Vijesti

Sinj- objavljena Lista kandidata za dodjelu studentskih stipendija

Dana 23. studenoga 2020. godine, Komisija za provedbu postupaka dodjele stipendija studentima s područja Grada Sinja za 2020./2021. akademsku godinu, objavljuje Listu kandidata za dodjelu studentskih stipendija.

Svaki kandidat može podnijeti pisani prigovor na listu kandidata na e-mail adresu info@sinj.hr, u roku 8 dana od dana objavljivanja liste na službenoj internetskoj stranici Grada Sinja.

O prigovoru odlučuje gradonačelnica u roku od 8 dana po isteku roka za dostavu prigovora.

O odluci po prigovoru kandidati će biti obaviješteni u pisanom obliku.

Odluka o prigovoru je konačna.

Dokument :

LISTA KANDIDATA ZA DODJELU STUDENTSKIH STIPENDIJA 2020-2021

LISTA KANDIDATA ZA DODJELU STIPENDIJA
Studenti 1. godine
Prijave koje ispunjavaju uvjete natječaja
PREZIME I IME FAKULTET
1 AJDUKOVIĆ JOSIP FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
2 ATLAGA LJUBICA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
3 BARAĆ MARKO FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
4 BEŠLJIĆ IRENA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
5 BITUNJAC TINA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
6 BOTA MARKO ARHITEKTONSKI FAKULTET U ZAGREBU
7 BULJ DARIA PEDAGOGIJA I TALIJANSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST U ZADRU
8 BULJAN HELENA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
9 CVITKOVIĆ ANAMARIJA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, TURIZAM
10 CVITKOVIĆ ANTE FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
11 ČARIĆ STIPE PMF U SPLITU,INFORMATIKA I TEHNIKA
12 ČAVČIĆ INA-PAULA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
13 ČAVČIĆ MIA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽ. I NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽ.
14 ČOVIĆ MARTINA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
15 ĆURKOVIĆ JOSIP FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
16 DOMAZET ENA GEOGRAFIJA I HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOOST U ZADRU
17 DRŽAK ANTE KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU,
18 EZGETA MARKO FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
19 GALIĆ MARTINA MEDIJSKI DIZAJN U KOPRIVNICI
20 GOJUN ANAMARIA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE
21 GUGIĆ TOMISLAV FESB U SPLITU,1ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
22 JADRIJEVIĆ IVANA EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, LOGOPEDIJA
23 JAZIDŽIJA GABRIELA EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, REHABILITACIJA
24 JELINČIĆ IVONA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I POVIJEST UMJETNOSTI
25 JENJIĆ DOMAGOJ FER U ZAGEBU
26 JENJIĆ KREŠIMIR PRAVNI FAKULTET U SPLITU, UPRAVNI STUDIJ
27 JUKIĆ BRUNO FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
28 JURIĆ KATARINA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA U SPLITU, SESTRINSTVO
29 KELAVA ADRIANA GRAĐEVINSKI I ARHITEKTONSKI FAKULTET U OSIJEKU, ARHITEKTURA I URBANIZAM
30 KLARIĆ KLARA FAKULTET ZDRAVSTVENIH STUDIJA,PRIMALJSTVO
31 KODŽOMAN LEONARDA PMF U SPLITU, BIOLOGIJA
32 KOJIĆ MONIKA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA U SPLITU, SESTRINSTVO
33 KOPRČINA MIHAELA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽ. I TALIJANSKI JEZIK I KNJIŽ.
34 KOVAČEVIĆ ANDREA FILOZOFSKI FAKULTET U ZAGREBU, KROATISTIKA I LINGVISTIKA
35 KOVAČEVIĆ KARMEN PRAVNI FAKULTET U SPLITU, UPRAVNO PRAVO
36 LABROVIĆ MIRNA FAKULTET KEMIJSKOG INŽENJERSTVA I TEHNOLOGIJE U ZAGREBU, EKOINŽENJERSTVO
37 MAGANIĆ TOMISLAV ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNARSTVO
38 MANDAC LUCIJA MEDIJI I KULTURA DRUŠTVA U DUBROVNIKU
39 MARKOVIĆ MARIN ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJAU SPLITU, RADIOLOGIJA
40 MARTINOVIĆ JELENA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA, RADIOLOŠKA TEHNOLOGIJA
41 MARUNICA ANTONIA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA
42 MASNIĆ KATARINA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
43 MIJIĆ KATARINA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
44 MILANOVIĆ-LITRE IVAN FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE U VARAŽDINU, INFORMACIJSKI I POSLOVNI SUSTAVI
45 MLADINA MARIO FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽ
46 PAVIĆ TIHA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE
47 PLAZIBAT IVAN FER U ZAGREBU
48 PLETIKOSIĆ ANTONIO FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
49 POLJAK EMA FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKE
50 POLJAK LORENA VETERINARSKI FAKULTET U ZAGREBU,VETERINARSKA MEDICINA
