Vijesti

Popis članova biračkih odbora Grada Trilja

Izašao je popis svih članova biračkih odbora u Gradu Trilju:

1BIRAČKO MJESTO 1. BUDIMIRI
OŠ BUDIMIRI, BUDIMIRI

1. MARIJA BUDIĆ, PREDSJEDNIK
2. BOŽENA BUDIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. ANTE IVANČEVIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. IVAN IVANČEVIĆ, 2.ČLAN, (HDZ)
3. HRVOJE ROGULJIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. LUCIJA SLADOVIĆ, 4.ČLAN, (SDP)
5. JURE IVANČEVIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. DIVNA BRADARIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. ANDREA VRCAN, 7.ČLAN, (MOST)
8. IVAN HRGOVIĆ, 8.ČLAN, (SDP)

 

2BIRAČKO MJESTO 2. UGLJANE
O.Š. UGLJANE, UGLJANE

1. PETRA SAMARDŽIĆ, PREDSJEDNIK
2. ANDREA STRIKIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. MATIJA GOJUN, 1.ČLAN, (HDZ)
2. KATARINA BRNAS, 2.ČLAN, (HDZ)
3. DINO ROGULJIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. PETAR TADIĆ, 4.ČLAN, (SDP)
5. JOSIPA MUDNIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. IVANA PERKUŠIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. MILENA BABIĆ, 7.ČLAN, (MOST)
8. ROMANO TADIĆ, 8.ČLAN, (SDP)

 

3BIRAČKO MJESTO 3. NOVA SELA
OŠ NOVA SELA (STARA ŠKOLA), NOVA SELA

1. PETRA VUKAN, PREDSJEDNIK
2. MARIA MAVROVIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. JOZO BRADARIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. MARINA ČORIĆ, 2.ČLAN, (HDZ)
3. DUJE KRSTIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. VESNA BARAĆ, 4.ČLAN, (HSU)
5. ANITA STIPETIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. ŽELJKA TOKIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. NIKOLA DODIG, 7.ČLAN, (MOST)
8. ANĐELA GRUBIŠIĆ, 8.ČLAN, (SDP)

 

4BIRAČKO MJESTO 4. ČAPORICE
OŠ ČAPORICE, ČAPORICE

1. LUCIJA MAVROVIĆ, PREDSJEDNIK
2. JELENA ŽUPA, POTPREDSJEDNIK
1. IVAN SARAČ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. LJUBA MISIMI, 2.ČLAN, (HDZ)
3. DARIA DUKIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. ANTE VUKAN, 4.ČLAN, (HSU)
5. MELANI ČOVIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. INES NEVOLJIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. DORA MARIĆ, 7.ČLAN, (MOST)
8. TINO ČOVIĆ, 8.ČLAN, (SDP)

 

5BIRAČKO MJESTO 5. STRMENDOLAC
KUĆA MIŠE MARASOVIĆA – STRMENDOLAC, STRMENDOLAC

1. JOSIP GRUBIŠIĆ, PREDSJEDNIK
2. MARIJANA ŽEKO, POTPREDSJEDNIK
1. ANA MARIJA MARASOVIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. ANA BOŠNJAK, 2.ČLAN, (HDS)
3. DOMAGOJ DŽEKO, 3.ČLAN, (HSP)
4. MARIN ANUŠIĆ, 4.ČLAN, (SDP)
5. JOSIP BRADARIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. MARIJA KLARIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. IVANKA GRUBIŠIĆ-ČABO, 7.ČLAN, (MOST)
8. ANTONIA ANUŠIĆ, 8.ČLAN, (SDP)

 

6BIRAČKO MJESTO 6. VEDRINE
OŠ VEDRINE, VEDRINE

1. IVANA LIPOTIĆ, PREDSJEDNIK
2. KATA DRAGUŠICA, POTPREDSJEDNIK
1. ANTE ŠIPIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. DUNJA BARBARA VUKAS, 2.ČLAN, (HDZ)
3. IVANA BEŠLIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. TONI PERIĆ, 4.ČLAN, (SDP)
5. NEDILJKA ŠIPIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. MILENKO BACELJ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. ANĐELA KOZINA, 7.ČLAN, (MOST)
8. LANA GRUBIŠIĆ, 8.ČLAN, (NLM)

