Sport

Utakmica u Trilju prekinuta nakon tučnjave “udaranje više igrača otvorenom nogom u glavu” – trener Boško Anić prijetio sucu

Utakmica 15. kola 2. ŽNL Splitsko-dalmatinske između Trilja 2001 i Dalmatinac prekinuta je u 89. minuti nakon opće tučnjave prenosi Dalmatinski nogomet .

U prošlom kolu, Grgo Vukas, kao službena osoba Trilja 2001, nezadovoljan suđenjem je nakon utakmice uhvatio suca za vrat te ga odgurnuo. Kažnjen je s četiri mjeseca zabrane obavljanja funkcija u nogometu.

Danas opet ružne scene na utakmici Trilja, u 88. minuti gosti postižu pogodak za 0:1, a sudac je u 89. minuti isključio domaćeg trenera Boška Anića zbog vrijeđanja: ‘Sudac majmune. Dočekat ću te iza utakmice’.

Nakon toga, domaći igrač Mario Bilonić jednog igrača gostiju udara nogom u glavu, dok nakon toga dvojicu pokušava udariti na isti način. Gostujući igrač Nikola Marinović ulazi u teren s klupe za pričuve i obračunava se s Bilonićem. Situacija ubrzo izmiče kontroli, sudac svira kraj, ali incidenti se nastavljaju do izlaska s terena, a osobe koje su bile na cesti ulaze na teren da bi smirile situaciju. Nakon toga, igrači ulaze u svlačionice.