, 21260 Imotski
  609. Joško Milina Put Milina 20, Gizdavac, 21247 Neorić
  610. Jasminka Gilić Grab 49, 21238 Otok Sinjski
  611. Nediljko Glavota Glavina Donja 378, Imotski
  612. Anita Benčić Ravnica 5, Škrip, 21423 Nerežišća
  613. Marina Gudelj Hrvatskih branitelja 6, 21266 Zmijavci
  614. Ivana Vuletić Pod Ošljak 9, 21222 Marina
  615. Anita Prelas Krešimirova 3, 21240 Trilj
  616. Marinko Kodžoman Bazana 27, 21230 Sinj
  617. Kristina Govorko Podprolog 67, 21276 Vrgorac
  618. Marijana Balić Domovinskog rata 81, Dugopolje
  619. Anita Kardum Domovinskog rata 87, 21204 Dugopolje
  620. Jelena Popović Radobiljska cesta 8, Katuni, 21250 Šestanovac
  621. Marin Popović Krželji 1, Žeževica, 21250 Šestanovac
  622. Gordana MandalinićTičinović
    Put Obora 3, 21207 Kostanje
  623. Ivica Vučković Franje Tuđmana 63, Grubine, Imotski
  624. Jelena Kujundžić Ul. Kralja Zvonimira 36, Imotski
  625. Marijo Ćapin Glavina Donja 471b, Imotski
  626. Josipa Lasić Put Bazane 36, Šumet, 21263 Krivodol
  627. Gordana Čulin Put Sinjske Rere 7, 21204 Dugopolje
  628. Hani Armanda Velebitska 2, Koprivno
  629. Ivica Radonić Kotezi 32/1, 21276 Vrgorac
  630. Tomislav Bašić Dubrava 43, Dubrava, 21252 Tugare
  631. Verena Klapirić Vinjani Donji 555, Imotski
  632. Ivana Veić Neorić I 26, Neorić
  633. Mirela Škaričić Kroz Varoš 43, Podgrađe, 21207 Kostanje
    RB Ime i prezime ADRESA
  634. Ivana Juričević Put Solina 7, 21207 Kostanje
  635. Damir Odrljin Vukovarska 122, Košute, 21240 Trilj
  636. Vesna Ivanko Kalinići-Kerani 3, 21231 Veliki Bročanac, Klis
  637. Mate Stipanović Hrvace 277, Hrvace
  638. Ana Stričević Milina 34, Sutina
  639. Slavica Mandić Petra Vrdoljaka 28, 21260 Imotski
  640. Ante Banić Donji Dolac 190a, Donji Dolac, Omiš
  641. Ana Vučković Brnaze 16, Brnaze
  642. Joško Grbavac Glavina Donja 46b, Imotski
  643. Slavica Divić Glavina Donja 131, Imotski
  644. Eli Radanović Splitska 33, 21230 Sinj
  645. Stjepana Vilenica Antuna Mihanovića 5, 21260 Imotski
  646. Ante Pavela Čaporice 75, Trilj
  647. Ivana Udiljak Kašin okrajak 2, 21265 Studenci
  648. Mariana Matić Put Matića 12, 21264 Gornji Proložac
  649. Sanja Babić Ul. Dr. Franje Tuđmana 17, 21263 Studenci
  650. Mladenka Jović Vinjani gornji 303, 21260 Imotski
  651. Marlis Marić Ulica ruža 2, Košute
  652. Mariana Marić Vrlička ulica 56, Sinj
  653. Ivan Poljak Glavice 541, Glavice
  654. Kristina Dukić Sv. Mihovila 58, Trilj
  655. Pero Jelavić Veliki Prolog 19, 21276 Vrgorac
  656. Kristina Ivančev Gustirna 2/II, 21222 Marina
  657. Tomislava Tomičić Donji Humac 92, Brač
  658. Rina Goić Pražnica 149, Pražnice, Pučišća