51 PROLIĆ MARTA EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, LOGOPEDIJA
52 RADONJA INA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, KONSTRUKCIJSKO STROJARSTVO
53 ROGULJ TATJANA PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET, NUTRICIONIZAM
54 ROMAC SARA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
55 STRMO KATARINA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA
56 ŠIMAC TONI PMF U SPLITU, BIOLOGIJA
57 ŠTROLIGA ANTEA HOTELIJERSTVO, RESTORATERSTVO I GASTRONOMIJA
58 ŠUŠNJARA ANĐA FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI U ZAGREBU
59 ŠUŠNJARA IVAN ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA
60 ŠUŠNJARA SANJA UMJETNIČKA AKADEMIJA U SPLITU, KONZERVACIJA I RESTAURACIJA
61 TADIĆ LEONARDA-ANĐELA ODJEL ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE U ZADRU,
62 TITLIĆ LEONARDA FILOZOFSKI FAKULTET  U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ
63 TOMAŠEVIĆ LUCIJA GRAĐEVINSKI FAKULTET U ZAGREBU
64 TOMIĆ KATJA HOTELIJERSTVO, RESTORATERSTVO I GASTRONOMIJA
65 VRGOČ LUKA RUSKI JEZIK I KNJŽ. I HRVATSKI JEZIK I KNJIŽ. U ZADRU
66 VUČEMILO LANA HOTELIJERSTVO, RESTORATERSTVO I GASTRONOMIJA
67 VUČIĆ KARLA ŠPANJOLSKI JEZIK I KNJIŽ. I ANGLISTIKA
68 VUČIĆ KARMEN EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, SOCIJALNA PEDAGOGIJA
69 VUKASOVIĆ-LONČAR STANKA FILOTOFSKI FAKULTET U SPLITU, SOCIOLOGIJA
70 VUKO-TOKIĆ MARIJA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
71 VUKOVIĆ FRANO-FILIP GRAĐEVINSKI FAKULTET U ZAGREBU
72 ŽAJA SARA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
73 ŽUPIĆ ANA MARIJA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
Prijave koje ne ispunjavaju uvjete natječaja
PREZIME I IME FAKULTET
1 GALIĆ DUJO POVIJEST I GEOGRAFIJA U ZADRU
2 GRGIĆ PETRA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI SMJER
3 JUKIĆ KLARA PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, PRAVO
4 KRIŽANOVIĆ GABRIJELA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNARSTVO
5 KRKA TEA PRAVNI FAKULTET U SPLITU, UPRAVNI STUDIJ
6 MALEŠ ANTONIA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU,
7 MARAS IVA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
8 PAVIĆ JOSIP POMORSKI FAKULTET U SPLITU, BRODOSTROJARSTVO
9 POLJAK MARTINA FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
10 SABLIĆ GABRIELA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ
11 STAMENKOVIĆ LUNA JOVANA UMJETNIČKA AKADEMIJA U SPLITU, FILMSKA I MEDIJSKA UMJETNOST
12 ŠEGO PETRA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE
13 TADIĆ IVAN EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
14 TENŽERA LUKA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
15 VIDIĆ STIPE ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTRONIKA
Studenti ostalih godina
Prijave koje ispunjavaju uvjete natječaja
PREZIME I IME FAKULTET
1 AJDUKOVIĆ ANTE FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA
2 AJDUKOVIĆ MATEA POMORSKI FAKULTET U SPLITU, POMORSKA NAUTIKA
3 ALAGUŠIĆ MIRJAM UČITELJSKI STUDIJ U ZADRU
4 ANČIĆ MARIJA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA
5 ANTIČEVIĆ LUCA ODJEL ZA FORENZIČNE ZNANOSTI U SPLITU, FORENZIKA
6 BABIĆ MARIJA FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO
7 BALAIĆ-MARMUN DORIS EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
8 BALAJIĆ MARTA ŠPANJOLSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I ANGLISTIKA U ZADRU
9 BALIĆ KARLA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, TURIZAM
10 BANDIĆ ANĐELA SESTRINSTVO U ZADRU
11 BANDIĆ MARIJA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
12 BARAĆ INES MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, DENTALNA MEDICINA
13 BARAĆ NIKOLINA FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO
14 BENJA JOSIP ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE
15 BEŠLIĆ IVANA PMF U SPLITU, MATEMATIKA
16 BILANDŽIĆ KATARINA PEDAGOGIJA I ANGLISTIKA U ZADRU
17 BILANDŽIĆ MIA FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I RAČUNALNO INŽENJERSTVO
18 BILIĆ ANA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA
19 BILIĆ ANĐELA EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, EDUK. REHACILITACIJA
20 BILOBRK AMALIJA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA
21 BILOKAPA PETRA MEDICINSKI FAKULTET U ZAGREBU, MEDICINA
22 BILOKAPIĆ IVONA PRAVNI FAKULTET U SPLITU, UPRAVNI STUDIJ
23 BILOKAPIĆ MIA FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU,GRAĐEVINARSTVO
24 BILOKAPIĆ TONI POMORSKI FAKULTET U SPLITU, BRODOSTROJARSTVO
25 BLAJIĆ STIPE PRIMJENJENA GEOGRAFIJA U ZADRU
