Sport

Županija stipendirala novčano mlade nadarene sportaš – petero iz Sinja

Stipendiranje mladih nadarenih sportaša dodjeljuju se:

1. Košarkaškom klubu Alkar – Sinj, stipendija Toni Tadić, u iznosu od 6.000,00 kn

2. Plivački klub Pošk – Split, stipendija Ante Caktaš, Marul Boko, Lana Čavrak, Antea Galić u iznosu od 24.000,00 kn

3. Tenis kamp Stobreč – Stobreč, stipendija Bruno Terze, u iznosu od 6.000,00 kn

4. Odbojkaški klub Brda – Split, stipendija Marija Čaić, Danijela Ribičić, u iznosu od 12.000,00 kn

5. Atletski sportski klub Split – Split, stipendija Toma Batistić, u iznosu od 6.000,00 kn

6. Taekwondo klub Marjan – Split, stipendija Magdalena Matić, Mia Tukić, Leona Hrgota, Dora Kozić, Lucija Gruić u iznosu od 30.000,00 kn

7. Jedriličarski klub Labud – Split, stipendija Josip Tafra, u iznosu od 6.000,00 kn

8. Sportsko penjački klub Mosor – Split, stipendija Marjeta Smoje, u iznosu od 6.000,00 kn

9. Ženski košarkaški klub Salona – Solin, stipendija Mia Nekić, u iznosu od 6.000,00 kn

10. Hrvatski veslački klub “Marina Kaštela”- Kaštel Kambelovac, stipendija Domagoj Križić, u iznosu od 6.000,00 kn

11. Gimnastički klub Marjan – Split, stipendija Antea Ercegović, Katerina Strinić, u iznosu od 12.000,00 kn

12. Veslački klub Jelsa – Jelsa, stipendija Ema Božiković, Lana Božiković u iznosu od 12.000,00 kn

13. Judo klub Pujanke – Split, stipendija Ena Ninčević, Antea Ajduković, Leona Marijanović, Ivan Todorović iznos od 24.000,00 kn

14. Plivački klub Mornar – Split, stipendija Lucija Kučan , Marijeta Maričić iznos od 12.000,00 kn

15. Ženski rukometni klub Sinj – Sinj, stipendija Nika Nejašmić, Jelena Beljo, Andrea Gutić iznos od 18.000,00 kn

16. Judo klub Alkar – Sinj, stipendija Frane Vučemilo iznos od 6.000,00 kn

17. Streljačko društvo Dalmacijacement – Solin, stipendija Dora Čilaš, Ela Nakić iznos od 12.000,00 kn

18. Plivački klub Jadran – Split, stipendija Klara Tokić, Tara Grgin, Roko Jerčić, Petra Perović, Damir Sučić, Viktor Bačić, iznos od 36.000,00 kn

19. Kajak kanu klub Mračaj – Runovići, stipendija, Anđela Jukić, Ana Ždero iznos od 12.000,00 kn.

20. Judo klub Solin – Solin, stipendija Laura Barišić, Marko Božić, Petar Mijić, Ana Raič iznos od 24.000,00 kn

21. Hrvatski rukometni klub Krilnik Spomen-klub hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata – Split, stipendija Toma Nekić, Anteo Balić iznos od 12.000.00kn

22. Taekwondo klub Imotski – Imotski, stipendija Petra Jerković iznos od 6.000.00 kn

23. Mačevalački klub Split – Split, stipendija Karlo Šourek iznos od 6.000.00 kn

Ž U P A N Blaženko Boban, v.r.

Povezani članci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Moglo bi vas zanimati
Close
Back to top button