Sport

ŽRK Sinj – ŽRK Hoteli Makarska 30:17

U utakmici 11. kola 2 hrl.jug rukometašice ŽRK Sinja su očekivano upisale pobjedu protiv ekipe Makarske. U pripremi za državno prvenstvo kadetkinja trener je od starta dao priliku mlađim djevojkama da se uigravaju za nadolazeće natjecanje. Početna nervoza kod domaćih djevojaka rezultirala je ujednačenom rezultatu sve do sredine prvog poluvremena kada trener uvodi iskusnije igračice i rezultat se mijenja u korist domaće ekipe te se istim tempo nastavlja cijelo drugo poluvrijeme rezultirajući krajnjim ishodom od +13 golova razlike.
Treba istaknuti vratarku Anu Ugrin koja je netom napunila 14 godina i debitirala za seniorsku ekipu vrlo uspješno, odradivši odličnih 40 minuta na vratima Sinja.
U srijedu 27. veljače u 17:00h ekipa ŽRK Sinja igra utakmicu osmine kupa hrvatske protiv ekipe ŽRK Osijek. Očekujemo podršku naših navijača u borbi za najveći uspjeh sinjskog ženskog rukometa, četvrtfinala kupa hrvatske