 

7BIRAČKO MJESTO 7.TRILJ
KINO DVORANA TRILJ, TRILJ

1. NINA BURAZIN, PREDSJEDNIK
2. IVANA MAVROVIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. KSENIJA KLARIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. SLAVKA ĆUKUŠIĆ, 2.ČLAN, (HDS)
3. IVICA BILONIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. PERO ANIĆ, 4.ČLAN, (SDP)
5. KATARINA LUKIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. ANA RADMAN, 6.ČLAN, (HDZ)
7. DAVID DUKIĆ, 7.ČLAN, (MOST)
8. MARIJA KAVAIN, 8.ČLAN, (SDP)

 

8BIRAČKO MJESTO 8.BISKO
OŠ BISKO, BISKO

1. VALENTINA DUKIĆ, PREDSJEDNIK
2. MAŠA PRCELA, POTPREDSJEDNIK
1. ANTE TUKIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. JURE VOJKOVIĆ, 2.ČLAN, (HDS)
3. LOVRE KLARIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. IVANA ŽIVALJIĆ, 4.ČLAN, (HSU)
5. LARA GOLEM, 5.ČLAN, (HDZ)
6. NATAŠA STRIKIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. DOMAGOJ MARINOVIĆ, 7.ČLAN, (MOST)
8. BORIS DESPOTUŠIĆ, 8.ČLAN, (NLM)

 

9BIRAČKO MJESTO 9. VOJNIĆ
OŠ VOJNIĆ, VOJNIĆ

1. IVNA BURAZIN, PREDSJEDNIK
2. FRANKA DELONGA, POTPREDSJEDNIK
1. RENATA KRSTIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. MONIKA SABLIĆ, 2.ČLAN, (HDZ)
3. HELENA JURKO, 3.ČLAN, (HSP)
4. GABRIJELA MARINOVIĆ, 4.ČLAN, (HSU)
5. ANTONIJO BAJIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. NELA JURAGA-KOVAČEV, 6.ČLAN, (HDZ)
7. ANĐELKA ODRLJIN, 7.ČLAN, (MOST)
8. IVAN BAJIĆ, 8.ČLAN, (NLM)

 

10BIRAČKO MJESTO 10. GARDUN
OŠ GARDUN, GARDUN

1. SILVANA ROGULJIĆ, PREDSJEDNIK
2. BOŽE ĐONLIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. TINA BRAVIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. MIŠKO BRAVIĆ, 2.ČLAN, (HDZ)
3. ALEKSANDRA BANIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. ZORAN STOJIĆ, 4.ČLAN, (SDP)
5. MARIJA ČALO, 5.ČLAN, (HDZ)
6. ZDENKA PRCELA, 6.ČLAN, (HDZ)
7. KARMELA DUKIĆ, 7.ČLAN, (MOST)
8. IVANA ALFIREVIĆ, 8.ČLAN, (NLM)

 

11BIRAČKO MJESTO 11.TRILJ
OŠ TRILJ, TRILJ

1. ANĐELA DELONGA, PREDSJEDNIK
2. SARA DRAGUŠICA, POTPREDSJEDNIK
1. LJILJANA ROGULJIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. MLADEN ĆUKUŠIĆ, 2.ČLAN, (HDS)
3. STJEPAN BEŠLIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. BOŽE VARENINA, 4.ČLAN, (SDP)
5. PETRA DRAGUŠICA, 5.ČLAN, (HDZ)
6. DUJO GRUBIŠIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. DANIJELA DELIĆ, 7.ČLAN, (MOST)
8. MARIO ČALO, 8.ČLAN, (NLM)

 

