Sport

Kingtrade Makarska – Kamičak Sinj 20:30

Kamičak je u Makarsku otputovao bez nekoliko standardnih prvotimaca, i očekivala se neizvjesna utakmica, no upozorenja trenera Damira Šimleše o pravom pristupu utakmici od početka svi igrači su shvatili ozbiljno i odradili posao na najbolji mogući način.
Krenulo je odlično u obrani i sa fenomenalnim vratarom Stupalom koji je napocetku zakljucao svoja vrata, tako da su domaci prvi pogodak postigli tek u 7. minuti. Prednost je odmah otisla na par pogodaka razlike, sto je odrzavano do kraja poluvremena koje zavrsava 7-13 za goste.
U drugom dijelu slično, domaći teško do pogodaka(Stupalo 15 obrana), što je Kamičak brzo kažnjavao kontrama i vrlo lagano se odvojio za najvecih 15-28.
Trener Kamička u tom trenutku daje priliku mlađim snagama i sa šest kadeta na terenu u posljednjih 15 minuta utakmica se privodi kraju za konačnih 20-30.
Od strijelaca istaknut cemo Miluna sa 9, Putnika sa 7 i Gašpara sa 6 pogodaka.
Sljedece kolo Kamičak dočekuje ekipu Jelse u Sinju, igra se u subotu 23.02. s početkom u 16.30h.