Vijesti

Uoči Dana Alke i Velike Gospe nove klupe i koševi u središtu Sinja

Na frekventnim lokacijama, u Gradskom parku i ispred zgrade Gradske uprave, postavljeno je  ukupno 11 novih klupa i 8 koševa za otpad.

Ova poboljšanja doprinose ljepšem izgledu grada i većoj funkcionalnosti javnih površina, osobito u vrijeme kada Sinj postaje središte okupljanja tisuća posjetitelja, hodočasnika i uzvanika.

Pozivamo sve građane i goste da nove sadržaje koriste savjesno i s poštovanjem prema zajedničkom prostoru, kako bi Sinj i dalje bio primjer uređenog i gostoljubivog grada.

Povezani članci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Back to top button
Sinjska rera | web portal Sinja i Cetinskog kraja
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.