12BIRAČKO MJESTO 12. KOŠUTE
OŠ KOŠUTE, KOŠUTE

1. KARMEN PLAZIBAT, PREDSJEDNIK
2. MAGDALENA KAŽIMIR, POTPREDSJEDNIK
1. ANAMARIJA BAKIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. NADA VUCO, 2.ČLAN, (HDS)
3. ANĐA DUKIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. MARINKO POLJAK, 4.ČLAN, (SDP)
5. TEA ODRLJIN, 5.ČLAN, (HDZ)
6. KREŠIMIR DUKIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. MARIJA PRCELA, 7.ČLAN, (MOST)
8. VALERIJA DUKIĆ, 8.ČLAN, (NLM)

 

13BIRAČKO MJESTO 13. GRAB
OŠ GRAB, GRAB

1. DRAŽENKA BARIĆ, PREDSJEDNIK
2. ANTONIJA GILIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. ANA RADMAN-LIVAJA, 1.ČLAN, (HDZ)
2. IVANKA KUNDID, 2.ČLAN, (HDZ)
3. TONI BRNAS, 3.ČLAN, (HSP)
4. KRISTINA DUKIĆ, 4.ČLAN, (HSU)
5. MARIJA KOPRČINA, 5.ČLAN, (HDZ)
6. MIRELA GILIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. ANTE MARINOVIĆ, 7.ČLAN, (MOST)
8. EMMA MILIĆ, 8.ČLAN, (SDP)

 

14BIRAČKO MJESTO 14. JABUKA
OŠ JABUKA, JABUKA

1. ANAMARIA ERCEG, PREDSJEDNIK
2. KRISTINA BARIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. LARA SIKIRICA, 1.ČLAN, (HDZ)
2. ANĐELA KRCE, 2.ČLAN, (HDZ)
3. IVANA GRUBIŠIĆ-ČABO, 3.ČLAN, (HSP)
4. MIRA ČOVIĆ, 4.ČLAN, (HSU)
5. LORENA ČABO, 5.ČLAN, (HDZ)
6. IVANO GRUBIŠIĆ-ČABO, 6.ČLAN, (HDZ)
7. MAGDA GALIĆ, 7.ČLAN, (MOST)
8. RADOJKA VARENINA, 8.ČLAN, (SDP)

 

15BIRAČKO MJESTO 15. VELIĆ
OŠ VELIĆ, VELIĆ

1. INES VARVODIĆ, PREDSJEDNIK
2. ANTONELA MAROŠ, POTPREDSJEDNIK
1. BOJA TOKIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. VALENTINA DUKIĆ, 2.ČLAN, (HDZ)
3. IVANA KUTLEŠA, 3.ČLAN, (HSP)
4. IVAN VARENINA, 4.ČLAN, (SDP)
5. BOŽENA PUDAR, 5.ČLAN, (HDZ)
6. MARIJA TOKIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. ANTONIA KOZINA, 7.ČLAN, (MOST)
8. ANTONIA VARENINA, 8.ČLAN, (SDP)

 

16BIRAČKO MJESTO 16. VRPOLJE
OŠ VRPOLJE, VRPOLJE

1. NIKOLINA ODRLJIN, PREDSJEDNIK
2. MARTINA IVIŠIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. BRANKA PUDAR, 1.ČLAN, (HDZ)
2. JURE ŽAPER, 2.ČLAN, (HDZ)
3. NATAŠA KUTLEŠA, 3.ČLAN, (HSP)
4. PREDRAG BILIĆ, 4.ČLAN, (SDP)
5. MARIJA LIŠNIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. ANA LIŠNIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. PETRA KOZLICA, 7.ČLAN, (MOST)
8. VIKTORIJA GRUBIŠIĆ-ČABO, 8.ČLAN, (SDP)

 

