Sport

Poznati finalisti 10. prvenstva Brnaza (Šabići i Klarići)

Nakon odigrane dvije polufinalne utakmice poznati su finalisti a to su ekipe:Šabići (Gumelići) i ekipa Klarića.U prvom odigranom susretu Šabići su u izvanrednoj utakmici svladali Vučkoviće rezultatom 2-1.Čvrsta obrana sa dva izvanredna stopera Josipom Jankovićem i Josipom Malbašom, te neumornim veznjakom Darkom Jukićem i Nikom Arbanasom uz odlično vođenje utakmice trenera Ivana Šabića-Gumija bili su ovaj put prevelika prepreka za Vučkoviće. U drugoj utakmici momčad Do bure je dominirala i stvarala ogroman broj šansi ali u prvom poluvremenu vratar Klarića Roguljić je bravuroznim obranama održao Klariće ba životu.

Drugo poluvrijeme donosi izjednačeniju igru, a nakon što su Klarići poveli prekrasno izvedenim slobodnjakom Antonia Klarića tijek igre lagano odlazi na stranu Klarića te brzonogi Toni Ljubas postiže zgoditak za 2-0. Pokušavala je momčad Do bure ali jedino što su uspjeli smanjiti rezutat na 2-1. Izvanredna atmosfera popunjene tribine. Fer i sportsko ponašanje obilježili su ova dva polufinalna ogleda. I na kraju zajedničko druženje i pjesma najbolja su pozivnica svima za finalne.