Sport

Rk Kamičak Sinj – pobjeda nad Biogradom 30-26

U derbiju 24. kola pobjeda nad ekipom Biograda 30-26.
Borbena utakmica u kojoj se na početku gosti bolje snalaze te vode 2-5. Brzo se vraćamo u egal na 6-6, a do kraja poluvremena igra se izjednačeno za krajnji rezultat 13-13.
Drugo poluvrijeme pocinje slicno, gol na gol, do rezultata 19-16 u 38. minuti. Prednost držimo, da bi u 58oj došli i na 6 pogodaka prednosti. Na kraju gosti ublažavaju poraz sa dva pogotka za konačnih 30-26. Od strijelaca Toni Siljak Vuckovic 8 pogodaka, Neno Zdilar i Slavko Filipović-Grčić po 5, Ante Milun i Neno Gašpar po 4. Istaknut ćemo i nekoliko odličnih obrana našeg vratara Daria Plavša, u trenutcima kad se lomio rezultat. Danas je također za svoju ekipu U15, u pobjedi nad Zadrom 2013 skinuo 5 sedmeraca. Sljedeće kolo se igra za dva tjedna, idemo u goste prvoplasiranoj ekipi Ardiaei.