  659. Kristina Marković Jelašce 9, 21238 Otok
  660. Vinka Vidošević Vrbanj 254, 21462 Vrbanj, Hvar
  661. Jelena Projić Ruda 285, 21238 Otok Dalmatinski
  662. Milica Džigo Lučane 69, Sinj
  663. Sendi Balić Splitska 16, 21204 Dugopolje
  664. Tanja Kolovrat Blajburška 6, 21260 Imotski
  665. Mario Kusanović Pražnica 48a, Pražnice, Pučišća
  666. Silvija Cvitanić Sv. Josipa 5, 21423 Nerežišća
  667. Ivana Medvidović Medvidovića Draga 39, 21260 Imotski
  668. Nikola Zdilar Glavina Donja 41, 21260 Imotski
  669. Ružica Vujević Dinka Štambaka 12, Imotski
  670. Darko Jakić Runović 328a, 21261 Runovići
  671. Mila Šimić Vinjani Donji 572, Imotski
  672. Margareta-Ivana
    Marinović
    Strana 1 br.11, Otok Dalmatinski
  673. Božidar Petričević Franjevačka 36, 21264 Proložac Donji
  674. AnitaBulj Suhač 56, 21230 Sinj
  675. Miroslav Jagnjić Brnaze 595a, Brnaze, Sinj
  676. Ivan Ilić Podprolog 1, Podprolog
  677. Stipe Mihaljević Dusina 28, Dusina, Vrgorac
  678. Stipe Vudrag Vojnić Sinjski 92d, 21240 Trilj
  679. Katija Balić Svirče 35, Svirče, Jelsa, Hvar
    RB Ime i prezime ADRESA
  680. Dragica Marketić Krušvar 153, 21232 Dicmo
  681. Dalibor Jukić-Bračuj Solinska ulica 24, Sinj
  682. Ante Češljar Put Vilodera 18, Podstranje, 21264 Donji Proložac
  683. Nediljko Vujčić Glavina Donja 459, Imotski
  684. Jasna Rašić Glavina Donja 48, 21260 Imotski
  685. Jelena Marović Vlahe Bukovca 21, Sinj
  686. Žarko Ukić Brigovi 103a, 21227 Primorski Dolac
  687. Slaven Čujić Put Čujića 3, Krivodol
  688. Boris Gabrić Brnaze 497, 21230 Sinj
  689. Josip Grabovac Križnog puta 7, Donji Proložac
  690. Franciska Protrka Fra Rajmonda Rudeža 14, Imotski
  691. Adela Katić Kralja Petra Krešimira IV. 9, Supetar, 21400 Brač
  692. Ivana Majić Lučane144, Sinj
  693. Marijana Raos Škulja 1, 21276 Vrgorac
  694. Milena Buratović Barbić Plitve 78, 21465 Jelsa, Hvar
  695. Josipa Justinijanović Vrbanj 36, 21462 Vrbanj, Hvar
  696. Jelena Klapirić Bruna Bušića 45, Imotski
  697. Ivana Gudelj Sv. Šimuna 38, Kamenmost, 21262 Podbablje Gornje
  698. Perinka Tadić Potravlje 19, 21233 Hrvace
  699. Ankica Vuković Domovinske zahvalnosti 7, 21260 Imotski
  700. Dina Šućur Blajburška 113, 21260 Imotski
  701. Snježana Bubalo Ulica Lug 39, 21264 Donji Proložac
  702. Mara Knezović Ul. Podstrana 24, Košue, Trilj
  703. Josipa Palada Dograde 7a, 21222 Marina
  704. Ivanka Šuste Bajagić 154, Sinj
  705. Helena Budimir Put Pazara 1, 21230 Sinj
  706. Tihana Tolj Domobranska 40, 21276 Vrgorac
  707. Anita Koljatić-Jerčić Pražnica 39a, 21424 Pražnica
  708. Marija Oštrić Oštrići 20, 21228 Blizna Donja
