Vijesti

Popis članova biračkih odbora Općine Hrvace

Izašao je popis svih članova biračkih odbora u Općini Hrvace:

1BIRAČKO MJESTO 1. HRVACE
KUĆA ANĐE KEKEZ, HRVACE 67 A (KOD RESTORANA JANKOVIĆ)

1. ANĐELA PLETIKOSIĆ, PREDSJEDNIK
2. ANA MUŠTERIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. ANKICA JANKOVIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. ANKICA KEKEZ, 2.ČLAN, (HDZ)
3. MARIJA STIPANAC STRMO, 3.ČLAN
4. BOŽE RADMAN-LIVAJA, 4.ČLAN, (HSS)
5. ANTE KEKEZ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. VALENTINA ZORICA, 6.ČLAN, (HDZ)
7. IVANA RENIĆ, 7.ČLAN, (MOST)
8. LEANDRA EZGETA, 8.ČLAN, (SDP)

 

2BIRAČKO MJESTO 2. HRVACE
OŠ “DINKA ŠIMUNOVIĆA”, HRVACE

1. MIHAELA BOŠNJAK, PREDSJEDNIK
2. MATEA GUBERAC, POTPREDSJEDNIK
1. IVANA BOŠNJAK, 1.ČLAN, (HDZ)
2. IVAN MAĐOR-BOŽINOVIĆ, 2.ČLAN, (HDZ)
3. MIRNA BULJAC, 3.ČLAN
4. ANDREJA GALIĆ, 4.ČLAN, (HSS)
5. ANAMARIJA DOLJANIN, 5.ČLAN, (HDZ)
6. BOŽENA KEKEZ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. IVNA ROMIĆ, 7.ČLAN
8. ANTE VARENINA, 8.ČLAN, (SDP)

 

3BIRAČKO MJESTO 3. BITELIĆ
OŠ BITELIĆ, BITELIĆ

1. ANITA MATAS, PREDSJEDNIK
2. MONIKA IVANDIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. ANTE JUKIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. BLAŽENKO BULJAN, 2.ČLAN, (HDZ)
3. MARINA VUKOVIĆ, 3.ČLAN
4. MONIKA LOVRIĆ, 4.ČLAN, (HSS)
5. ANTE BULJAN, 5.ČLAN, (HDZ)
6. KARLA JUKIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. ANITA DOLJANIN, 7.ČLAN, (MOST)
8. JAGODA VESELICA, 8.ČLAN, (SDP)

 

4BIRAČKO MJESTO 4. RUMIN
KUĆA MARKA BULJANA, RUMIN

1. SANDRA ĆURKOVIĆ, PREDSJEDNIK
2. KRISTINA MARKULIN, POTPREDSJEDNIK
1. JERKO ĆURKOVIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. SNJEŽANA EZGETA, 2.ČLAN, (HDZ)
3. PETRA ĆURKOVIĆ, 3.ČLAN
4. ANA LOVRIĆ, 4.ČLAN, (HSS)
5. SENKA MARKULIN, 5.ČLAN, (HDZ)
6. EMA LOVRIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. IVANA ĆURKOVIĆ, 7.ČLAN, (MOST)
8. ANTONIJA KARDOŠ, 8.ČLAN, (SDP)

 

5BIRAČKO MJESTO 5. VUČIPOLJE
STARA OŠ U VUČIPOLJU, VUČIPOLJE

1. DIANA DOMJANOVIĆ, PREDSJEDNIK
2. GABRIJELA LIOVIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. HANA LIOVIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. ANA PLETIKOSIĆ, 2.ČLAN, (HDZ)
3. RAFAELA DOMJANOVIĆ, 3.ČLAN
4. MIRKO VUKMAN, 4.ČLAN, (HSS)
5. ANTEA JUKIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. VERICA ĆURKOVIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. DUŠAN BEŠLIĆ, 7.ČLAN, (MOST)
8. VLADIMIR VESELICA, 8.ČLAN, (SDP)

 

6BIRAČKO MJESTO 6. POTRAVLJE
OŠ POTRAVLJE, POTRAVLJE

1. IVANA VRDOLJAK TADIĆ, PREDSJEDNIK
2. JELENA SVALINA, POTPREDSJEDNIK
1. HRVOJE TADIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. KRISTINA KUNAC, 2.ČLAN, (HDZ)
3. MARINA KUNAC, 3.ČLAN
4. TINA KUNAC, 4.ČLAN, (HSS)
5. MIHAELA MAJIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. MARIJANA KUNAC, 6.ČLAN, (HDZ)
7. VALENTINA TITLIĆ, 7.ČLAN
8. ANTE KARDOŠ, 8.ČLAN, (SDP)

 

7BIRAČKO MJESTO 7. SATRIĆ
PROSTORIJE MO SATRIĆ, SATRIĆ

1. DRAGICA PROLIĆ, PREDSJEDNIK
2. JELENA HRGOVIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. MIRA PROLIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. NENO HRGOVIĆ, 2.ČLAN, (HDZ)
3. IRENA ALEBIĆ, 3.ČLAN
4. IVAN VITIĆ, 4.ČLAN, (HSS)
5. ZLATA HRGOVIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. JOSIP PROLIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. BARBARA BILIĆ, 7.ČLAN, (PAMETNO ZA SPLIT I DALMACIJU)
8. SANJA KARDOŠ, 8.ČLAN, (SDP)

 

8BIRAČKO MJESTO 8. MALJKOVO
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, MALJKOVO

1. GABRIELA BILANDŽIĆ, PREDSJEDNIK
2. JELENA MUŠTERIĆ, POTPREDSJEDNIK
1. ANĐELA BILANDŽIĆ, 1.ČLAN, (HDZ)
2. BRIGITTA KANAET, 2.ČLAN, (HDZ)
3. IVA BILANDŽIĆ, 3.ČLAN
4. IVA BILANDŽIĆ, 4.ČLAN, (HSS)
5. MARIJA BILANDŽIĆ, 5.ČLAN, (HDZ)
6. ANITA VUČKOVIĆ, 6.ČLAN, (HDZ)
7. JELA VUČKOVIĆ, 7.ČLAN, (SDP)
8. MARIJA ĐAPIĆ, 8.ČLAN, (SDP)

Povezani članci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Back to top button