26 BOGDAN LEONA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
27 BOGDAN LOVRE FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU, GEOD. I GEOINFORMATIKA
28 BOGDAN SARA FILOTOFSKI FAKULTET U SPLITU, RANI I PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE
29 BOGDAN ZLATKO FAKULTET DENTALNE MEDICINE U RIJECI
30 BOGDANOVIĆ MIRELA ODJEL ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE U SPLITU, MEDICINSKO LABARATORIJSKA DIJAGNOSTIKA
31 BOKO MARTIN FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
32 BOŠKIN IRIS FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, RANI I PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE
33 BOŠKOVIĆ MARIN FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ
34 BRALIĆ ANDREJ FESB U SPLITU, AUTOMATIKA I SUSTAVI
35 BRALIĆ JOSIP ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA
36 BUDIMIR ANA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE MORA U SPLITU, MORSKO RIBARSTVO
37 BUDIMIR ANĐELA PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, SOCIJALNI RAD
38 BUDIMIR KARMEN FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I POVIJEST UMJETNOSTI
39 BUDIMIR MAGDALENA PRAVNI FAKULTET U SPLITU, UPRAVNO PRAVO
40 BUDIMIR-BEKAN ANDREA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, TURIZAM I HOTELIJERSTVO
41 BUDIMIR-BEKAN ELA FILOZOFSKI FAKULTET U MOSTARU,ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I TALIJANSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
42 BULJ ANA-MARIJA FILOZOFSKI FAKULTET U MOSTARU, LOGOPEDIJA
43 BULJAN ANA FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO
44 BULJAN JELENA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA
45 BULJ ANDRO PMF U SPLITU, INFORMATIKA
46 BULJAN JELENA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA
47 BULJAN MILAN PMF U ZAGREBU, MATEMATIKA
48 BULJAN STIPE KBF U SPLITU, FILOZOFSKO-TEOLOŠKI STUDIJ
49 CVITKOVIĆ IVANA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
50 CVITKOVIĆ MIRELA EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, LOGOPEDIJA
51 ČAČIJA ROBERT FAKULTET STROJARSTVA, RAČUNARSTVA I ELEKTROTEHNIKE U MOSTARU, RAČUNARSTVO
52 ČAČIJA STIPE EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
53 ČARIĆ MILE FER U ZAGREBU, RAČUNARSTVO
54 ČEKO DAVID FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
55 ČIKARA ANA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
56 ČIKARA KATARINA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
57 ČOLO-ANIČIĆ ANTE FESB U SPLITU, STROJARSTVO
58 ČOVIĆ LAURA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
59 ČOVO KRISTINA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, RANI I PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE
60 ĆURKOVIĆ ANTE FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA
61 ĆURKOVIĆ IVA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA U SPLITU, MEDICINSKO LABARATORIJSKA DIJAGNOSTIKA
62 ĆURKOVIĆ IVA FILOZOFSKI FAKULTET  U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ
63 ĆURKOVIĆ IVAN EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, ANALIZA I POSLOVNO PLANIRANJE
64 DADIĆ MARIJA PMF U ZAGREBU, ZNANOST O OKOLIŠU
65 DELONGA BRUNO FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
66 DOLIĆ FRANO ODJEL ZA FORENZIČNE ZNANOSTI U SPLITU, FORENZIKA
67 DOMAZET KARLA SUVREMENA TALIJANSKA FILOLOGIJA I TEOLOŠKO-KATEHETSKI STUDIJ U ZADRU
68 DOMAZET KREŠIMIR STOMATOLOŠKI FAKULTET U ZAGREBU, DENTALNA  MEDICINA
69 DOTUR JULIJA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
70 DRŽAK DAVID MEDICINSKI FAKULTET U RIJECI, MEDICINA
71 ĐIDARA BRUNO FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
72 ĐIPALO JOSIP FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA
73 ERCEG MIRNA INFORMACIJSKE ZNANOSTI U ZADRU
74 GABRIĆ DARKO GEODETSKI FAKULTET U ZAGREBU, GEODEZIJA I INFORMATIKA
75 GABRILO KARMEN SESTRINSTVO U ZADRU
76 GALIĆ IVAN AGRONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, EKOLOŠKA POLJOPRIVREDA I AGROTURIZAM
77 GALIĆ MATEA FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO
78 GLAVURDIĆ IVANA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, TURIZAM
79 GOLEM MIRNA PMF U SPLITU, INFORMATIKA
80 GRČIĆ ANA PRAVNI FAKULTET U SPLITU, PRAVO
81 GRČIĆ BORIS EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
82 GUGIĆ MARKO MUZIČKA AKADEMIJA U ZAGREBU, STUDIJ ZA INSTRUMENTALISTE
83 GULIĆ ANDREA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I POVIJEST UNJETNOSTI
84 GULIĆ IVANA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
85 GUSIĆ IVAN FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
86 HRGOVIĆ MARIO MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