  709. Marijana Markić Biokovska 4, Imotski
  710. Marija Šimunović Stilja 75, 21276 Vrgorac
  711. Mario Martinić Put Sv. Duha 87, 21410 Postira, Brač
  712. Gordana Maršić Bušanjska 70, Proložac Gornji
  713. Biljana Dinarina Donje Glavice 244, 21230 Sinj
  714. Zorica Kokić Josipa Jovića 5, 21264 Proložac
  715. Jelena Lasić Dr. Franje Tuđmana 66, 21257 Lovreć
  716. Maja Dlaka Put Romana 11, 21201 Prgomet
  717. Klaudija Poljak Glavice 610b, Glavice
  718. Milena Žuro Prisoje183a, Dicmo
  719. Jozo Kelić Osoje 98d, Dicmo
  720. Suzana Vranješ Petrušić Hrvatskih branitelja 53, Donji Proložac
  721. Jelena Milinović Fra Josipa Olujića 5, 21257 Lovreć
  722. Tonka Jagnjić Gala 172, Otok
  723. Ana Lončar Ul.Franje Tuđmana 297, 21266 Zmijavci
  724. Marija Matelić-Gure Brnaze 523a, 21230 Sinj
  725. Zorica Dujmović Hrvatskog proljeća 6, Ričice, Proložac
  726. Josip Kutleša Gornji Vinjani 441, Imotski
    RB Ime i prezime ADRESA
  727. Jelena Klapež Ul. Hrvatskog branitelja 14, Košute
  728. Joško Blajić Krušvar 74a, 21232 Dicmo
  729. Palina Mandarić Jadranska cesta 31, Vrlika
  730. Ivana Balić Ruđera Boškovića 79a, Dugopolje
  731. Šimica Tomičić Donji Humac 89, 21423 Nerežišća
  732. Josip Galić Serdara Tomaševića 32a,21230 Sinj
  733. Ivanka Putnik Luka 03, 21230 Sinj
  734. Jelena Ribičić Domovinskog rata 31, Cista Provo
  735. Monika Bračulj Ruđera Boškovića 2, Sinj
  736. Ante Marić Glavice 743a, 21230 Sinj
  737. Suzana Bešlić Vinjani Gornji 7, Gornji Vinjani, Imotski
  738. Sanela Dinarina Donje Glavice 256, 21230 Sinj
  739. Ljilja Norac-Kevo Priblaće 64, Otok Dalmatinski
  740. Ivana Garac Ul. Hrvatskog proljeća 18, 21260 Imotski
  741. Daniela Bratanić Vrbanj 306, 21462 Vrbanj
  742. Miroslav Kaša Kašin Okrajak 7, Studenci
  743. Anamarija Poljak Glavice 541a, 21230 Sinj
  744. Ljiljana Akrap Ruda 52, 21238 Otok Dalmatinski
  745. Davor Ostojić Blajburška 21a, Imotski
  746. Marijan Petričević Fra Stjepana Vrljića 8, 21260 Imotski
  747. Sandra Vudrić Vudrići 4, 21201 Prapatnica, Seget
  748. Josipa Župić Vinjani Donji 422, 21260 Imotski
  749. Ante Poljak Gornje Glavice 519a, 21230 Sinj
  750. Kristina Oštrić Cesta Blizna Donja 7,Blizna Donja, Marina
  751. Ilija Krce Jabuka 65a, Jabuka, Trilj
  752. Robert Grubišić Stožernog brigadira Ante Šaškora 22, Čisla, Omiš
  753. Mirela Ivanda Kneza Domagoja 57, 21204 Dugopolje
  754. Ana Jazidžija Brnaze 46a, Sinj
  755. Pamela Klapirić Bruna Bušića 45, 21260 Imotski
  756. Ivica Vučković Nikole Tesle 2, 21230 Sinj
  757. Katarina Dinarina Glavice 253a, 21230 Sinj
  758. Ivica Jović Vinjani Gornji 310, Imotski
