Sport

’Završen 7. Dan memorijalno-humanitarnog turnira ‘’Goran Vučić’’

Jučer su na Planici uz mnoštvo gledatelja i ugodnu atmosferu odigrane 3 utakmica u sklopu ovogodišnjeg seniorskog malonogometnog turnira ‘’Goran Vučić’ i 1 utakmica Initium Dječjeg malonogometnog turnira.

U prvom dječjem susretu jučerašnjeg dana snage su odmjerili Rapid I MNK Cetina. Od samog starta, u ovoj dramatičnoj utakmici ekipe su se fokusirale na napad i otvorenu igru. Prvi dio utakmice pripao je sjajnoj ekipi MNK Cetina. U nastavku je uslijedila žestoka borba za pobjedu. Ekipa Rapid u zadnjim minutama susreta preokreće utakmicu u svoju korist te ostvaruje pobjedu 2-1!

Strijelci utakmice bili su:

– Toni Gaurina 1x i Filip Buljan 1x za ekipu Rapid

– Jakov Lucić 1x za ekipu MNK Cetina

Nakon susreta dječjeg turnira uslijedila je prva utakmica seniorskog turnira između ekipa Goran Vučić i Crveni Vragov. Ekipa Crveni Vragovi sjajnim pogotcima na predah je otišla visokim vodstvom protiv domaćina 0-5. U nastavku utakmice ekipa Goran Vučić pokušava preokrenuti susret i smanjiva rezultat na 2-5, no Crveni Vragovi zabijaju za 2-6 te na kraju zaključuju pobjedu i odlaze u četvrtfinale natjecanja!

– Marko Maloča 1x i Ivan Poparić 1x za domaćina Goran Vučić

– Lovre Šuvar 3x, Roko Jenjić 1x, Marko Žižić 1x i Ivan Ajdučić 1x za ekipu Crveni Vragovi

Treći susret dana, zadnja utakmica šesnaestine finala seniorskog turnira započela je u 21:15h između ekipa MNK Gala/EL. Galalux i Svježina Gljev. Od samog početka ekipa MNK Gala/EL. Galalux je dominirala terenom što se i pokazalo rezultatom na kraju susreta kada je na semaforu pisalo 14-4.

– Milan Družijanić 7x, Ante Silić 3x, Nikola Moro 2x, Roko Marin Stojkić 1x i autogol ekipe Svježina Gljev 1x za ekipu MNK Gala/EL. Galalux

– Ante Smoljo 1x, Josip Batarelo 1x, Andrija Bilokapić 1x i Luka Maleš 1x za ekip Svježina Gljev

U zadnjem susretu dana, utakmici osmine finala između ekipa CB New Point – CB Forum gledali smo jednu od najljepših utakmica turnira. Tvrda, ujednačena i taktički odlično postavljena utakmica na poluvremenu završava rezultatom 1-1. U drugom poluvremenu utakmica se otvara i ekipa CB Forum sa dva uzastopna pogotka odlazi na vodstvo 1-3. Nakon šoka za ekipu CB New Point, njihovi igrači daju sve u napad te smanjuju na 2-3. U zadnjoj minuti susreta svi igrači New Point-a se prebacuju u polovicu CB Foruma te umalo dolaze do izjednačenja. Susret je ipak završio pobjedom ekipe CB Forum koja je ušla u četvrtfinale turnira.