87 IVANDIĆ MARTINA POVIJEST UMJETNOSTI I ANGLISTIKA U ZADRU
88 IVKOVIĆ IVAN MENADŽMENT U ŠIBENIKU
89 IVKOVIĆ MIRNA FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI U ZAGREBU, PROMET
90 JADRIJEVIĆ-MLADAR PETRA PMF U SPLITU, BIOLOGIJA I KEMIJA
91 JAGNJIĆ PAVICA GRAFIČKI FAKULTET U ZAGREBU, GRAFIČKA TEHNOLOGIJA
92 JAZIDŽIJA ANAMARIJA GRAFIČKI FAKULTET, GRAFIČKA TEHNOLOGIJA
93 JELINČIĆ DINO FESB U SPLITU, KOMUNIKACIJSKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
94 JELINČIĆ KARLA PMF U ZAGREBU, BIOLOGIJA I KEMIJA
95 JELINČIĆ MARINELA PMF U ZAGREBU, MOLEKULARNA BIOLOGIJA
96 JELINČIĆ MILAN POMORSKI FAKULTET U SPLITU, BRODOSTROJARSTVO
97 JENJIĆ MATEA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
98 JERKAN ANTE VISOKA ŠKOLA ZA MENADŽMENT I DIZAJN ASPIRA
99 JUKIĆ KATARINA EKONOMSKI I NORMATIVNI OKVIR PODUZETNIŠTVA U KNINU
100 JUKIĆ LUCIJA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I TALIJANISTIKA
101 JUKIĆ-BRAČULJ MONIKA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE
102 JUKIĆ-BRAČULJ VALENTINA TURISTIČKI MENADŽMENT U ŠIBENIKU
103 JURIĆ MIA FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU, ARHITEKTURA
104 JURIĆ ŠOLTO JOSIP HKS U ZAGREB, POVIJEST
105 JURKO ELENA KATOLIČKI BOGOSLOVNI FAKULTET U SPLITU, TEOLOŠKO KATEHETSKI STUDIJ
106 KATIĆ KRISTINA FILOZOFSKI FAKULTET U MOSTARU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
107 KEKEZ ANAMARIJA ODJEL ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE U ZADRU, SESTRINSTVO
108 KEKEZ TONIJA VETERINARSKI FAKULTET U ZAGREBU, VETERINARSKA MEDICINA
109 KELAVA DORA MEDICINSKI FAKULTET U RIJECI, MEDICINA
110 KELAVA NIKOLINA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
111 KNEZOVIĆ MARIO FPMOZ U MOSTARU, RAZREDNA NASTAVA
112 KOKOT ANITA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA U SPLITU, MEDICINSKO-LABARATORIJSKA DIJAGNOSTIKA
113 KOTROMANOVIĆ FILIP EKONOMSKI FAKULTET  U SPLITU, UPRAVLJANJE FINANCIJAMA I POREZIMA
114 KRAJINA ANA PEDAGOGIJA I ANGLISTIKA U ZADRU,
115 KRIŽANAC JOSIPA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
116 KRIŽANAC LUKA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU,
117 KRIŽANOVIĆ JURE FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO
118 KUSTURA ANA GRAĐEVINSKI FAKULTET U ZAGREBU, GRAĐEVINARSTVO
119 LABROVIĆ IVAN FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
120 LABROVIĆ JOSIP VETERINARSKI FAKULTET U ZAGREBU, VETERINARSKA MEDICINA
121 LABROVIĆ PAULA FAKULTET ZDRAVSTVENIH STUDIJA U MOSTARU, FIZIOTERAPIJA
122 LACO JAKOV FESB U SPLITU, AUTOMATIKA I SUSTAVI
123 LACO NIKOLINA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA
124 LAPIĆ ANTHONY PHILLIP ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA
125 LOVRIĆ ANĐELA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
126 LOVRIĆ MARKO MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
127 MACAN ANGELA SESTRINSTVO U ZADRU
128 MACAN EMA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
129 MAJIĆ JELENA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA
130 MALEŠ NINA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
131 MAMIĆ BRUNO ZV U ZAGREBU, RADIOLOŠKA TEHNOLOGIJA
132 MAMIĆ MATEJ HKS U ZAGREBU,SESTRINSTVO
133 MANDAC MORANA AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI U ZAGREBU, GRAFIKA
134 MANDAC NADA PRAVNI FAKULTET U SPLITU, PRAVO
135 MARAS GABRIELA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA
136 MARAS NIKOLINA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽ. I FILOZOFIJA
137 MARASOVIĆ JURE PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, PRAVO
138 MARENDIĆ ANA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST UMJETNOSTI I ANGLISTIKA
139 MARIĆ LIDIJA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
140 MARIĆ PAULA SPORTSKA MEDICINA U LEEDSU
141 MARKOVIĆ MARKO EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
142 MARKOVIĆ TEREZA ARHITEKTONSKI FAKULTET U ZAGREBU, ARHITEKTURA I URBANIZAM
143 MAROVIĆ KRISTINA HKS U ZAGREBU, SESTRINSTVO
144 MARUNICA DOMAGOJ FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI U ZAGREBU, PROMET
145 MASTELIĆ MARIJA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, DENTALNA MEDICINA
146 MATIĆ ANTONIA LIBERTAS U ZAGREBU, MEĐUNARODNO POSLOVANJE
147 MATIĆ NIKOLINA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE
148 MATIJAŠEVIĆ HANNA FILOZOFSKI FAKULTET  U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ
149 MIDENJAK ANA KEMIJSKO-TEHNOLOŠKI FAKULTET U SPLITU, ZAŠTITA OKOLIŠA
150 MIHALJEVIĆ TEA PMF U ZAGREBU, MATEMATIKA
151 MILARDOVIĆ ZRINKA EKONOMSKI I NORMATIVNI OKVIR PODUZETNIŠTVA U KNINU