17BIRAČKO MJESTO 17.STRIZIREP
O.Š STRIZIREP, STRIZIREP, STRIZIREP

1. TIHANA PERVAN, PREDSJEDNIK
2. TIHAN PERVAN, POTPREDSJEDNIK
1. LUKA VRGOČ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. TINA VARDIĆ, 2.ČLAN, (HDZ)
3. DANIJELA BILONIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. MATEO ČOVIĆ, 4.ČLAN, (HSU)
5. MARIJA SAMARDŽIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. JELENA SABLIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. ŠIMA ANDRIJAŠEVIĆ, 7.ČLAN, (MOST)
8. MARIJA VUKAN, 8.ČLAN, (SDP)

 

18BIRAČKO MJESTO 18. TIJARICA
OŠ TIJARICA, TIJARICA

1. MIRNA PERVAN, PREDSJEDNIK
2. MARIJA BRAVIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. GORDANA JUKIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. ŠIMUN ŽAPER, 2.ČLAN, (HDZ)
3. ANĐELINA JUKIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. VERONIKA DUKIĆ, 4.ČLAN, (HSU)
5. IVAN ŽAPER, 5.ČLAN, (HDZ)
6. INES MAROŠ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. ANTE VARENINA, 7.ČLAN, (MOST)
8. MARNY MARIA RADOŠ, 8.ČLAN, (SDP)

 

19BIRAČKO MJESTO 19. KAMENSKO
O.Š. KAMENSKO, KAMENSKO, KAMENSKO

1. IVANA VUKAS, PREDSJEDNIK
2. MONIKA ŠUŠNJARA, POTPREDSJEDNIK
1. TONĆI SUČIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. MIRJANA MATIĆ, 2.ČLAN, (HDZ)
3. DOMAGOJ JUKIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. MIRKO LOVRIĆ, 4.ČLAN, (SDP)
5. DAMIR MATIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. ANĐELA GRUBIŠIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. IVANA KALOPER, 7.ČLAN, (MOST)
8. ANA MAVROVIĆ, 8.ČLAN

 

20BIRAČKO MJESTO 20. ROŽE
KUĆA VLASNIKA MARIJANA PAVLINUŠIĆA, ROŽE

1. ANA ŠUŠNJARA, PREDSJEDNIK
2. MARKO ŠUŠNJARA, POTPREDSJEDNIK
1. IVANA JOZIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. KATARINA RADMAN-LIVAJA, 2.ČLAN, (HDZ)
3. LAURA ŠUŠNJARA, 3.ČLAN, (HSP)
4. IVA BILIĆ, 4.ČLAN, (SDP)
5. MIRKO ROGULJIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. MARA PERKOVIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. ANA KOZINA, 7.ČLAN, (MOST)
8. MARIJAN ŠIPIĆ, 8.ČLAN

 

21BIRAČKO MJESTO 21. VOŠTANE
ŽUPNA KUĆA, VOŠTANE

1. PETAR ĆALETA, PREDSJEDNIK
2. LOVRE ĆALETA, POTPREDSJEDNIK
1. JOSIP VUKAS, 1.ČLAN, (HDZ)
2. PETAR VUKAS, 2.ČLAN, (HDZ)
3. MAGDALENA BILONIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. ANTONIA VUKAN, 4.ČLAN, (HSU)
5. KLAUDIJA GUSIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. ŠIMUN PAVIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. IVNA KOZINA, 7.ČLAN, (MOST)
8. HRVOJE BILIĆ, 8.ČLAN, (SDP)

 

22BIRAČKO MJESTO 22. ČAČVINA
OŠ ČAČVINA, ČAČVINA

1. IRIS ČOTA, PREDSJEDNIK
2. STIPE GILIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. LUKA BILONIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. MILA PUDAR, 2.ČLAN, (HDZ)
3. NIKOLA BILONIĆ, 3.ČLAN, (HSP)
4. KARLO KROLO, 4.ČLAN, (HSU)
5. NIKICA ŽAPER, 5.ČLAN, (HDZ)
6. HRVOJE PROJIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. IVAN ŠIPIĆ, 7.ČLAN
8. MIRKO BEŠLIĆ, 8.ČLAN

Povezani članci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Back to top button