Vijesti

Završen deveti dan Memorijalno-humanitarnog turnira ‘Goran Vučić’, večeras košarkaška poslastica na Planici!

U sklopu ovogodišnjeg seniorskog malonogometnog turnira ‘Goran Vučić’ jučer je na Planici odigrana jedna utakmica osmine finala.
U prvom i jedinom susretu dana snage su odmjerili MNK Vrilo i AS Ikljaš. Od samog starta, u ovoj dramatičnoj utakmici ekipe su se fokusirale na napad i otvorenu igru. Prvi dio utakmice ostao je neriješen rezultatom 2-2. U nastavku je uslijedila žestoka borba za pobjedu ovih ujednačenih ekipa. Ekipa AS Ikljaš je u zadnjim minutama susreta zabila je gol za vodstvo te u konačnici ostvarila pobjedu 2-3!
Strijelci utakmice bili su:
– Josip Bošković 1x i Marko Uvodić 1x za ekipu MNK Vrilo
– Ante Jurko 2x i Boško Norac-Kljajo 1x za ekipu AS Ikljaš
Seniorski malonogometni turnir se nastavlja sutra, a danas nas na Planici čeka košarkaški spektakl – Pro Tour 3×3 košarkaški turnir.
Pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže na ovom jedinstvenom košarkaškom turniru koji po prvi puta dolazi u službenoj organizaciji na Planicu.’’