152 MILOŠEVIĆ ANA PMF SPLIT, INFORMATIKA
153 MILOŠEVIĆ MIHOVIL FESB U SPLITU, AUTOMATIKA I SUSTAVI
154 MILOŠEVIĆ TOMISLAV EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, TURISTIČKO POSLOVANJE
155 MILUN DANJA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE, PRIMJENJENO RAČUNARSTVO
156 MITROVIĆ BRUNO ALGEBRA U ZAGREBU, MULTIMEDIJSKO RAČUNARSTVO
157 MLADINA TINA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽ. I ANGLISTIKA
158 MODRIĆ BERNARD FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I ENGLESKI JEZIK
159 MRAVAK NIKOLINA UČITELJSKI STUDIJ U GOSPIĆU
160 NORAC LUCIJA FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO
161 PAVIČIĆ FILIP-FRANO FESB U SPLITU, STROJARSTVO
162 PAVIĆ IVO EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POREZI I FINANCIJE
163 PAVIĆ ŽELJANA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
164 PAVLICA NELA FILOZOFSKI FAKULTET U RIJECI, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
165 PAVLOVIĆ KRISTINA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT
166 PENIĆ ANDREA FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU,GRAĐEVINARSTVO
167 PENIĆ GABRIJELA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
168 PERKOVIĆ PETAR FESB U SPLITU, ELEKTRONIKA I RAČUNALNO INŽENJERSTVO
169 PERKOVIĆ-PALOŠ SARA ODNOSI S JAVNOSTIMA U DUBROVNIKU
170 PERVAN BARBARA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, DIGITALNI MARKETING
171 PEŠO LUKA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA
172 PETRIČEVIĆ JOSIPA POMORSKI FAKULTET U SPLITU,POMORSKE ELEKTROTEHNIČKE I INFORMATIČKE TEHNOLOGIJE
173 PETRIČEVIĆ MIRNA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA
174 PETRIČEVIĆ VALENTINA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJŽ. I POVIJEST UMJETNOSTI
175 PLETIKOSIĆ IVA PMF U SPLITU, BIOLOGIJA
176 PLETIKOSIĆ LUCIJA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
177 POLJAK ANA MARIJA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I ANGLISTIKA
178 POLJAK BARBARA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I FILOZOFIJA
179 POLJAK BOŠKO FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA
180 POLJAK JURE FESB U SPLITU, STROJARSTVA
181 POLJAK KARLO MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU
182 POLJAK LUCIJA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, FIZIOTERAPIJA
183 POLJAK MARTA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I PEDAGOGIJA
184 POPARIĆ IVAN EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
185 POROBIJA IVAN FESB U SPLITU, INDUSTRIJSKO INŽENJERSTVO
186 PRELAS ANTONIO FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA
187 PRELAS NINA PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, PRAVO
188 PROLIĆ DORA STOMATOLOŠKI FAKULTET U ZAGREBU, DENTALNA  MEDICINA
189 PUPIĆ-VURILJ TONKA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
190 RADAN DINO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA
191 RADIĆ KATARINA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ
192 RADINOVIĆ NEVEN ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA
193 RADINOVIĆ TEA POMORSKI FAKULTET U SPLITU, POMORSKI MENADŽMENT
194 RAJEVSKIJ MISLAV FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA
195 ROMAC DALIJA PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, PRAVO
196 ROMAC MARKO PODUZETNIŠTVO U KULTURI I TURIZMU U ZADRU
197 ROMAC MIA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
198 ROMAC TANJA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA U SPLITU, SESTRINSTVO
199 RUNJE DORA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
200 RUNJE IVANA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE, INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
201 RUNJE MARIO FESB U SPLITU, AUTOMATIZACIJA I POGONI
202 RUNJE SIMONA EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, EDUKACIJSKA REHABILITACIJA
203 SESARDIĆ SARA FILOZOFSKI FAKULTET U ZAGREBU, FONETIKA
204 SMOLJO BARBARA EKONOMSKI I NORMATIVNI OKVIR PODUZETNIŠTVA U KNINU
205 SMOLJO LJUBICA UČITELJSKI STUDIJ U GOSPIĆU
206 SMOLJO NINO EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, TURISTIČKO POSLOVANJE
207 SOLDIĆ ANTONIO EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, EKONOMIJA
208 STOJIĆ MAJA FAKULTET ZA MEDIJE I KOMUNIKACIJE, FILM I VIDEO
209 SVALINA IVAN EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
210 ŠABIĆ EGITA PRAVNI FAKULTET U SPLITU, PRAVO
211 ŠABIĆ ENA EKONOMSKI I NORMATIVNI OKVIR PODUZETNIŠTVA U KNINU
212 ŠANDRIĆ MIRNA FILOZOFSKI FAKULTET U ZAGREBU, ARHEOLOGIJA
213 ŠARIĆ PAULA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, PEDAGOGIJA I ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
