Sport

Sjajan nastupa gimnastičara – izboreno Državno prvenstvo

Gimnastički klub Sinj nastupio je dana 13.10.2019.godine u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici na 3. Kolu Regije Jug u Splitu ostvarivši odlične uspjehe u gotovo svim kategorijama.

Mlađe kadetkinje ( Ena Krstić, Petra Mravak, Martina Bilođerić i Lucija Masle )  osvojile su ekipno treće mjesto.

Mlađe juniorke ( Iva Norac Kljajo, Michela Maroš, Ida Gaurina, Tina Krstić, Tanja Barbić i Mia Maroš ) osvojile su također treće mjesto ali u dosta jakoj konkurenciji koju je činilo 7 ekipa.

Dobar nastup imale su kadetkinje ali bez postolja ( Monika Norac Kevo, Ena Kotarac, Lana Prološćić, Matea Maleš i  Mare Šušnjara ).

Ante Jadrijević-Cvrlje u kadetskoj konkurenciji osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju.

Seniorka Iva Boko također osvaja prvo mjesto, Hana Kalinić drugo mjesto i srebrnu medalju.
Ekipno seniorke ( Iva Boko, Hana Kalinić, Andrea Samardžić, Ela Kerum i Ivona Radman ) osvajaju prvo mjesto ispred Gimnastičkoga kluba Salto-Solin.

Odličnim nastupima seniorke su izborile nastup na završnici Državnog prvenstva zajedno sa kadetom Antom Jadrijevićem Cvrljom koja će se održati polovinom mjeseca Studenoga u Gimnastičkom centru Aton u Nedelišću.

Veliko HVALA trenerima Radmili Kitanović Krstić, Ivanu Vučkoviću i Andrei Samardžić koji su dali ogroman doprinos ovom uspjehu.