Sport

U Sinju održano prvenstvo Hrvatske u obaranju ruku

Dana, 28.lipnja 2020.godine u Gradskom kinu Sinj održano je 11. po redu prvenstvo Hrvatske u obaranju ruku za osobe s i bez invaliditeta. Naime, treću godinu za redom Grad Sinj je domaćin ovakve vrste natjecanja.
‘Prvenstvo Hrvatske 2020’ organizirano je po najvišim svjetskim standardima te pod pokroviteljstvom Grada Sinja i Hrvatskog saveza za obaranje ruku.
Na prvenstvu su kroz kvalifikacijske i završne borbe sudjelovala 173 natjecatelja iz cijele Hrvatske.
Nagrade i priznanja najboljima uručila je gradonačelnica Grada Sinja te svim natjecateljima čestitala na uspjehu i uloženom trudu.

 

Prvenstvo RH 2020 za osobe s i bez invaliditeta
Sinj, Hrvatska 27.-29.6.2020.
Službeni rezultati:
OPEN LEFT
1. ANDRIJA ŠIMIĆ
2. VIKTORIO SOVIĆ
3. DRAŽEN KOGL
4. MARJAN HARČA
OPEN RIGHT
1. ANDRIJA ŠIMIĆ
2. IVO KRIŽAN
3. VIKTORIO SOVIĆ
4. RINO MAŠIĆ
JUNIOR16 MEN LEFT OPEN
1. BAĐUN ROBERTO. KOR TIGAR
2. KOVAČEVIĆ JOSIP. KOR TIGAR
3. BOŽINOVIĆ CARLLOS. KOR TIGAR
JUNIOR16 MEN RIGHT OPEN
1. BAĐUN ROBERTO. KOR TIGAR
2. BOŽINOVIĆ CARLLOS. KOR TIGAR
3. KOVAČEVIĆ JOSIP. KOR TIGAR
JUNIOR18 MEN LEFT 75
1. KRBAVAC PAULO. KOR KING
2. NOVAK DAVID. KOR SPARTANCI
3. ČATARIĆ MATEJ. KOR TIGAR
4. BULAT MATE. KOR SOUTH POWER
5. BIŠKUP GABRIJEL. KOR SPARTANCI
6. ŠKUGOR JAKOV. KOR SOUTH POWER
JUNIOR18 MEN LEFT 75+
1. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR SPARTANCI
2. MAŠIĆ RINO. KOR SHARK
3. VUKELIĆ BRUNO. KOR SHARK
4. RADAN JOSIP. KOR SOUTH POWER
5. BUDIM MARKO. KOR SAMSON
JUNIOR18 MEN RIGHT 75
1. ČATARIĆ MATEJ. KOR TIGAR
2. NOVAK DAVID. KOR SPARTANCI
3. KRBAVAC PAULO. KOR KING
4. BULAT MATE. KOR SOUTH POWER
5. BIŠKUP GABRIJEL. KOR SPARTANCI
6. ŠKUGOR JAKOV. KOR SOUTH POWER
JUNIOR18 MEN RIGHT 75+
1. MAŠIĆ RINO. KOR SHARK
2. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR SPARTANCI
3. RADAN JOSIP. KOR SOUTH POWER
4. BUDIM MARKO. KOR SAMSON
5. VUKELIĆ BRUNO. KOR SHARK
SENIOR MEN LEFT 75
1. KOGL DRAŽEN. KOR TIGAR
2. TRIPLAT PETAR. KOR SPARTANCI
3. PANCER ANTUN. KOR SAMSON
4. KRALJIĆ BONO. KOR GLADIJATOR
5. VUJAKOVIĆ MARKO. KOR GLADIJATOR
6. KATIĆ MARKO. KOR SAMSON
7. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
8. JELIĆ FRAN. KOR GLADIJATOR
SENIOR MEN LEFT 85
1. MAŠIĆ RINO. KOR SHARK
2. DOGAN IVAN. KOR SPARTANCI
3. DROKAN MISLAV. KOR TIGAR
4. JURKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
5. TEPŠA FILIP. KOR SPARTANCI
6. BURUŠIĆ JOSIP. KOR TROJANCI
7. DRUGČEVIĆ MIHAEL. KOR TIGAR
8. VUKIĆ FRANKO. KOR SOUTH POWER
9. BERDIK STJEPAN. KOR GLADIJATOR
SENIOR MEN LEFT 95
1. PALADA LUKA. KOR GLADIJATOR
2. STRUPAR MATEO. KOR GLADIJATOR