214 ŠEGO IVA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I POVIJEST UMJETNOSTI
215 ŠENTIJA ŠIME FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA
216 ŠIMIĆ BRUNO ODJEL ZA FORENZIČNE ZNANOSTI U SPLITU, FORENZIKA
217 ŠIMLEŠA MARKO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA
218 ŠKALIC MIA FESB U SPLITU, INDUSTRIJSKO INŽENJERSTVO
219 ŠUĆA MARTA HKS U ZAGREBU, SOCIOLOGIJA
220 ŠUSTE IVA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, FARMACIJA
221 ŠUŠNJARA FRANKA FILOZOFSKI FAKULTET U MOSTARU, PSIHOLOGIJA
222 ŠUŠNJARA IVAN PMF U ZAGREBU, GEOGRAFIJA I POVIJEST
223 ŠUŠNJARA SARA FESB U SPLITU, ELEKTRONIKA I RAČUNALNO INŽENJERSTVO
224 TALAJA DIJANA RUSKI JEZIK I KNJIŽ. I NJEMAČKI JEZIK I KNJŽ. U ZADRU
225 TEKLIĆ MATEA PMF U SPLITU, INFORMATIKA
226 TIGANJ ANDREA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, TALIJANSKI JEZIK I KNJŽ. I POVIJEST UMJETNOSTI
227 TOMAŠEVIĆ ANA FAKULTET POLITIČKIH ZNANOSTI U ZAGREBU, POLITOLOGIJA
228 TOMAŠEVIĆ JURE FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
229 TOMAŠEVIĆ MAJA UMJETNIČKA AKADEMIJA U SPLITU, FLAUTA
230 TOMAŠEVIĆ MIRNA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA
231 TOMIĆ IVAN VETERINARSKI FAKULTET U ZAGREBU,VETERINARSKA MEDICINA
232 UVODIĆ DAMIRA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA
233 VARDIĆ PETAR KREŠIMIR FAKULTET STROJARSTVA I BRODOGRADNJE U ZAGREBU, STROJARSTVO
234 VIDIĆ ANTEA ARHITEKTONSKI FAKULTET U ZAGREBU,
235 VITIĆ NIKOLINA FPMOZ U MOSTARU, EDUKACIJSKA REHABILITACIJA
236 VRANČIĆ ANTONIJA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ
237 VRDOLJAK INES ODJEL ZA FORENZIČNE ZNANOSTI U SPLITU, FORENZIKA
238 VRDOLJAK JELENA PMF U SPLITU, BIOLOGIJA I KEMIJA
239 VRDOLJAK MARINELA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJŽ. I PEDAGOGIJA
240 VUČEMILO LANA PRAVNI FAKULTET U SPLITU, UPRAVNI STUDIJ
241 VUČEMILO MARKO PMF U SPLITU, BIOLOGIJA I KEMIJA
242 VUČIĆ DORIS PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, SOCIJALNI RAD
243 VUČIĆ MIRELA FER U ZAGREBU, RAČUNALNO INŽENJERSTVO
244 VUČIĆ PETRA PMF U SPLITU, INFORMATIKA
245 VUČKOVIĆ ANĐELIKA MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, DENTALNA MEDICINA
246 VUČKOVIĆ BOŠKO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA
247 VUČKOVIĆ KRISTINA FILOZOFSKI FAKULTET  U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ
248 VUČKOVIĆ MARTINA POVIJEST I ANGLISTIKA U ZADRU
249 VUČKOVIĆ MIRTA VETERINARSKI FAKULTET U ZAGREBU, VETERINARSKA MEDICINA
250 VUČKOVIĆ ZORANA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I TALIJANISTIKA
251 VUJEVIĆ PETRA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
252 VUKASOVIĆ-LONČAR VEDRANA PREHRAMBENO-BIOLOŠKI , MOLEKULARNA BIOLOGIJA
253 VUKO ANĐELA FAKULTET POLITIČKIH ZNANOSTI U ZAGREBU, NOVINARSTVO
254 VUKO DORIS FAKULTET ZA MENADŽMENT U TURIZMU I UGOSTITELJSTVU, MENADŽMENT U TURIZMU
255 VUKO LUCIJA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
256 VUKOVIĆ ANICA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
257 VUKOVIĆ IVNA PMF U SPLITU, INFORMATIKA
258 VUKOVIĆ MORENO EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA
259 VUKOVIĆ NARDI FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, POVIJEST I ANGLISTIKA
260 VUKOVIĆ VLATAN FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA
261 ZLODRE IVOR UMJETNIČKA AKADEMIJA U SPLITU, SAKSOFON
262 ZLODRE NATAN GITARA,  DEN HAAG
263 ŽANKO ENA PEDAGOGIJA, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST U ZADRU
264 ŽMIRE MARIN FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA
265 ŽMIRE TONI FESB U SPLITU, AUTOMATIKA I SUSTAVI
266 ŽUPIĆ BARBARA PMF U ZAGREBU, FINANCIJSKA I POSLOVNA MATEMATIKA
267 ŽUPIĆ GLORIA PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, PRAVO
268 ŽUPIĆ IVNA ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA U SPLITU, SESTRINSTVO
269 ŽUPIĆ KARLO PROMET U ŠIBENIKU
270 ŽUPIĆ MARIJA FAKULTET HRVATSKIH STUDIJA,KROATOLOGIJA I DEMOGRAFIJA I HRVATSKO ISELJENIŠTVO
271 ŽUPIĆ PAULA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ
Prijave koje ne ispunjavaju uvjete natječaja
PREZIME I IME FAKULTET
1 AJDUKOVIĆ IVAN ODJEL ZA FORENZIČNE ZNANOSTI U SPLITU, FORENZIKA
2 AJDUKOVIĆ TOMISLAV ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA
3 ALEBIĆ BRUNA FRANCUSKI JEZIK I LINGVISTIKA
4 BALAJIĆ DUJO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
5 BALAJIĆ IVAN ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
6 BALAJIĆ STIPE FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJI. I NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽ.