  759. Krunoslava Mušura Mušure 44, 21270 Zagvozd
  760. Milica Mijoč Živinić 25, Otok

TABLICA 2 – OBITELJ S ČETVERO DJECE – IZNOS 3.600,00 KN                                                                        RB Ime i prezime ADRESA

  1. Antonija Rebić Vinjani Donji 220, Imotski
  2. Ivana Kolovrat Ulica Lug 112, Proložac Donji
  3. Zorica Lasić Put Bazane 7, Šumet, Proložac
  4. Marija Pirić Josipa Jovića 32, Donji Proložac
  5. Ante Kanaet Juraja Dalmatinca 15, Sinj
  6. Jakša Ivelić Pražnica 107a, Pražnice
  7. Jadranka Vuletić Vinalić 59, Vrlika
  8. Josip Božinović Hrvace 441, Hrvace
    RB Ime i prezime ADRESA
  9. Anita Leskur Gornje Ogorje, Muć, Leskuri 8
  10. Štefica Bilopavlović Vinjani Donji 128, Imotski
  11. Jelena Šućur Podbablje Gornje, Hrvatskih branitelja 16
  12. Ana Galić Bruna Bušića 54 (Vinjani gornji 15), Imotski
  13. Marija Babić Josipa Jovića 8, Studenci, Lovreć
  14. Nada Gudelj Ivana Pavla II 60, Zmijavci
  15. Ante Vuković Ulica 3. Imotske boje 10, Grubine, Podbablje
  16. Roko Bušić Vinjani donji 593, Imotski
  17. Vinka Radman Ulica Igora Lipotića-Igija, Trilj
  18. Jelena Križanac Žankova Glavica 26, Sinj
  19. Mate Macan Radošić 16, Sinj
  20. Milena Goić Pražnica 26A, Pražnica, Pučiša
  21. Anita Dević Gljev 11, Sinj
  22. Ognjen Rako Ulica Rako 48, Zagvozd
  23. Dobrila Kristić Ul. Dr. Franje Tuđmana 35, Zagvozd
  24. Anita Bratić Centar Dubrava 33, Neorić, Muć
  25. Tina Sočo Centar Dubrava 25, Neorić, Muć
  26. Ivana Klapež Put Pavića3, Sinj
  27. Zvonimir Mišević Vukovarska 39, Zmijavci
  28. Ivana Jukić Živinić 60, Otok
  29. Nikola Šušnjara Jasensko 78a, Sinj
  30. Josipa Grbavac Ulica Josipa Jovića 100, Postranje
  31. Milena Jović Ravča 53b, Vrgorac
  32. Nikolina Katavić Ante Starčevića 5, Imotski
  33. Ljubica Dujmović Put Studenaca 2, Kostanje
  34. Ante Podrug Prisoje 12a, Dicmo
  35. Dražen Tolić Kotezi 85, Vrgorac
  36. Jelena Domazet Satrić 147c, Hrvace
  37. Natalia Tarle Ježević 2, Vrlika
  38. Ana Mandalinić Put Križine 10, Kostanje, Omiš
  39. Renata Ivkošić Dr.Franje Tuđman 78, Zmijavci
  40. Matilda Kukavica Glavina Donja 23, Imotski
  41. Mario Poljak Glavice 435, Sinj
  42. Slavena Pažin Pod Glavicom 6a, Vrgorac
  43. Meri Marović Lučane 9, Sinj
  44. Emine Marinović Strana I.16, Otok
  45. Milan Grabovac Ulica Križnog puta 10, Donji Proložac, Proložac
  46. Sanja Perkušić Ulica Domovinskog rata 81, Drum, Imotski
  47. Ivanka Đuzel Medvidovića Draga 92, Imotski
  48. Danijela Lasić Fra Ante Rake 19, Proložac
  49. Marina Jukić Runović, Runovići312a
  50. Renata Misir Ul. Bruna Bušića 39/d, Imotski
  51. Gordana Krajina Koljane 21, Vrlika