3. BRKIĆ DANIJEL. KOR SAMSON
4. ODORJAN TOMISLAV. IMPRESS GYM
5. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR SPARTANCI
6. KREBER VALENTIN. IMPRESS GYM
7. ZRMANJAC BORIS. KOROI ILICA
8. VUKELIĆ EMIL. KOR KING
9. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
SENIOR MEN LEFT 105
1. SOVIĆ VIKTORIO. KOR TROJANCI
2. HARČA MARJAN. KOR TIGAR
3. KOGL MARKO. KOR TIGAR
4. MARINKOVIĆ NINO. KOR GLADIJATOR
5. ŠITUM ANTE. KOR SOUTH POWER
6. BLAGEC MATIJA. IMPRESS GYM
7. KRIŠTO ANTE. KOR MUSE
8. RADONIĆ STANKO. KOR MUSE
SENIOR MEN LEFT 105+
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KOR KING
2. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
3. RAGUŽ ANDRIJA. KOR SPARTANCI
4. KRIŽAN IVO. KOR TROJANCI
5. HLEVNJAK BORNA. KOR SPARTANCI
6. FIŠTER PHILLIP. KOR SPARTANCI
7. BRADAČ MATIJA. KOR GLADIJATOR
8. SAVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
SENIOR MEN LEFT POČETNICI 85
1. TEPŠA FILIP. KOR SPARTANCI
2. GOMERČIĆ IVAN. KOR KING
3. BERDIK STJEPAN. KOR GLADIJATOR
4. TOLIĆ KREŠIMIR. KOR SOUTH POWER
5. BARAN LEON. KOR SAMSON
6. GRABAR MATIJA. KOR SPARTANCI
7. SUČIĆ ZVONIMIR. KOR SPARTANCI
SENIOR MEN LEFT POČETNICI 85+
1. VUKELIĆ BRUNO. KOR SHARK
2. BUDIM MARKO. KOR SAMSON
3. MARTINIĆ TONI. KOR SOUTH POWER
4. BRADAČ MATIJA. KOR GLADIJATOR
5. RADONIĆ STANKO. KOR MUSE
6. SRPAK MATIJA. KOR GLADIJATOR
7. VUKELIĆ EMIL. KOR KING
8. JANKOVIĆ FILIP. KOR SOUTH POWER
9. SOVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
10. MORINA ARIAN. KOR GLADIJATOR
SENIOR MEN RIGHT 75
1. KOGL DRAŽEN. KOR TIGAR
2. DROKAN LUKA. KOROI TREŠNJEVKA
3. TRIPLAT PETAR. KOR SPARTANCI
4. VUJAKOVIĆ MARKO. KOR GLADIJATOR
5. JELIĆ FRAN. KOR GLADIJATOR
6. PANCER ANTUN. KOR SAMSON
7. KRALJIĆ BONO. KOR GLADIJATOR
8. KATIĆ MARKO. KOR SAMSON
9. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
SENIOR MEN RIGHT 85
1. MAŠIĆ RINO. KOR SHARK
2. DRUGČEVIĆ MIHAEL. KOR TIGAR
3. DOGAN IVAN. KOR SPARTANCI
4. DROKAN MISLAV. KOR TIGAR
5. BURUŠIĆ JOSIP. KOR TROJANCI
6. JURKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
7. TEPŠA FILIP. KOR SPARTANCI
8. VUKIĆ FRANKO. KOR SOUTH POWER
9. BERDIK STJEPAN. KOR GLADIJATOR
SENIOR MEN RIGHT 95
1. PALADA LUKA. KOR GLADIJATOR
2. STRUPAR MATEO. KOR GLADIJATOR
3. FRANCKI NOVAK JOSIP. KOR SPARTANCI
4. BRKIĆ DANIJEL. KOR SAMSON
5. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
6. ODORJAN TOMISLAV. IMPRESS GYM
7. KREBER VALENTIN. IMPRESS GYM
8. VUKELIĆ EMIL. KOR KING
9. ZRMANJAC BORIS. KOROI ILICA
SENIOR MEN RIGHT 105
1. SOVIĆ VIKTORIO. KOR TROJANCI
2. KOGL MARKO. KOR TIGAR
3. HARČA MARJAN. KOR TIGAR
4. KRIŠTO ANTE. KOR MUSE