7 BANDIĆ MATEO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE, ELEKTROENERGETIKA
8 BARAĆ ANTONIA FILOZOFSKI FAKULTET U ZAGREBU, KROATISTIKA
9 BARAĆ PETAR FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
10 BATARELO MARIJANA PMF U ZAGREBU, EKSPERIMENTALNA BIOLOGIJA
11 BENJA DAMIR EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
12 BEŠLIĆ MARKO FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
13 BIKIĆ KREŠIMIR GRAĐEVINSKI FAKULTET U ZAGREBU, GRAĐEVINARSTVO
14 BILOKAPIĆ ANTONIA FILOZOFSKI FAKULTET U ZAGREBU, KROATISTIKA
15 BUDIMIR NIKOLINA PMF U SPLITU, INFORMATIKA
16 BUDIMIR TINA PMF U SPLITU, BIOLOGIJA I KEMIJA
17 BULJAN ANTONELA PRAVNI FAKULTET U SPLITU, UPRAVNI STUDIJ
18 BULJAN KATARINA FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU,GRAĐEVINARSTVO
19 DOMAZET-LOŠO ANJA EDUKACIJSKO REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, EDUKACIJSKA REHABILITACIJA
20 FILIPOVIĆ-GRČIĆ MIRIAM EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
21 GLAVINIĆ JOSIPA FESB U SPLITU,ELEKTROTEHNIKA I RAČUNALNO INŽENJERSTVO
22 GRČIĆ JOSIP FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
23 IVANČEVIĆ IVAN ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
24 IVANDIĆ ANTE FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU, GEOD. I GEOINFORMATIKA
25 IVANDIĆ HELENA FRANCUSKI JEZIK I KNJŽ. I PEDAGOGIJA
26 JAGNJIĆ MALBAŠA JELENA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, FILOZOFIJA I HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
27 JELOVIĆ TANJA PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU, JAVNA UPRAVA
28 JUKIĆ SARA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
29 JUKIĆ-BRAČULJ ROBERT FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
30 JURKO KLARA ŠPANJOLSKI JEZIK I KNJŽ. I ANGLISTIKA
31 KEKEZ ANTE PROMET U ŠIBENIKU
32 KOJIĆ SARA ODJEL ZA STUDIJE MORA U SPLITU, BIOLOGIJA I TEHNOLOGIJA MORA
33 KRAJINA MARIO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA
34 KRIŽANAC MARIJAN MENADŽMENT U ŠIBENIKU
35 KURTOVIĆ SARA EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET U ZAGREBU, SOCIJALNA PEDAGOGIJA
36 LIBRENJAK ANA FER U ZAGREBU, INFORMACIJSKA I KOMUNIKACIJSKA TEHNOLOGIJA U ZAGREBU
37 LUKAČEVIĆ ARIJANA PSIHOLOGIJA U ZADRU
38 MACAN ANTONIO MIRKO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA
39 MACAN MARIO FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA I INFORMACIJSKA TEHNOLOGIJA
40 MAJIĆ DUJE POMORSKI FAKULTET U SPLITU, POMORSKI MENADŽMENT
41 MALBAŠA DARKO KATOLIČKI BOGOSLOVNI FAKULTET U SPLITU, TEOLOGIJA
42 MALBAŠA IVAN ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNARSTVO I FINANCIJE
43 MALEŠ JELENA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, TRGOVINSKO POSLOVANJE
44 MARAS IVANA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I TALIJANSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
45 MARIĆ MAJA UMJETNIČKA AKADEMIJA U SPLITU, LIKOVNA KULTURA I LIKOVNA UMJETNOST
46 MARKOVIĆ DUJO MEDICINSKI FAKULTET U SPLITU, MEDICINA
47 MARKOVIĆ TONI PMF U SPLITU, INFORMATIKA
48 MARUNICA NIKOLINA HKS U ZAGREBU, SESTRINSTVO
49 MASLE KLAUDIJA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, RANI I  PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE
50 MATIĆ ANTEA KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU
51 MATIĆ BOŽENA UČITELJSKI STUDIJ U ZADRU
52 MATIĆ IVICA FESB U SPLITU, STROJARSTVO
53 MIJOČ JOSIP FILOZOFSKO-TEOLOŠKI INSTITUT DR. ISUSOVE U ZAGREBU, TEOLOGIJA
54 MILOŠ TINA PMF U ZAGREBU, EKSPERIMENTALNA BIOLOGIJA
55 MRĐEN LAURA EKONOMSKI I NORMATIVNI OKVIR PODUZETNIŠTVA U KNINU
56 NORAC LUKA MUZIČKA AKADEMIJA U ZAGREBU, STUDIJ ZA INSTRUMENTALISTE