  52. Ana Erceg Domovinskog rata 12, Drum, Podbablje
  53. Ivan Bitunjac Ruda 14, Otok
  54. Mara Čugura Jasensko 42, Sinj
  55. Tonći Klarić-Kukuz Brnaze 74, Sinj
  56. Josipa Tičinović Glavice 640 C, Sinj
    RB Ime i prezime ADRESA
  57. Denis Jerčić Jurice Jerčića 19, Podgrađe, Omiš
  58. Franka Domikulić Dubrava 72, Dubrava, Omiš
  59. Marijana Jukić Živinić 14, Otok
  60. Kristina Akalović Domovinskog rata 201, Dugopolje
  61. Senka Grujović Glavice 756D, Sinj
  62. Plazibat Ivana Ulica Gojka Šuška 49, Dugopolje
  63. Inka Šipić Vedrine, Vedrinskih Branitelja 8, Trilj
  64. Martina Radanović Dicmo Kraj 55 a, Dicmo
  65. Domagoj Kovačević Prisoje 203, Dicmo
  66. Ivica Blažević Zelenika 13, Proložac Donji
  67. Mate Šuto Ante Starčevića 1, Zmijavci
  68. Branimir Radović Radošić 145, Sinj
  69. Gordana Dolić Glavice 336, Sinj
  70. Zrinka Lončar Podbablje Gornje, Lucići 24, Podbablje
  71. Ivan Jurić Ul. Ivan Pavla II br.79, Prugovo
  72. Blanka Mikulić Put bunara 20, Donji Proložac
  73. Dražan Lovrić Ul. Gojka Šuška 34, Imotski
  74. Ana Podrug Osoje 93, 21232 Dicmo
  75. Vedrana Marasović Domovinskog rata 25, Vedrine
  76. Ivana Kasalo Ante Starčevića 38, Hršćevani
  77. Petar Lasić Trnbusi 45, Trnbusi, 21254 Blato na Cetini
  78. Lidija Tolić Imotskih iseljenika 3, Imotski
  79. Vjekoslav Jažić Glavina Gornja 21, 21260 Imotski
  80. Danijela Odrljin Put Odrljina 18, Košute, 21240 Trilj
  81. Luka Petričević Gospe od zdravlja 4, Podstranje, Proložac
  82. Ivanka Čarić Brnaze 431, 21230 Sinj
  83. Ivan Ribičić Ivana Pavla II br 3, 21256 Cista Provo
  84. Sanja Ljubičić Runović 697, 21261 Runovići
  85. Antonija Milan Ul. Dukića Progon 15, Košute, 21240 Trilj
  86. Ivana Škeva Vinjani Donji 375, Imotski
  87. Luka Bilić Runović 747, 21261 Runovići
  88. Ivana Šipić Vedrinskih branitelja 41, Vedrine, 21240 Trilj
  89. Zoran Marić Pod Glavicom 4, Vrgorac
  90. Anđela Milanović-Litre Otočkih mučenika 46, 21238 Otok
  91. Dijana Ježić Gdinj 335a, 21467 Gdinj, Jelsa
  92. Božena Grubišić Vinjani Donji 426, Donji Vinjani
  93. Nada Mijoč Živinić 31, 21238 Otok Dalmatinski
  94. Blaženka Ivišić Ivišića Glavica 4, Košute, Trilj
  95. Ivan Bekavac Ante Starčevića 12, Dolića Draga
  96. Ivana Medvidović Medvidovića Draga 36, Medvidovića Draga
  97. Monika Štrljić Blajburška 115, Imotski
  98. Mario Vuković Cetinska 18, Liska, Dugopolje
  99. Dinka Marijanović Runović 616a, 21261 Runovići
  100. Anđela Mršić Glavina Donja 276, 21260 Imotski
  101. Nediljko Marasović Put Težina 24, Kostanje, Omiš
  102. Ivan Jerčić Težačka ulica 25, 21207 Podgrađe
  103. Robert Grančić Glavina Donja 282, Imotski