5. MARINKOVIĆ NINO. KOR GLADIJATOR
6. ŠITUM ANTE. KOR SOUTH POWER
7. BLAGEC MATIJA. IMPRESS GYM
8. RADONIĆ STANKO. KOR MUSE
SENIOR MEN RIGHT 105+
1. ŠIMIĆ ANDRIJA. KOR KING
2. KRIŽAN IVO. KOR TROJANCI
3. POLEŠ JOSIP. SOUTH POWER
4. RAGUŽ ANDRIJA. KOR SPARTANCI
5. HLEVNJAK BORNA. KOR SPARTANCI
6. BRADAČ MATIJA. KOR GLADIJATOR
7. SAVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
8. FIŠTER PHILLIP. KOR SPARTANCI
SENIOR MEN RIGHT POČETNICI 85
1. JURKOVIĆ MARKO. KOR SPARTANCI
2. TEPŠA FILIP. KOR SPARTANCI
3. GOMERČIĆ IVAN. KOR KING
4. BERDIK STJEPAN. KOR GLADIJATOR
5. BARAN LEON. KOR SAMSON
6. TOLIĆ KREŠIMIR. KOR SOUTH POWER
7. SUČIĆ ZVONIMIR. KOR SPARTANCI
8. GRABAR MATIJA. KOR SPARTANCI
SENIOR MEN RIGHT POČETNICI 85+
1. BRADAČ MATIJA. KOR GLADIJATOR
2. RADONIĆ STANKO. KOR MUSE
3. BUDIM MARKO. KOR SAMSON
4. VUKELIĆ BRUNO. KOR SHARK
5. MARTINIĆ TONI. KOR SOUTH POWER
6. SRPAK MATIJA. KOR GLADIJATOR
7. VUKELIĆ EMIL. KOR KING
8. SOVIČEK ZVONKO. KOR TIGAR
9. JANKOVIĆ FILIP. KOR SOUTH POWER
10. MORINA ARIAN. KOR GLADIJATOR
DISABLED MEN RIGHT SJEDEĆE OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. KOROI TREŠNJEVKA
2. HABDIJA DANIJEL. KOR TIGAR
3. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
SENIOR WOMEN LEFT 80
1. TROBIĆ BLAŽENKA. KOR TIGAR
2. KOGL MIHAELA. KOR TIGAR
3. KOVAČEVIĆ MIRELA. KOR KING
4. EMINA JELUŠIĆ. KOR TROJANCI
5. SABINA BOGUNOVIĆ. KOR SPARTANCI
6. BARBARA VAJENTIĆ. KOR GLADIJATOR
7. LUCIJA NIĆENO. KOR SPARTANCI
8. MATEA BURIGO. KOR SPARTANCI
SENIOR WOMEN RIGHT 80
1. KOGL MIHAELA. KOR TIGAR
2. TROBIĆ BLAŽENKA. KOR TIGAR
3. KOVAČEVIĆ MIRELA. KOR KING
4. SABINA BOGUNOVIĆ. KOR SPARTANCI
5. EMINA JELUŠIĆ. KOR TROJANCI
6. BARBARA VAJENTIĆ. KOR GLADIJATOR
7. MATEA BURIGO. KOR SPARTANCI
8. LUCIJA NIĆENO. KOR SPARTANCI
DISABLED MEN LEFT STAJAĆE OPEN
1. ZRMANJAC BORIS. KOROI ILICA
2. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
3. DEVČIĆ NIKOLA. KOROI DUBRAVA
4. KOVAČEVIĆ JOSIP. KOR TIGAR
5. DROKAN LUKA. KOROI TREŠNJEVKA
DISABLED MEN LEFT SJEDEĆE OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. KOROI TREŠNJEVKA
2. HABDIJA DANIJEL. KOR TIGAR
3. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA
DISABLED MEN RIGHT STAJAĆE OPEN
1. DROKAN LUKA. KOROI TREŠNJEVKA
2. ZRMANJAC BORIS. KOROI ILICA
3. BOGUNOVIĆ BOŽO. KOROI DUBRAVA
4. KOVAČEVIĆ JOSIP. KOR TIGAR
5. DEVČIĆ NIKOLA. KOROI DUBRAVA
DISABLED MEN RIGHT SJEDEĆE OPEN
1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. KOROI TREŠNJEVKA
2. HABDIJA DANIJEL. KOR TIGAR
3. NOVAČIĆ SVEBOR. KOROI TREŠNJEVKA

Povezani članci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Moglo bi Vas zanimati

Close
Close