57 PAVIČIĆ DANIJELA TEKSTILNO-TEHNOLOŠKI FAKULTET U ZAGREBU, TEKSTILNI I MODNI DIZAJN
58 PAVIČIĆ ROKO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA
59 PAVIĆ MARIN EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, UPRAVLJANJE PROJEKTIMA
60 PAVIĆ RINA PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET, NUTRICIONIZAM
61 PERAJICA BARBARA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ
62 PERVAN KLARA AGRONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, AGROEKOLOGIJA
63 PETRIČEVIĆ LUKA FESB U SPLITU, ELEKTRONIKA I RAČUNALNO INŽENJERSTVO
64 POLJAK BARBARA FILOZOFSKI FAKULTET U SPLITU, UČITELJSKI STUDIJ
65 POLJAK LEA AGRONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, ZAŠTITA BILJA
66 POLJAK MARIJA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, MENADŽMENT MALOG PODUZEĆA
67 POLJAK MATE FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
68 POLJAK TEO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE
69 PROLOŠČIĆ ANAMARIJA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, MENADŽMENT TRGOVINE I TURIZMA
70 PROLOŠČIĆ MARKO FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO
71 RADOVIĆ MIRNA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
72 RAJEVSKIJ TRPIMIR FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
73 RAJIĆ GABRIJELA EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
74 ROSAN ANTE KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU
75 RUNJE BOŽENA POMORSKI FAKULTET U SPLITU, POMORSKA ELEKTROTEHNIKA I INFORMATIČKA TEHNOLOGIJA
76 RUNJE IVAN FAKULTET ZDRAVSTVENIH STUDIJA U RIJECI, SESTRINSTVO
77 RUNJE JELENA FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
78 SANTO JOSIP KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU
79 SLADOJA MAJA FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO
80 SOLDIĆ FILIP FESB U SPLITU, ELEKTROTEHNIKA
81 ŠTROLIGA SARA GRAĐEVINSKI I ARHITEKTONSKI FAKULTET U OSIJEKU, ARHITEKTURA I URBANIZAM
82 TEA TALAJA FAKULTET HRVATSKIH STUDIJA U ZAGREBU, PSIHOLOGIJA
83 TIČINOVIĆ BRUNA INFORMACIJSKE ZNANOSTI U ZADRU
84 TOKIĆ ANTE FESB U SPLITU, RAČUNARSTVO
85 TOKIĆ JOSIPA PMF U SPLITU, INFORMATIKA
86 TOMAŠEVIĆ MAJA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, KONSTRUKCIJSKO STROJARSTVO
87 TOMAŠEVIĆ ROKO ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, KONSTRUKCIJSKO STROJARSTVO
88 TOMIĆ ALEN FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE, INFORMACIJSKI I POSLOVNI SUSTAVI
89 VRDOLJAK JELENA FAKULTET GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU,GRAĐEVINARSTVO
90 VRGOČ LUKA FAKULTET GRAĐEVINARSTVA , ARHITEKTURE I GEODEZIJE U SPLITU, GRAĐEVINARSTVO
91 VUČEMILO MIRNA MEDICINSKI FAKULTET U ZAGREBU, MEDICINA
92 VUČIĆ ANA PMF U SPLITU, INFORMATIKA
93 VUČIĆ MATEO EKONOMSKI FAKULTET U SPLITU, POSLOVNA EKONOMIJA
94 VUČKOVIĆ DARIO STOMATOLOŠKI FAKULTET U ZAGREBU, DENTALNA MEDICINA
95 VUKAS MARKO KINEZIOLOŠKI FAKULTET U SPLITU,
96 VUKO LUKA GRAĐEVINSKI FAKULTET U ZAGREBU, GRAĐEVINARSTVO
97 VUKOVIĆ ANA FILOZOFSKI FAKULTET U RIJECI, KULTUROLOGIJA
98 VUKOVIĆ KRISTINA ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE
99 VUKOVIĆ PETAR ODJEL ZA STUČNE STUDIJE U SPLITU, TRGOVINSKO POSLOVANJE
100 VUKOVIĆ VLATKA PMF U SPLITU, INFORMATIKA
101 ŽAPER BOŽE ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, KONSTRUKCIJSKO STROJARSTVO
102 ŽUPA ANITA PRAVNI FAKULTET U SPLITU, PRAVNI STUDIJ
103 ŽUPA DARIJA ARHITEKTONSKI FAKULTET U ZAGREBU, ARHITEKTURA I URBANIZAM
104 ŽUPIĆ LUKA ANTE ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE U SPLITU, ELEKTROENERGETIKA
105 ŽUPIĆ MARIJA EKONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU, POSLOVNA EKONOMIJA

Povezani članci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Back to top button