  104. Ivana Đuzel Glavina Gornja 82, 21260 Imotski
    RB Ime i prezime ADRESA
  105. Ana Kujundžić Ul. Sv. Ante 33, 21263 Krivodol
  106. Marko Svalina Put Starog Sela 16, Crivac
  107. Mario Lovrinčević Lovrinčevići 5, Biokovsko Selo, 21270 Zagvozd
  108. Josipa Radović Radošić151,Sinj
  109. Ante Mamić Mamići 6, Glavina Donja
  110. Ljubica Šaškor Stož. brig. Ante Šaškora 46, Čisla, Omiš
  111. Božena Skender Dobrinče 7, Dobrinče, 21263 Krivodol
  112. Maja Tolo Fra Rajmunda Rudeža 33, Imotski
  113. Dijana Galić Glavina Donja 7, Imotski
  114. Miroslava Kovačić Put Klanca 5, 21208 Kučiće
  115. Nena Ćapin Dr. Franje Tuđmana 1, Podbablje Gornje, Imotski
  116. Josiopa Zorić Glavina Donja 75, Imotski
  117. Nera Grubišić Zagorska 37, Korušće
  118. Darko Topić Donji Vinjani 207, Imotski
  119. Marina Žuro Ulica Brodarić 47, 21240 Trilj
  120. Mirko Domjanović Vučipolje 3, 21233 Hrvace
  121. Daalibor Glamuzina Pod Glavicom 21, Vrgorac
  122. Tomislav Lubina Runović 406a, 21261 Runovići
  123. Valter Kuzman Glavina Donja 177a, 21260 Imotski
  124. Sanja Vukas Put Vukasa 35, 21240 Trilj
  125. Barbara Krnjac Jadranska cesta 7, 21236 Vrlika
  126. Josipa Mravak Gala 158, 21238 Otok Dalmatinski
  127. Anita Pavić Put Pavića 39, Proložac
  128. Anita Ćaleta Ćalete 23, Vinovac
  129. Alen Jakić Sv. Luke 18, 21238 Otok
  130. Maja Grgat Jelašce 93, Otok
  131. Vedran Ivačić Miletin 15e, 21230 Sinj
  132. Anđelka Komić Dubrava 16, 21252 Tugare
  133. Jasmina Vugdelija Seget 47, Otok Dalmatinski
  134. Tomislav Jukić Runović 107a, 21261 Runovići
  135. Damira Lipotić Ramska 5, 21240 Trilj
  136. Milena Majić Antuna Mihanovića 34, 21260 Imotski
  137. Marina Majić Vinjani Donji 327, 21260 Imotski
  138. Zorana Frankić Fra Š. Milinovića 3, 21257 Lovreć

TABLICA 3 – OBITELJ S PETORO I VIŠE DJECE – IZNOS 4.2000,00 KN
RB Ime i prezime ADRESA

  1. Bože Bilonić Čačvina 12 b, Trilj
  2. Željka Zoko Kralja Tomislava 33, Dugobabe
  3. Gabrijela Aračić Put Gaja 8, Imotski
  4. Iva Držak Radošić 7, Sinj
  5. Nediljka Sušić Glavina Donja 40, Imotski
  6. Darko Bilopavlović Vinjani donji 561, Imotski
  7. Marko Stipanović Svih svetih 9, Koprivno, Dugopolje
  8. Marija Marinović Strana I 21, Otok
    RB Ime i prezime ADRESA
  9. Tatjana Jonjić Ulica Hrvatskih iseljenika 2, Grubine, Podbablje
  10. Ivana Galić Sv. Mihovila 1, 21240 Trilj
  11. Danijela Baričević Hercegovačka 14, Koprivno, 21204 Dugopolje
  12. Marija Budimir Turjaci 166, Turjaci, Sinj
  13. Ivana Laco Strana 2 br.4, 21238 Otok Dalmatinski

Povezani članci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Back to top button